Fan Club značky Tubertini

Vše o značce. Zkušenosti s pruty, navijáky a ostatní věci....
Autor diskuse: Tacud11 - Profil , 17.3.2018 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: ENDYS Profil

NColasrumem - Profil | Út 26.6.2018 15:25:33

Tacud11 >> presne tak.

    Nbonhof - Profil | Út 26.6.2018 12:54:18

    Colasrumem >> no vidíš to asi opravdu zaleží kus od kusu, jestli toho chrlí mraky, a pak jen dávájí jiné logo firmy, já třeba mivardy také mám křeslo a nemohu říct nic špatného, ale to tak vše

      NTacud11 - Profil | Út 26.6.2018 12:29:41

      Colasrumem >> U každé značky je něco.... To by si člověk nesměl nic koupit....

        NColasrumem - Profil | Út 26.6.2018 12:14:32

        bonhof >> ja koupil od renomovane znacky tasku Daiwa a po mesici zip v hajzlu. Reklamace se tahla a nikomu se nechtelo s tim nic delat. Takze o renomovane znacce to neni. Od Mivardi mam, kreslo, lehatko, futral na pruty, tasku, obaly na navijaky, navazcovy vlasec, dvoje pipaky klasicky a jedny s priposlechem. A mimo odflaknuteho ocisteni vylisku u tech pipaku s priposlechem jsem se vsim naramne spokojeny.

          Nbonhof - Profil | Út 26.6.2018 11:18:04

          Colasrumem >> Jardo vše se dělá bud čína, nebo pákystán, nyní zaleží jak si ta oná značka pohlídá dobrou kvalitu produktu a jaké má dostupné technologie, dám příklad, koupil jsem cca před 7 roky 2 stejné feedry od mivardy, přinesl jsem je domu dám je nahodou k sobě a onen 1 feedr byl o 10cm kratší, toš jsem psal do mivardy kde nastala chyba a tam my chlápek odpověděl že max povolená tolerance je 10%, koipíš od renomované značky něco a věci jsou totožné, takže kupuji už od renomovaných značek

            Njá 2 - Profil | Út 26.6.2018 9:55:53

            Colasrumem >> Přesně tak

              NColasrumem - Profil | Út 26.6.2018 9:45:33

              já 2 >> bude to stejné jako u ostatní značek. Kdo si myslí, že jsou vyráběné podle státu odkud je značka, je blázen nebo snílek:o)))

                Njá 2 - Profil | Út 26.6.2018 9:41:34

                Colasrumem >> Tak tam už to nelepí děti, to je pravda, pak ještě vyvstává otázka, odkud jsou ty komponenty

                  NColasrumem - Profil | Út 26.6.2018 9:34:31

                  já 2 >> tohle nebude Čína, ale Korea.

                    Njá 2 - Profil | Út 26.6.2018 9:31:37

                    Bery. >> Mě by zajímala cenovka, kterou na to líplo to čínské děcko, než to poslalo do evropy....

                      NColasrumem - Profil | Út 26.6.2018 9:25:05

                      Bery. >> jo desitecka.

                        NBery. - Profil | Po 25.6.2018 23:05:55

                        Colasrumem >> viděl si tu cenofku?:-)))

                          NTacud11 - Profil | Po 25.6.2018 10:17:39

                          Colasrumem >> Tak to zkus :-)))

                            NColasrumem - Profil | Po 25.6.2018 10:16:38

                            Tacud11 >> Že bych konečně vyzkoušel Tubertini, když už to není přívlačák?

                              NTacud11 - Profil | Po 25.6.2018 10:13:51

                              Colasrumem >>R18 nemá jí dělenou :-)) Mě se ta dělená líbí :-)))

                                NColasrumem - Profil | Po 25.6.2018 10:08:49

                                Tacud11 >> tenhle už konečně nemá dělenou rukojeť?

                                  Napavisa - Profil | Po 25.6.2018 8:22:02

                                  Ahoj,tak mám na R18 3,6 zdoláno cca dvacer ryb..výborně háže,je přesný,jemná detekce záběrů a na pletenku naprosto super.Potom jsme s Jardou udělali zátěžový test. Házeli jsme cca 60 m,40 gr + futro....bez problémů.
                                  Kdo je kolem Prahy,tak 2 ks jsou v Black Bass.

                                    NTacud11 - Profil | Pá 22.6.2018 22:02:39

                                    bonhof >> ja urcite ne je to 400 km odemne. Nekdo ho mit jednou okolo tebe mit bude

                                      Nbonhof - Profil | Pá 22.6.2018 20:58:33

                                      Tacud11 >> máš někdy zavody v okolí olomouce mrkl bych

                                        NTacud11 - Profil | Pá 22.6.2018 20:54:12

                                        bonhof >> tak to R18 ve 330cm je uplně optimalni 😂