Fan Club značky Tubertini

Vše o značce. Zkušenosti s pruty, navijáky a ostatní věci....
Autor diskuse: Tacud11 - Profil , 17.3.2018 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: ENDYS Profil

bonhof - Profil | Pá 22.6.2018 20:21:59

Tacud11 >> redukovat nic nechi mám málo, chybí my malý proutek na řeku tak max 3.30 okolo břehu myslím feedr, pěkně lehký

    Tacud11 - Profil | Pá 22.6.2018 20:20:53

    bonhof >> Něco zredukuj a pak si udelas radost 😂

      bonhof - Profil | Pá 22.6.2018 19:55:01

      Tacud11 >> již jsem někde psal, srdce by chtělo krásný kousek, ale tady ovládne rozum a řekne, Vole máš rodinu neblbni a pak zavládne hodný ježíšek a třeba to přijde

        Tacud11 - Profil | Pá 22.6.2018 19:46:35

        bonhof >> mel jsem R18 match v ruce krasny. Feeder R18 ma byt opravdu luxus urcite stoji za to si ho koupit pro radost 👍

          bonhof - Profil | Pá 22.6.2018 16:54:42

          Tacud11 >> hm tak to je bomba,

            Tacud11 - Profil | Pá 22.6.2018 16:54:02

            bonhof >> :-)

              bonhof - Profil | Pá 22.6.2018 16:25:38

              apavisa >> ahoj a váhu proutku víš díky

                apavisa - Profil | St 20.6.2018 14:22:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Lepší foto z katalogu

                  apavisa - Profil | St 20.6.2018 14:20:18

                  Doporučená MOC je stanovena .

                  R18 FEEDER 13 FT. MEDIUM 9 999,-kč
                  R18 FEEDER 12 FT. MEDIUM/LIGHT 9 540,-Kč
                  R18 FEEDER 11 FT. LIGHT 8 984,-Kč.

                  Protože se jedná o pruty, které už něco stojí,tak je budu mít vždy na závodech s možností si je vyzkoušet.Samozřejmě i u mě v MB..Jizera je kousek.
                  O víkendu udělám pár fotek a asi i video.

                  Po prvním osahání si myslím,že to budou naprosto top pruty.

                    bonhof - Profil | St 20.6.2018 13:19:34

                    apavisa >> ahoj, pěkné proutky, kolik že stojí 1ks díky

                      hraji - Profil | St 20.6.2018 13:12:27

                      Le Scalaque >> cokoliv, co nese označení R18, je top model.

                        Le Scalaque - Profil | St 20.6.2018 13:08:37

                        Jináč ty R18 Feeder jsou podle všeho TOP model feederových prutů od Tubertini.

                          Colasrumem - Profil | St 20.6.2018 13:00:01

                          Le Scalaque >> dik, jak pres mobil vidim prd.

                            Ladináč - Profil | St 20.6.2018 12:47:13

                            apavisa >> vypadaji moc dobre....
                            👍

                              Le Scalaque - Profil | St 20.6.2018 12:28:27

                              Colasrumem >> Podle popisků na futrále jsou to pruty Tubertini R18 Feeder v délkách 12 a 13 stop.

                              https://www.tubertini.it/scheda_prodotto.php?id=284​2&tipologia=9&sezione=1

                                Colasrumem - Profil | St 20.6.2018 12:09:07

                                apavisa >> ahoj, co to je za proutky? Ta rukojet je taky zajimava.

                                  apavisa - Profil | St 20.6.2018 11:55:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Ahoj,už jsou doma..první dojem je na jedničku..Už se těším jak je vyzkouším.

                                    hraji - Profil | Út 19.6.2018 15:31:41

                                    Ladináč >> utopil jsem dva, ale můj břehař mi je vylovil. Naštěstí tam nebyl proud a klesaly poměrně rovně přímo ke dnu. Foukal silný vítr, v nárazech mi odfoukl jeden, tak jsem ten druhý dal na opačnou stranu a za chvíli fouklo v opačném směru a šel plavat také.

                                      Ladináč - Profil | Út 19.6.2018 15:21:07

                                      hraji >> naky dil jsi jirko utopil?:-)

                                        hraji - Profil | Út 19.6.2018 13:32:16

                                        Tak spolehlivě je ověřeno, že na děličku C8 light se dá chytat opravdu velmi rychle a konkurence schopně. Jen pozor, díly prostě neplavou. ;-)