Led lenser MH 8

Ahoj máte jí někdo? Už ji mám objednanou jen mě zajímá jak svítí a jestli je v pohodě...
Mam led lenser H7.2 a tam se mi ted vzadu ulomila ta packa co se zacvakava aby držel kryt baterky bude nahradni... Tak uvidim co tato nová..
Autor diskuse: Leorim - Profil , 24.2.2019 všeobecné - náčiní, doplňky

Ndrvoštěp - Profil | Ne 24.2.2019 14:54:07

Leorim >> K tý havěti. Koncem srpna jsem rozsvítil na vteřinu a málem jsem se udusil. Tipuji že se rojily jepice. Neskutečný zážitek, kolik jsem jich sežral a vysmrkal to nešlo spočítat. Tak bacha😁

    NPepa z depa - Profil | Ne 24.2.2019 14:48:51

    Leorim >> přesně tak.
    i když používám červený modrý a zelený i ultrafialový světlo tak na mě hmyzáci furt lezou. sem prostě dobrej a chutnám jim. spousty lidí sou spokojený s červený/zeleným světlem. je to prostě kus od kusu člověka (se domnívám)..... :-)))
    vyzkoušíš a uvidíš.
    jo a pořid si k tý čelovce ještě alespon jeden náhradní akumulátor (vím to z vlastní zkušenosti). tužkovky jako jo ale sichr je sichr.

      NLeorim - Profil | Ne 24.2.2019 14:24:35

      Pepa z depa >> už chápu dobrá vychytavka na blbě přistupný mista když je potřeba zasvitit...
      Jsem zvědavej jak bude barva světla fungovat proti havěti.

        NPepa z depa - Profil | Ne 24.2.2019 14:11:04

        Leorim >> ty reflexní prvky dělaj hodně.
        svítilna na zápěstí je užitečná skoro jako čelovka ale nejvíc toho využívám když něco montuju a čelovkou si přisvěcuju okolí a ruka mi "svítí" tam kde dělám..... :-)))
        i ta havět je fakt.

          NLeorim - Profil | Ne 24.2.2019 14:04:20

          Pepa z depa >> souhlas... na těch 140m jsem lodku pri zasvicení videl i se starou čelovkou on ten reflexsní material opravdu hodně odraži světlo...
          Na zapěstí čelovku z jakého důvodu jestli se můžu zeptat?
          Napada mě kvůli havěti at nelítá do ksichtu?

            NPepa z depa - Profil | Ne 24.2.2019 13:45:29

            Leorim >> bohužel je to tak. dneska tě chce ošulit kdekdo.
            takhle - de o to že svítilna může dosvítit daleko jenže jak bude na tu danou vzdálenost vidět poměrně malej objekt jako je zavážecí lodka - ta intenzita světla bude malá.
            k vodě si beru víc svítidel a celkem velká vychytávka je si přidělat svítilnu na zápěstí.

              NLeorim - Profil | Ne 24.2.2019 13:36:56

              Pepa z depa >> tak určitě to beru s rezervou ono to máš se všim pomalu.

                NPepa z depa - Profil | Ne 24.2.2019 13:20:14

                Leorim >> fenix má taky dobrý světla a v některejch ohledech je lepší než ledlenser. ledlenser ale má svůj systém změny ohniska kterej je dost vychytanej a kvůli tomu sem se některejch jejich svítilen nezbavil. je to fakt dobrý a užitečný.
                na tom obrázku je čelovka armytek která má dobíjení kabelem s tou magnetickou koncovkou. na druhým konci je klasický usb.
                jelikož používám světla i mimo rybařinu tak si vybírám mezi takovejma co maj 100% vodotěsnost/nárazuvzdornost/odolnost nejen při nárazu/životnost akumulátorů a větší možnosti nastavení svícení.
                u tý zavážecí lodičky určitě oceníš tu změnu ohniskový vzdálenosti. sice bych moc nedal na údaje výrobce o dosvitu ale jak sem už psal - je to velký + tý čelovky ledlenser.

                  NLeorim - Profil | Ne 24.2.2019 13:07:31

                  Pepa z depa >> co to na obrázku?
                  Jojo snad budu koukal jsem ještě na fenix čelovky ale nakonec jsem vzal tuhle..
                  Měla v té ceně v porovnání nejlepší dosvit což já využívám při zavážení lodičkou at nemusim pouštět světla a šetřim baterie... Mam na lodičce v předu i vzadu reflexni materiál jiné barvy a je to krasně vidět za tmy při posvíceni..

                    NPepa z depa - Profil | Ne 24.2.2019 12:58:26

                    Leorim >> ledlenser má dobrý světla. nějaký doma mám ale přešel sem na jiný značky.
                    fungovat to bude a věř že budeš spokojenej.

                      NLeorim - Profil | Ne 24.2.2019 12:51:19

                      Pepa z depa >> no tak snad to bude dobrá svítilna.. Tady dám ještě české video s karpkilerem.
                      https://youtu.be/GOVY0XfFRPg
                      Snad to bude fungovat..

                        Ndrvoštěp - Profil | Ne 24.2.2019 12:48:48

                        Leorim >> Kdybych neměl kluka co to sleduje a kupuje tak bych byl v pérdeli😂

                          NLeorim - Profil | Ne 24.2.2019 12:45:52

                          drvoštěp >> ja to právě ještě neviděl takovou vychytávku asi jsem usnul na vavřínech😀

                            NPepa z depa - Profil | Ne 24.2.2019 10:47:34

                            Leorim >> jak píše dr. voštěp tak to nabíjení pomocí kabelu s magnetickou koncovkou je fajn a má to nejen ledlenser.

                              NPepa z depa - Profil | Ne 24.2.2019 10:43:58

                              drvoštěp >> máš recht. navíc to chrání samotnej konektor + nedostane se do něj bordel.

                                Ndrvoštěp - Profil | Ne 24.2.2019 10:21:30

                                NAVI73 >> Úplně stejně. Ale velký ale opravdu velký plus je to že nemusíš hledat díru. Tady ti to na to samo skočí. Kluk to objednával z alíku na všechny telefony i na pfouny. Pozor, na outdooráky pokud mají delší usb to nejde !!! Což mě sere.

                                  NNAVI73 - Profil | Ne 24.2.2019 10:17:27

                                  drvoštěp >> jak rychle to nabíjí v porovnání s klasikou ?

                                    Ndrvoštěp - Profil | Ne 24.2.2019 10:08:08

                                    Leorim >> To mag.dobíjení se už běžně používá u mobilů.Nemusíš potmě hledat kde tesař nechal díru. Magnet si svůj protikus najde a spojí se.😁 Zde redukce k mobilům.

                                      NLeorim - Profil | Ne 24.2.2019 7:50:35

                                      Docela mě u ní zaujelo to magnetické připojení při dobíjení uvidí se jak to bude fungovat