Fan Club značky Tubertini

Vše o značce. Zkušenosti s pruty, navijáky a ostatní věci....
Autor diskuse: Tacud11 - Profil , 17.3.2018 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: ENDYS Profil

NTacud11 - Profil | So 29.12.2018 15:08:32

RBS >> Nevadilo by mi to take 😀

    NLadináč - Profil | So 29.12.2018 14:54:51

    RBS >> pěkné Aleši👍

      NRBS - Profil | So 29.12.2018 14:42:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Letos byly moc pěkné Vánoce :-)

        NMartin M. - Profil | Út 18.12.2018 13:27:55

        wanman >> na plavacce by mi to asi take nevadilo, ale na feederu mi to zavazi pri klipovani.

          Nwanman - Profil | Út 18.12.2018 12:01:16

          concepty mám čtyři kousky a u všech mám hrazdu proti zamotání vlasce , ničemu nepřekáží ,to byl také jeden z důvodů proč jsem si kupoval tento typ navijáku,protože tím je tak trochu "jinej"....

            NTacud11 - Profil | Pá 14.12.2018 12:20:49

            plavan >> jj Jizera v Bolce

              NLadináč - Profil | Pá 14.12.2018 12:03:44

              plavan >> je to jizera

                Nplavan - Profil | Pá 14.12.2018 11:56:08

                Tacud11 >> to je Jíza v Bolce ?

                  NTacud11 - Profil | Pá 14.12.2018 7:51:55

                  Le Scalaque >> Ten malý oblouk v půlce vezmeš štípačkama a pak s tím hýbeš do stran a pomalu se vysunuje ven, pak černou barvou zakápneš ten otvor kde byl vsazený. naviják nijak nehází je to úplně v poho :-) mám jich pět a bez problémů.

                    NLe Scalaque - Profil | Čt 13.12.2018 23:50:58

                    Tacud11 >> Díky za užitečný popis Atraxů. Máš za něj líbí. 👍

                    Jak jsi u toho navijáku Tubertini Concept d uštípl ten spodní oblouk, tak nehází to potom? Přeci jen, výrobce asi vyvažoval rotor a počítal s vahou toho oblouku... já bych se do takovéhle úpravy asi nepouštěl. 😉 Sice to vypadá bez spodního oblouku líp, ale...

                      NTacud11 - Profil | Čt 13.12.2018 22:18:34

                      Le Scalaque >> Atrax je o malinko tuzsi nez byl Reflex. Verze 360cm je light ve 330cm je M/L a L. 330ku m/l mam na mensi rybnicky do 30m neni problem i kapr 50-60cm. Na tu 360cm light muzes dat 45g krmitko bez problemu. Za me lip se mi chyta na 360tku mam radsi delsi. Cenu si nepamatuju bral jsem toho vic. Ale urcite bude kolem +- 2000,-?!?! Cenu ti rekne Apavisa (www.jopamb.cz) ten je prodejce Tubertini feeder ČR 👍

                        NLe Scalaque - Profil | Čt 13.12.2018 22:01:28

                        Tacud11 >> Fotkou u Maverů si mi připomněl, že jsem se chtěl zeptat na Atrax, když je vlastníš. Kde jsi je koupil a popř. za kolik, pokud to není tajné? Jaká je to délka a provedení (medium/light) a jak bys je zhodnotil?

                          NColasrumem - Profil | St 5.12.2018 21:53:22

                          Já ll >> Krásné ryby.

                            NMartin N. - Profil | St 5.12.2018 19:46:41

                            Já ll >> Díky za odkaz.

                              NJá ll - Profil | Út 4.12.2018 21:46:38

                              Martin N. >> Ahoj, tady se také můžeš tu pletenku objednat.
                              www.splavkyitalia.cz

                                NTacud11 - Profil | Út 4.12.2018 21:08:18

                                fish2 >> I to se muze stat 😂

                                  Nfish2 - Profil | Út 4.12.2018 20:09:41

                                  Tacud11 >> Stejně nic nechytíš 😛

                                    NTacud11 - Profil | Út 4.12.2018 19:52:21

                                    Martin N. >> Ahoj. Podivej se na feeder prodejce Tubertini ČR www.jopamb.cz a spoj se s Pavlem Velebným (apavisa). Jinak kdyz to vyjde budu v nedeli v Lovosicich chytat zimni feeder vabank s klukama tak si ji muzes zkusit 👍

                                      NMartin N. - Profil | Út 4.12.2018 13:54:55

                                      Tacud11 >> Ahoj. Kde prosím tě nakupuješ? Ta pletenka se mi líbí. Něco poblíž Lovosic? Nebo odkaz na e-shop. Dík Martin.

                                        NJá ll - Profil | Po 3.12.2018 21:57:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Tacud11 >>Máš pravdu- Tubertini Viral 0,08 v kombinaci s R-18 slouží již několik měsíců k velké spokojenost. Již se těším na novinky 2019 od Tubertini.