Pretáčanie závitov na hrazdách

Zdravím kolegovia, pred nedávnom som si kúpil Stojan Fox Ranger MKII konkrétne na 4 prúty a pri doťahovaní zadných úchytov na prúty som si všimol, že po dotiahnutí na doraz sa pretáčajú aj spolu so závitmi. Následne som to vyskúšal aj na druhej hrazde a tam sa to pretáča tiež. Tak by som sa chcel spýtať majiteľov Rangeru, že či sa to tak pretáča aj im alebo to je nejaká vada?
Autor diskuse: Ddream - Profil , 18.1.2019 kaprařina - náčiní, doplňky

kaprus - Profil | Po 13.7.2020 8:13:42

Miroshek >> Už je to pár měsíců, ale jenom dodám.
BSF je whithwort ale s jemnějším stoupáním.
W 3/8-20 = BSF3/8
Standardní stoupání u W3/8 je 16 chodů...

    zedolsi - Profil | Čt 12.9.2019 9:00:32

    prilepil som to lepidlom na strednú pozíciu (ktorú v podstate ani nepoužívam) tak je to vybavené :)
    aj som to chcel riešiť ale potom reku zbytočne vyhodené €, väčšinou to býva napevno a nie je problém

      krkoška - Profil | St 11.9.2019 20:58:37

      zedolsi >> ahoj. Sice jsem ten díl nikdy nesháněl, ale zkus napsat distributorovi pro čr či sk. Běžně v obchodě to asi nebude

        zedolsi - Profil | St 11.9.2019 9:39:37

        Mne sa skrutka pre istotu zlomila keď som tam nahadzoval hlásič (vôbec to nebolo nejako extra silou), dá sa prosím niekde objednať náhradná? Inak to tam zalepím na pevno a hotovo :) ale radšej by som ju vymenil... ďakujem za rady.

          drvoštěp - Profil | Út 29.1.2019 14:17:43

          NAVI73 >> Vy jste méchánýcý😂😂😂

            NAVI73 - Profil | Út 29.1.2019 8:00:19

            Ddream >> 😁

              Ddream - Profil | Út 29.1.2019 5:57:55

              NAVI73 >> Ale ty si hovoril, že mám dať podložku pod ten šrób dole, teda aspoň ja som to tak pochopil z tvojho komentu. A ja som menil podložku pod rohatinkou

                NAVI73 - Profil | Po 28.1.2019 22:30:29

                Ddream >> vždyť jsem to povídal😁

                  Vašek74 - Profil | Po 28.1.2019 20:06:08

                  Tak mi to nedalo a vyfotil jsem Vám originál závitníky co mám doma u soustruhu....
                  Pokud by někdo chtěl a neměl to daleko mohu něco opravit ,nebo vytočit....Někdy i u nové věci závit 100% nesedí a chce ho jen v ruce protáhnout.
                  Oni výrobci jsou různí a pokud někdo udělá kopii z kopie, tak pak to nesedí.
                  Mě se stalo že podběrákové plavačkové oko vypadlo z 3 m ručky, a jiná hlava v pohodě, o to samé oko co vypadlo , tak v druhé násadě v pohodě.I vidličky podle různých vý robců mají vakl..Vůli tak to mám vyzkoušeno.

                    Ddream - Profil | Po 28.1.2019 18:05:46

                    Ddream >> Tak záhada vyriešená, problém bol v tom, že podložka ktorá bola na rohatinke bola príliš malá, tým pádom sa nezaprela o ten plast ale vkĺzla do neho a celé sa to pretáčalo. Stačilo ju vymeniť za väčšiu a už sa to ani nepohne.

                      Ddream - Profil | Po 21.1.2019 14:35:24

                      Miroshek >> No neviem, moc sa mi to nechce posielať naspäť do ČR (LK Baits) ešte asi počkám kým kúpim hrazdu na 2 pruty a uvidím jak to je tam.A podla toho to možno pošlem naspäť alebo zalepím.

                        pavloš - Profil | Po 21.1.2019 10:00:55

                        Miroshek >> Díky

                          Miroshek - Profil | Po 21.1.2019 9:43:13

                          pavloš >>
                          BSF 3/8'' x 20 HSS
                          Miluju jak pan David Fořt prezentuje závit Whitwort který si něktěří udělají na vidle a diví se že to nepasuje.
                          Jinak stojan MK2 mám a nepřetáčí se nic,reklamoval bych to jako vadu.

                            pavloš - Profil | Po 21.1.2019 8:56:02

                            Zdravím pánové,ví někdo jaké označení má závit na signalizátorech. Díky

                              Ddream - Profil | Ne 20.1.2019 20:41:52

                              xDanielS >> S oblečením skúsenosti nemám, ale tie háčiky z rady edges sú za mňa top

                                xDanielS - Profil | Ne 20.1.2019 20:04:53

                                Ddream >> Pak bys nepsal, co píšeš. Fox už je dávno za zenitem. Háčky jako bláto, textil po vyprání nepoužitelný, kvalita je na polovině oproti časům, kdy byl na špici. Průměr, průměr a nic než šeď trhu. Už zbylo je jméno a i to mu začíná krást Wolf, kde pracuje zakladatel Foxu.

                                  Ddream - Profil | Ne 20.1.2019 18:39:25

                                  xDanielS >> Práveže som toho vyzkúšal až dosť

                                    drvoštěp - Profil | Ne 20.1.2019 17:46:11

                                    deni 79 >> I kolega zarytej hadrář to uznal. Ale křivila se mu u toho huba😂

                                      deni 79 - Profil | Ne 20.1.2019 17:44:08

                                      drvoštěp >> je škoda že Fox tou kvalitou šel hodně dolů.

                                        deni 79 - Profil | Ne 20.1.2019 17:40:19

                                        drvoštěp >> to nikdo neřekl. Já jen abych se držel tématu.

                                          drvoštěp - Profil | Ne 20.1.2019 17:37:23

                                          deni 79 >> Taky stojan nehaním😁 u ostatních věcí jsem ale na pozoru.

                                            deni 79 - Profil | Ne 20.1.2019 17:34:29

                                            drvoštěp >> s Radkem mas pravdu.
                                            Co se ale této diskuze týká, tak Ranger ať první či druhé generace je nejlepší stojan který lze zakoupit