Fan Club značky Tubertini

Vše o značce. Zkušenosti s pruty, navijáky a ostatní věci....
Autor diskuse: Tacud11 - Profil , 17.3.2018 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: ENDYS Profil

NTacud11 - Profil | St 31.10.2018 19:05:53

Koukam ze i Colmic bude dělat 4nohé bedny 😀😀😀😀😀ԅ​12;😀😀😀😀

    NTacud11 - Profil | Čt 25.10.2018 7:07:36

    Cejnobraní Černožice! Krásný to bylo :-))))

      NJunior2 - Profil | Út 23.10.2018 18:51:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Zase ty oukleje,tentokrát na Nastyho.😎

        NTacud11 - Profil | Út 16.10.2018 15:47:22

        Kosák >> Já ho na vše navijácích amputoval 😀

          Nhraji - Profil | Út 16.10.2018 10:07:40

          Kosák >> brání to zapadání vlasce pod cívku navijáku při nešikovné manipulaci a povolení vlasce

            NKosák - Profil | Út 16.10.2018 9:16:17

            Zdravím Vás pánové...
            Mám takový dotaz, k čemu má naviják Concept D 6500 ten dvojitý překlapěč?
            Nebo l čemu to tam vlastně je...
            Díky moc...

              NTacud11 - Profil | Ne 14.10.2018 18:29:13

              pectak >> v pohodě Ráďo 👍

                Npectak - Profil | Ne 14.10.2018 16:32:34

                Kdyby měl někdo zájem, mám na prodej 2 kusy feederů Concept Sea 3,9m ve stavu nových s dokoupenou 2 oz špičkou ... více info přes SZ. Pokud by se to sem nehodilo, klidně prosím autora diskuze o smazání.

                  Nmilans14 - Profil | Po 8.10.2018 16:15:43

                  Já ll >> Pěkná práce.

                    NJá ll - Profil | Po 8.10.2018 16:12:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Dlouho se tady nic neděje je třeba to trochu rozproudit :o)))

                      Nchřenovák - Profil | Út 25.9.2018 13:05:09

                      hraji >> Taky je občas používám🤗

                        Nhraji - Profil | Út 25.9.2018 12:58:52

                        chřenovák >> chytám na háčky bez protihrotu i na závodech, neměl by tam být problém.

                          Nchřenovák - Profil | Út 25.9.2018 12:41:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Něco ze závodu o prasátko v Ratajích 🤗🤗
                          Jenom ty háčky nemají protihrot 😂😂

                            NLadináč - Profil | Po 24.9.2018 14:33:15

                            hraji >> 👍

                              Nhraji - Profil | Po 24.9.2018 8:03:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              O víkendu Tubertini zabodovalo. Vyhráli jsme ligu, na prvním a druhém místě v jednotlivcích byli naši Petr a Martin.

                                NJunior2 - Profil | Ne 23.9.2018 10:56:13

                                Já ll >> Šli i menší oukleje. Teď nám teprv začíná to správné období😉

                                  NJá ll - Profil | Ne 23.9.2018 10:22:08

                                  Junior2 >> Gratulace pěkná ouklej :o))) Září je prostě měsíc dravců.

                                    NJunior2 - Profil | Ne 23.9.2018 10:12:50

                                    Kuki totálně dobitej,ale ryby ho stále vyžadují.💪🔝😉

                                      Nrobbie - Profil | Ne 23.9.2018 5:55:39

                                      Ako sú na tom kvalitou krmivá Tubertini v porovnaní s ostatnými talianmi (trebárs to syrové Barbo)? Pozerám cena podobná ako Colmic či Trabucco, Milo trocha drahšie.

                                        NJá ll - Profil | Pá 21.9.2018 13:41:09

                                        R-18 240 5-20g skvělý proutek pracuje na 1.