Fan Club značky Tubertini

Vše o značce. Zkušenosti s pruty, navijáky a ostatní věci....
Autor diskuse: Tacud11 - Profil , 17.3.2018 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: ENDYS Profil

NTacud11 - Profil | Po 11.3.2019 18:54:08

Maachal >> Jj nastupce 👍. Jeste jsem s nim nebyl u vody

    NMaachal - Profil | Po 11.3.2019 18:28:10

    Tacud11 >> To je nástupce TB Conceptu? Vypadá super. Už jsi ho měl u vody?

      Nskwor - Profil | Ne 10.3.2019 13:15:52

      Tacud11 >> Tady to dělení tak nebije do očí. Jinak se mi to obecně taky moc nelíbí, třeba u nejnovějších Speedmasterů commercial. A to mám tu sérii jinak rád.

        NTacud11 - Profil | Ne 10.3.2019 13:03:19

        skwor >> Kazdej ma problem s tou delenou rukoveti a ze je tam malo korku. Ale za me je to hoooodne povedenej prut.

          Nskwor - Profil | Ne 10.3.2019 12:43:42

          Tacud11 >> To vypadá pěkně, tenhle design se mi docela líbí.

            NTacud11 - Profil | Čt 7.3.2019 15:24:15

            Tak už je konečně doma 👍😀🎣 zesílené spoje které krášně ladí 👍

              NJá ll - Profil | Út 26.2.2019 20:52:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Chlapci něco pro inspiraci - :o)))

                NENDYS - Profil | Po 18.2.2019 21:18:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Pokud by měl někdo zájem je na prodej.

                  Nfish2 - Profil | So 16.2.2019 22:09:42

                  Tacud11 >> Jo s těma jsem seděl u akvárka když tam měl Martin přednášku.

                    NTacud11 - Profil | So 16.2.2019 21:57:55

                    fish2 >> Byl jsem dneska. Jirka s Kalinou me videli a kecali jsme. Dneska jsem zkousel neco ve 390 a Flagman Tregaron 80g fakt udelal radost. Pak i ten Signature od Maveru byl super a i Garbolino Essential 👍👍👍

                      Nfish2 - Profil | So 16.2.2019 21:50:27

                      Tacud11 >> Já myslel že tam nejsi.

                        NTacud11 - Profil | So 16.2.2019 21:48:51

                        fish2 >> Dneska jsme se prej dvakrat minuly 😏

                          Nfish2 - Profil | So 16.2.2019 20:15:21

                          Tacud11 >> Takovou už mám dlouho 😀😀

                            NTacud11 - Profil | So 16.2.2019 20:11:10

                            Tak už je doma 😂😂😂

                              NJá ll - Profil | Út 5.2.2019 21:33:01

                              Hurvinek >> Samo domo výroba - koženka na které jsou přišity samolepky a krejčovský metr a v okrajích je srolován molitan. Šicí stroj a trochu práce. :o))

                                NTacud11 - Profil | Út 5.2.2019 18:57:30

                                Rycla >> Ahoj. Tim ze ty pruty jeste nemam fyzicky odchytany tak nedokazu rict jaky je lepsi. Ale spicky budou detekovat zabery stejne jen prut pracuje trochu jinak. Beru to podle jinych modelu 👍

                                  NHurvinek - Profil | Út 5.2.2019 18:48:49

                                  Já ll >> Pěkná podložka, kde se dá koupit.

                                    NRycla - Profil | Út 5.2.2019 18:25:22

                                    Zeptám se ještě bude velký rozdil v L a M/L u toho TBRka v 3,6m, nebo to nepůjde ani poznat? Podle katalogu je v prutech rozdíl pouhých 6g jinak tloušťka blanku je stejná... Jde mi o detekci záběru a to by asi měla být hodně podobná,ne-li stejná když maji oba pruty stejné špičky... Nebo se mýlím? Díky

                                      NTacud11 - Profil | Po 4.2.2019 20:49:57

                                      Já ll >> Model concept TB je hodne povedeny! Ale novy TBR je jeste o level lepsi! Diky

                                        NJá ll - Profil | Po 4.2.2019 20:45:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Tak dnes si italský prut musel sáhnout na dno svého umění. Dokázal, že je skvělý. Po urputném a zdlouhavém boji vyčerpaný a přesto šťastný si mohl lehnout ke zdolané protivnici :o))))
                                        Vyzkoušejte si mne jsem jedinečný :o))