- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Fan Club značky Tubertini
Autor diskuse: Tacud11 - Profil , 17.3.2018 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: ENDYS Profil
Dále moderuje: ENDYS Profil
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
70x v oblíbených a 14x v ignorovaných.
Napavisa - Profil | Út 12.6.2018 13:45:56
Jarda Bořek Stavitel >> Omluvil jsem se i vám a napsal,že až budou skladem dám vědět . Berte to jako omluvu,opravdu není v mém zájmu poškodit vás i tuto značku.
NMira Kolínek - Profil | Út 12.6.2018 12:15:23
apavisa >> Poslední komunikace 27.3. Teď máme půlku června. Jestli má být zde zveřejněná vzájemná komunikace vaší obhajobou, tak mi to připadá spíše jako špatný vtip... Mimochodem zveřejnit obsah zpráv mezi vámi a zákazníkem bez jeho předchozího souhlasu je také spíše špatný vtip... Máte štěstí, že pan Munduch je normální a rozumný člověk...
NTacud11 - Profil | Út 12.6.2018 10:11:15
Děkuji Pavle za vyjádření. Všichni teď víme že rybářské potřeby Tubertini pro všechny jsou u Black Bass, kteří jsou 7dní v týdnu dostupní a tím pádem si můžete i o víkendu zajít k nim (Praha a okolí) ostatní můžou využít poštu nebo se s Pavlem spojit a domluvit si předání/poslání.
NJarda Bořek Stavitel - Profil | Út 12.6.2018 9:52:10
apavisa >> Zásadně odmítám?
Vážený pane, rozumím, že výrobce nevyrobil, váš subdodavatel nedodal. Ale jsme dnes měsíc a půl po vámi slíbeném termínu. Považuji za normální, dát zákazníkovi o tomto stavu nějak vědět.
Je to normální i přirozená slušnost v obchodním styku. Aspoň tedy u nás.
Víc nemám co komentovat, ke lži jsem se neuchýlil, ale chápu, že vám moje příspěvky nejsou po chuti. Mně by také nebyly.
Obsah naší komunikace potvrzuji jako autentickou a neupravenou.
Vážený pane, rozumím, že výrobce nevyrobil, váš subdodavatel nedodal. Ale jsme dnes měsíc a půl po vámi slíbeném termínu. Považuji za normální, dát zákazníkovi o tomto stavu nějak vědět.
Je to normální i přirozená slušnost v obchodním styku. Aspoň tedy u nás.
Víc nemám co komentovat, ke lži jsem se neuchýlil, ale chápu, že vám moje příspěvky nejsou po chuti. Mně by také nebyly.
Obsah naší komunikace potvrzuji jako autentickou a neupravenou.
Napavisa - Profil | Út 12.6.2018 9:38:20
1.Takže,ty lži,co jsou napsané dole o nekomunikaci..atd zásadně odmítám. Háčky 229 velikost 12 nejsou u výrobce k dispozici,kdyby byly,okamžitě je chci i pro svojí potřebu !!!
2 .Podstatná informace je,že prodej značky Tubertini má letošní rok výhradně firma Black Bass a tak to bylo prezentováno i na For Fishing.Zboží má hodně a otevřeno 7 dní v týdnu.E-shop má také.
Nicméně se i u naší firmy dá zboží objednat.
3.Firma jopamb je dovozce a prodej zajišťuje pouze na závodech jako servis závodníkům.
4. Je doba internetové komunikace,což mne mrzí a většině spokojených zákazníků napíšu,ať mi zavolají,protože datlovat do mobilu půl dne opravdu nebudu.
5.Nikdo není dokonalý a proto se teď i do budoucna všem,kterým jsem v něčem nevyhověl...OMLOUVÁM...
6. Telefon na mě je 724 046 730 a opravdu ve všem rád poradím a pomůže vybrat .
7..A ano pane Munduch,právě proto,že mne prodej rybařiny neživý,jako pana Dvořáka,tak jsem se dohodl s Jirkou Ouředníčkem a firmou Black Bass,aby se tak špičková značka prodávala u někoho povolaného.
2 .Podstatná informace je,že prodej značky Tubertini má letošní rok výhradně firma Black Bass a tak to bylo prezentováno i na For Fishing.Zboží má hodně a otevřeno 7 dní v týdnu.E-shop má také.
Nicméně se i u naší firmy dá zboží objednat.
3.Firma jopamb je dovozce a prodej zajišťuje pouze na závodech jako servis závodníkům.
4. Je doba internetové komunikace,což mne mrzí a většině spokojených zákazníků napíšu,ať mi zavolají,protože datlovat do mobilu půl dne opravdu nebudu.
