Motivace taktika místo

Jak získáváte novou motivaci do sezóny
Co vás ženě dal vidina váhy, místa a klidu s přírodou.......?
Autor diskuse: alda2211 - Profil , 28.1.2019 kaprařina - ostatní

yarda_1 - Profil | Út 29.1.2019 19:47:57

1.regenerace a sranda
2.relax v přírodě
3. zkusit nové věci (letos víc plavačky, rozjet vertikálku)
4. podívat se, kde jsem ještě na rybách nebyl (letos doufám Kanada)
5.chytit co nejvíc druhů ryb (loni 25)

    alda2211 - Profil | Út 29.1.2019 8:20:46

    K tématu taktika motivace výtěžnost z reviru
    Aby to bavilo

      Heršvec - Profil | Út 29.1.2019 7:29:03

      drvoštěp >> No, takhle v klidu si to tam moc nepamatuju :-D max na začátku zimy :-D i když je fakt, že loni jsem tam nebyl ani jednou.

        rybomil - Profil | Po 28.1.2019 23:28:45

        drvoštěp >> mají to ještě v Ikea ? nebo kde, potřebuju motivovat chataře :§)

          drvoštěp - Profil | Po 28.1.2019 22:40:41

          cechura09 >> ;)))))

            cechura09 - Profil | Po 28.1.2019 22:39:09

            drvoštěp >> twl, píšou o tom hrozný věci..... někdy to prý nedávají aní Švédi...
            Poptám se v Ikei.....:)
            http://extrastory.cz/assets/components/phpthumbof/c​ache/surstromming2.988644dc1566cba820bbf9fc4914f188​.jpg

              alda2211 - Profil | Po 28.1.2019 22:36:39

              Greysmen >> zase jen podle řadu 4 stačí

                Greysmen - Profil | Po 28.1.2019 22:32:41

                alda2211 >> já budu asi nejspíš přemotivovanej, nevim s čim dřív jestli s feederem nebo lehčí kaprařina, nebo ortodox boilies a to ještě neni 16 června to nebudu vědět kvůli sumčákúm, který pruty bych vzal k vodě dřív a protože nechci urazit žádný pruty, tak je necham opřený všechny vedle sebe o zeď a budu sjíždět MRK. Potřeboval bych revír, kde bych mohl chytat na cca na 8 prutů, chtít nahodit všech 17 to už bych chtěl asi moc.

                  drvoštěp - Profil | Po 28.1.2019 22:16:56

                  Slavíček >> Já taky ne.Ale zpět k vodě. Už aby byl březen a skončilo tohle svinstvo. Motivace u mě je i jaro.

                    Slavíček - Profil | Po 28.1.2019 22:10:09

                    drvoštěp >> Ochutnam i slozky do kouli hotovy koule .Ale na tohle bych odvahu nemel .

                      drvoštěp - Profil | Po 28.1.2019 22:07:01

                      Slavíček >> Znám, takhle jsem dopadl i já. A na Nechranicích rybáři začali balit a byl jsem tam jenom já a soused😂

                        Slavíček - Profil | Po 28.1.2019 22:03:17

                        drvoštěp >> Tuhle jsem na stremu videl video nejaka holka to chtela zkusit snist .Jak myslis ze to dopadlo ?Zkus si to najit myslim darvinovy ceny

                          sasan111 - Profil | Po 28.1.2019 22:01:03

                          Dědek >> To když hodíš do vody tak aj škeble vylezů na strom :-))))

                            alda2211 - Profil | Po 28.1.2019 21:58:33

                            Greysmen >> Miro když by jsi měl motivaci čas by jsi si našel 😉😃

                              drvoštěp - Profil | Po 28.1.2019 21:57:34

                              Slavíček >> A máš volnej rybník😂

                                Dědek - Profil | Po 28.1.2019 21:54:40

                                Slavíček >> přísada do koulí, či do futra :-)

                                  Slavíček - Profil | Po 28.1.2019 21:54:08

                                  drvoštěp >> Tak to znam kamos to dovezl domu dostal to darem .Vtip od kamosu otevrel a musel nekolik dni vetrat .Smrdi to jak zdechlina

                                    drvoštěp - Profil | Po 28.1.2019 21:50:49

                                      cechura09 - Profil | Po 28.1.2019 21:50:25

                                      RomanS >> mě to kolikrát ani už nebaví, prostě musím, mám to v krvi.....

