Fan Club značky Tubertini

Vše o značce. Zkušenosti s pruty, navijáky a ostatní věci....
Autor diskuse: Tacud11 - Profil , 17.3.2018 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: ENDYS Profil

NJá ll - Profil | Ne 3.2.2019 22:17:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Tacud11 >> Sice loňský ,ale makaj skvěle co by si chtěl italové :o)))

    NTacud11 - Profil | Ne 3.2.2019 21:53:59

    Já ll >> Uz jsou objednane. Doufam ze Italove budou makat 😂

      NJá ll - Profil | Ne 3.2.2019 19:26:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Tacud11 >> Pěkná ta řada TBR je zapotřebí je okamžitě nakoupit a testovat-ryby nečekají :o)))

        NTacud11 - Profil | Ne 3.2.2019 14:19:42

        Rycla >> TBR light jsou urcite jemnejsi nez ten diamond v 70g myslim si ze to je dobra volba

          NRycla - Profil | Ne 3.2.2019 12:51:20

          Ahoj chlapi, chci se zeptat na ty nové tubertini TBRka v 3,6 a light verzi. Pokukuji po nich delší dobu ale pořád se nemůžu rozhodnout :-) chtěl bych něco jemnějšího na závodní chytání do max 40m spíš kratší vzdálenosti. Mám diamondy 3,6m v 70g a jsou to pro me super pruty ale chtěl bych neco jemnějšího. S tim TBRkem by to mohla být dobrá alternativa? Díky za rady a tipy...

            NPalusko - Profil | So 2.2.2019 12:15:55

            Maxwell >> A este ma aj ako vidim pancierovu konstrukciu :)

              NE.T. - Profil | So 2.2.2019 11:50:44

              Maxwell >> :-))))))))))))))))))))))))))

                NTacud11 - Profil | So 2.2.2019 11:30:21

                Maxwell >> asi inspirace 😂

                  NMaxwell - Profil | So 2.2.2019 10:34:07

                  tvl ta bedna vypada jako protahovacka od dewaltu :-)

                    NTacud11 - Profil | So 2.2.2019 9:52:35

                    Pár novinek 2019 už dorazilo do ČR 👍😀

                      NTacud11 - Profil | Út 8.1.2019 14:05:27

                      Bery. >> Zjistím info a dám vedet jestli tam budou.

                        NBery. - Profil | Út 8.1.2019 13:53:06

                        Tacud11 >> Tak já počkám na FF. Snad tam budou.

                          NTacud11 - Profil | Út 8.1.2019 13:48:22

                          Bery. >> Ještě ne ale mám objednano :-)

                            NBery. - Profil | Út 8.1.2019 12:57:27

                            Tacud11 >> yes

                              NTacud11 - Profil | Út 8.1.2019 10:25:41

                              Bery. >> Myslíš ty TBR?? :-)

                                NBery. - Profil | Po 7.1.2019 23:16:11

                                Tacud11 >> Už je máš doma?
                                Docela by mě zajímali:-)

                                  NTacud11 - Profil | Po 7.1.2019 22:25:08

                                  Já ll >> Jdi do pryc 😀 takovy krasavice drzim palce kluci. Jen tak dal 👍

                                    NJá ll - Profil | Po 7.1.2019 22:14:10

                                    Tacud11 a ostatní - Vše Nej..v roce 2019 - Tak máme zahájeno, jak jste na tom.

                                      NTacud11 - Profil | Út 1.1.2019 18:12:19

                                      Všem přeju ať se Vám v Novém roce daří a ať berou 🐟👍 hodně úspěchů 😀

                                        NMira Kolínek - Profil | So 29.12.2018 16:32:51

                                        RBS >> Ježíšek asi dostal žloutenku :-)