Fan Club značky Tubertini

Vše o značce. Zkušenosti s pruty, navijáky a ostatní věci....
Autor diskuse: Tacud11 - Profil , 17.3.2018 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: ENDYS Profil

NTacud11 - Profil | Po 3.12.2018 21:26:19

Doporučuju pro maximální viditelnost i toho nejjemnejsiho záběru pletenku Tubertini Viral 0,08mm s povrchovou upravou! 👍

    NBery. - Profil | Út 27.11.2018 14:17:37

    Tacud11 >> Takhle asi lepší :-)

    @Pavel : díky;-)

      NTacud11 - Profil | Po 26.11.2018 19:18:28

      apavisa >> Po dnesnim zkousenim TBR ve 390 medium byť pocitovym mam na novou sezonu jasno!!!! 2x TBR 360 medium a 2x TBR 390 medium 😀

        Napavisa - Profil | Po 26.11.2018 16:47:53

        Ahoj kluci..taky jsem měl podle obrázků nedobrý pocit,ale když přišla R18,tak jsem obrátil .A když jsem si s ní zachytal,tak mi bylo jasné proč. Ty pruty jsou hlavně už pocitově lehčí až jsem i já měl lehký respekt,abych s tím něco nevyvedl.Ty TBR jsou to samé.
        Když všechno dobře dopadne,tak budou na FF 2019 k osahání a ostatní novinky také.

          NLadináč - Profil | Pá 23.11.2018 19:38:57

          Colasrumem >> aspoň máš správný argument.😁já si Toyotu taky nikdy nekoupím.at jsou ty auta super dobrá....vzhledem mě naprosto odpuzuji

            NColasrumem - Profil | Pá 23.11.2018 19:13:18

            Já ll >> já už se rozhodl, proto je to tak jak je:o)) to o ošklivé rukojeti jsem pouze konstatoval:o) s ní si to pochopitelně nikdy nekoupím i když mám italské pruty hodně rád.

              NJá ll - Profil | Pá 23.11.2018 19:10:50

              Colasrumem >> Vždyť to máš tak jednoduché. Máš dvě možnosti - změníš pocitové myšlení nebo feedery od Tubertini mít nebudeš :o))

                NColasrumem - Profil | Pá 23.11.2018 19:03:31

                Bery. >> vzhled, auto si taky nekoupíš ošklivé jen pro funkci. Funkce prutu je chytat ryby, dělená rukojeť pokud nemá nějaký tajný a super bomba účel, je strašná. Jediný důvod proč jsem ty pruty ještě nekoupil a já nikdy nezůstávám u jednoho.

                  NLadináč - Profil | Pá 23.11.2018 15:46:48

                  Colasrumem >> měl jsem pujcenyho toho antraxem..a dobrý.....chytali jsme na Jizeře .cca na 4m hloubce a musím říct,že mi ta dělené rukojeť aspoň nesjizdela s držáku....a sygnumu jsem to řešil ovinem instalatérské pásky a po odmotání se mi sloupla ta vrchní sprcka korku.

                    NBery. - Profil | Pá 23.11.2018 15:10:26

                    Palusko >> Za mě taky dobrý.
                    Mě se i celkem líbil ten kontroverzní see concept. Na obrázku je hroznej, v reálu bych ho klidně koupil.

                      Nhraji - Profil | Pá 23.11.2018 15:00:32

                      Tacud11 >> já sice feederům až tak nerozumím, ale mám podobnou dělenou ručku i na odhozových prutech a nic špatného a nehezkého na nich neshledávám.

                        NPalusko - Profil | Pá 23.11.2018 14:58:49

                        Bery. >> Podla mna je napriklad aj vzhladovo uplny luxus

                          NBery. - Profil | Pá 23.11.2018 13:51:09

                          Colasrumem >> A vzheld nebo funkčnost?
                          Vzhled je na každém soudruhovi,ale z funkčnosti je stejná,protože když to držíš jako prut,tak v tom rozdíl není.

                            NColasrumem - Profil | Pá 23.11.2018 12:49:19

                            Bery. >> pokud má být dělená tak je horší než nekvalitní korková tapeta vcelku.

                              NBery. - Profil | Pá 23.11.2018 12:30:03

                              Colasrumem >> Lepší taková rukojeť než hnusnej nekvalitní korek potaženej tapetou.

                                NColasrumem - Profil | Pá 23.11.2018 12:12:14

                                Tacud11 >> já bych ji musel okamžitě předělat, je to otázka 500kč.

                                  NTacud11 - Profil | Pá 23.11.2018 12:06:49

                                  Colasrumem >> To mě zase vůbec neva… už mám řadu Reflex a Atrax a v poho :-) kdyby ta rukojet prutu byla v celku tak to je kopie R18

                                    NColasrumem - Profil | Pá 23.11.2018 11:19:39

                                    Tacud11 >> oni dělají tak hezký pruty, který bych rád vyzkoušel a poserou to rukojetí. Ta je fakt na přestavbu.

                                      NTacud11 - Profil | Pá 23.11.2018 10:51:27

                                      apavisa >> Už se těším!! 2x medium 12ft :-D

                                        Napavisa - Profil | Pá 23.11.2018 8:49:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Nový concept feder TBR již na skladě a teším se na víkend na vyzkoušení.
                                        11ft light,12ft light,medium light a medium,13ft medium a 14 ft medim strong.