5.Nikdo není dokonalý a proto se teď i do budoucna všem,kterým jsem v něčem nevyhověl...OMLOUVÁM...
6. Telefon na mě je 724 046 730 a opravdu ve všem rád poradím a pomůže vybrat .
7..A ano pane Munduch,právě proto,že mne prodej rybařiny neživý,jako pana Dvořáka,tak jsem se dohodl s Jirkou Ouředníčkem a firmou Black Bass,aby se tak špičková značka prodávala u někoho povolaného.
Napavisa - Profil | Út 12.6.2018 9:29:20
Dobrý den a ahoj.
Musím reagovat na to,co je napsané dole.
27,3.Dobrý den.
Miloslav Dvořák mi u vás zprostředkovával (snad předal objednávku) háčků série 229 s tím, že budou. A ony už pěkně dlouho nejdou, je ticho po pěšině, tak se ptám, jak na tom jsem. :-)
27.3Dobrý den,229 mám skladem,ale jen velikjost 14.
12 a 16 budou až kolem konce dubna,
Díky za zprávu.
Potřebuji a tímto závazně objednávám serie 229 vel n12 - 10balíčků a kdyby byly i vel. n10 - 5 balíčků (n10 nutné není, dovedu je nahradit.)
Jakmile je budete mít nachystané, pošlete mi číslo účtu a já vám pošlu peníze, háčky by se pak měly dát poslat v obálce, zase tolik toho není.
27,3.Dobrý den,psal jsem vám,že mám velikost 14 ...
27,3Ano, ja rozumim psanemu textu. Rad bych od vas na konci dubna (az naskladnite) koupil vyse popsane. Bude to mozne, nebo si je mam opatrit jinde? Díky.
27,3.Dam vědět až budou skladem.
Díky
Musím reagovat na to,co je napsané dole.
27,3.Dobrý den.
Miloslav Dvořák mi u vás zprostředkovával (snad předal objednávku) háčků série 229 s tím, že budou. A ony už pěkně dlouho nejdou, je ticho po pěšině, tak se ptám, jak na tom jsem. :-)
27.3Dobrý den,229 mám skladem,ale jen velikjost 14.
12 a 16 budou až kolem konce dubna,
Díky za zprávu.
Potřebuji a tímto závazně objednávám serie 229 vel n12 - 10balíčků a kdyby byly i vel. n10 - 5 balíčků (n10 nutné není, dovedu je nahradit.)
Jakmile je budete mít nachystané, pošlete mi číslo účtu a já vám pošlu peníze, háčky by se pak měly dát poslat v obálce, zase tolik toho není.
27,3.Dobrý den,psal jsem vám,že mám velikost 14 ...
27,3Ano, ja rozumim psanemu textu. Rad bych od vas na konci dubna (az naskladnite) koupil vyse popsane. Bude to mozne, nebo si je mam opatrit jinde? Díky.
27,3.Dam vědět až budou skladem.
Díky
NRybařík - Profil | Po 11.6.2018 13:29:07
Martin M. >> Zdravím, má Jopamb.cz nějaký e-shop na jejich stránkách je jen možnost prohlížet katalog. A jak se na Jopamb.cz objednává? Děkuji za radu.
NMartin M. - Profil | Po 11.6.2018 13:22:53
Rybařík >> ja mam vsechny cervene, u te starsi verze prutu.
NRybařík - Profil | Po 11.6.2018 12:27:40
Zdravím, nevíte jakou barvu mají konce špiček od prutu Tubertini Reflex Feeder Light 360cm 60g? Děkuji za rady.
NRybařík - Profil | Po 11.6.2018 11:51:17
Martin M. >> Zdravím, smím se zeptat kde jste kupoval ten Tubertiny Reflex z videa "Hned jak zmizel led-Dva na kaprech". Děkuji za radu.
NMartin M. - Profil | Ne 10.6.2018 22:36:23
Rybařík >> Italove jsou trochu ujeti na novinky, nechteji starsi modely, takze se delaji bud uplne nove modely, nebo se aspon upravuji ty starsi.
Čtenáři této diskuse také sledují
NPreston - vše kolem této značky.4055
NFeederařina na řece64338
NS feederem na kapry96912
NMethod feeder a vše kolem něj40292
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor5730
NPickermánia-ultra light fishing49072
NKlub Fanoušků Feederů Daiwa.10512
NFeeder videa - výběr MM201
NGURU - vše kolem téhle značky6270
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
10:45NFeederařina na řece 64341
10:39NPickermánia-ultra light fishing 49076
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...