                                        Slavíček - Profil | Po 28.1.2019 21:47:04

                                        drvoštěp >> Kde to koupit ? Co to je ?

                                          RomanS - Profil | Po 28.1.2019 21:43:26

                                          Nepotřebuji motivaci... Prostě mě to baví

                                            drvoštěp - Profil | Po 28.1.2019 21:38:30

                                            Slavíček >> Pokud se chceš zbavit lidí dopuručuji zakoupit tohle. A budeš u vody na tuty sedět sám😂

                                              MAXXSKATER - Profil | Po 28.1.2019 21:29:23

                                              Motivace je úplně jednoduchá. Snažit se být u vody co nejvíce tak, jak to práce, rodina, počasí a další okolnosti dovolí. Ryby jsou už jenom pověstnou třešničkou na dortu. Někdy jsem tam rád sám, jindy zase s jedním kámošem, jindy se synem a pesanem a někdy zase ve více lidech. Hlavní je ta pohoda. :-)

                                                Slavíček - Profil | Po 28.1.2019 21:26:24

                                                U me je vyzva ulovit neco na fotecku a nemusi to bejt monstr ryba a pak klid pohoda u vody .Proto se vyhybam pokud to jde mistum z hodne lidmi.

                                                  Greysmen - Profil | Po 28.1.2019 20:34:24

                                                  alda2211 - >> tvl álo tobě hráblo? No jestli potřebuješ motivaci k tomu aby jsi šel na ryby tak seš na tom zle. Já bych rybařil až bych brečel, jen se mi na to nedostá néjak času.

                                                    Jirka1976 - Profil | Po 28.1.2019 20:03:55

                                                    Pvl >> 👍

                                                      kopec321 - Profil | Po 28.1.2019 19:58:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                      Tož já se motivovat nemusím když to na jaře vypukne tak se kolikrát probudím i v jednu hodinu v noci i když budík mám na tři, až tak se těším prostě nemůžu dospat. Normálně mám problém se probudit ráno v pět do práce. Jestli existuje závislost na rybařině tak ji určitě mám.

                                                        fishmen17a - Profil | Po 28.1.2019 19:26:02

                                                        Určitě ne váha a délka.Člověk je rád i za padesátku,šedesátku kapra.Hodně mě potěší i lopaťák cejn.To jsou krasavci.Okouni,líni,parmy.Spíše chodím k vodě pro klid,relax,srovnání si věcí v hlavě.pro nabití energie.I se schovat před civilizací.Velká ryba vždy potěší ale rozhodně nejsem jeden z těch.Jak na videích říkají,že chytli další z menších ryb okolo dvanácti kilo.Je super sledovat splávek nebo policajta před špičkou prutu.Je tam i ta duše lovce.Rád se někde zašiju,a souzním s přírodou.

                                                          baitruner2 - Profil | Po 28.1.2019 19:22:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                          alda2211 >> Motivace je i,když už sem 4 roky dal pauzu a moc sem nechytal spíš vůbec ani jsem tuším neměl 2 sezóny povolenku tak letos mám v plánu vyzkoušet konečně lov z lodě na jaře na kapry v létě sumce se pokusit chytnout na bojku a zaří-prosinec klasika přívlač z lodě.
                                                          A nejvíc mě žene ten klid na vodě,a to,že nikdy nevíš co se ti naháček pověsí na přehradách kde chytám.....

                                                            alda2211 - Profil | Po 28.1.2019 19:20:00

                                                            Pvl >> ještě slovo o mrazaru a vyzuju ti kopačky 😃

                                                              Pvl - Profil | Po 28.1.2019 19:18:49

                                                              alda2211 >> ...a mrazák .

                                                                Pvl - Profil | Po 28.1.2019 19:17:48

                                                                Jirka1976 >> Těžká věc ... Ryby mohu nachytat na soukromáku , u kámoše na rybníku , za příspěvek dám smailíka -kterého jsem úmyslně nedal .. Je ptřeba být nad věcí a to v některých případech není :o§))

                                                                  alda2211 - Profil | Po 28.1.2019 19:16:06

                                                                  Pvl >> Pavle máš hezké pruty to je dostatečná motivace