Fan Club značky Tubertini

Vše o značce. Zkušenosti s pruty, navijáky a ostatní věci....
Autor diskuse: Tacud11 - Profil , 17.3.2018 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: ENDYS Profil

NJunior2 - Profil | Čt 20.9.2018 13:54:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zase něco z vlačky.😎

    NLadináč - Profil | Čt 20.9.2018 9:04:21

    Tacud11 >>

    😀

      NTacud11 - Profil | St 19.9.2018 21:55:01

      Bery. >> Dej vedet jak se osvedcil 👍😀

        NTacud11 - Profil | St 19.9.2018 21:54:30

        Ladináč >> Áaaa pán je basník 😜

          NLadináč - Profil | St 19.9.2018 21:38:14

          Bery. >> R18 v páru bys vypustil páru😁

            NBery. - Profil | St 19.9.2018 19:31:47

            Tacud11 >> Já běžně taky beru pruty v páru,ale teď jsem udělal výjimku. Příští víkend ho vemu na Labe,jsem zvědav.

              NTacud11 - Profil | St 19.9.2018 18:47:08

              Bery. >> Do R18 ve 360 pujdu taky jenze ja skoro vzdy kupuju 2 az tri kusy to bude drahy 😏

                NBery. - Profil | St 19.9.2018 17:45:10

                A ac na to moc nejsem a kdyz na to nemam tak na to vetsinou nesaham,ale mel jsem v ruce R18 feeder. To byla fakt krasa,fakt. Nejsem na drahy pruty,ale tohle by me premluvilo zainvestovat.

                  NBery. - Profil | St 19.9.2018 17:40:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Tak uz jsem v tom taky :-)
                  Musim priznat ze nasucho jsem byl hodne mile prekvapen. Jelikoz uz nejakou dobu premyslim o necem ve 3,9 v tuzsim mediumku na Labe, tak jsem vzal jeden na zkousku.

                    NJá ll - Profil | St 5.9.2018 18:49:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Několik momentek z úspěšného lovu se značkou Tubertini :o)))

                      Nmilans14 - Profil | Ne 2.9.2018 10:05:48

                      Tacud11 >> OK, děkuji Davide.

                        NTacud11 - Profil | Ne 2.9.2018 7:58:54

                        milans14 >> Myslim ze ta velka klicka je na vel. 60-80

                          Nmilans14 - Profil | So 1.9.2018 21:04:55

                          Tacud11 >> Na tom odkazu jsou se dvěma různými kličkama... No já si musím dát do jara pauzu s nákupy...

                            NTacud11 - Profil | So 1.9.2018 21:02:36

                            milans14 >> krasnej hladej chod a super brzdu ma take 👍

                              Nmilans14 - Profil | So 1.9.2018 20:45:27

                              Tacud11 >> Vypadá zajímavě...

                                Nmilans14 - Profil | So 1.9.2018 15:29:07

                                Tacud11 >> Neznám Davide a ani jsem ho nenašel....

                                  NTacud11 - Profil | So 1.9.2018 14:58:18

                                  milans14 >> icon 30 dneska jsem ho zkousel s 5m bolonkou a super!

                                    Nmilans14 - Profil | Pá 31.8.2018 22:12:37

                                    Tacud11 >> Co je to za navijáček Davide.

                                      NTacud11 - Profil | Pá 31.8.2018 16:31:22

                                      Zitra se bude testovat 😀