Fan Club značky Tubertini

Vše o značce. Zkušenosti s pruty, navijáky a ostatní věci....
Autor diskuse: Tacud11 - Profil , 17.3.2018 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: ENDYS Profil

NRybařík - Profil | Ne 10.6.2018 16:14:59

Zdravím, díval jsem se do e-shopu Blackbass.cz a Yellowfish.sk na prut Tubertiny Reflex. Ale jeho rukojeť je úplně jiná než zde na fotkách a ve videu "Dned jak zmizel led". Nevíte co se s tou rukojetí stalo? Není to nějaká inovace? Více zde: https://www.yellowfish.sk/Tubertini-Reflex-Feeder-1​1ft-3-30M-LIGHT-d2239.htm. Děkuji za radu.

    NRybařík - Profil | Ne 10.6.2018 15:54:22

    Zdravím, dají se k prutu Tubertini Reflex Feeder Light 360cm 60g sehnat náhradní špičky? Děkuji.

      NTacud11 - Profil | Ne 10.6.2018 13:42:46

      Jarda Bořek Stavitel >> Jj maji to rozdelene. Myslel jsem ze je ma.

        NColasrumem - Profil | Ne 10.6.2018 11:08:29

        Jarda Bořek Stavitel >> Jo to je komicke.

          NJarda Bořek Stavitel - Profil | Ne 10.6.2018 11:06:09

          Tacud11 >> Háčky znám, mám je ještě z minulosti. Vím, co kupuji.

            NJarda Bořek Stavitel - Profil | Ne 10.6.2018 11:05:10

            Tacud11 >> Pan Dvořák feedrové háčky nemá. Portfolio Tubertiny je u nás rozděleno na plavku a feeder, jak jsem psal. Zřejmě nějáká dohoda, že si nebudou vzájemně lézt do zelí.

            Nic od tebe zaručovat nechci a nepotřebuji. Jen ukazuji, že je tu něco zle. A tvé doporučení, kterým se tu oháníš, může leckomu ve finále uškodit.

              NJarda Bořek Stavitel - Profil | Ne 10.6.2018 11:02:39

              Ale svět se nehroutí, jsou to jen háčky, sere pes.

                NTacud11 - Profil | Ne 10.6.2018 11:01:19

                Jarda Bořek Stavitel >> Jo to chápu. Nicmene serii 229 mam a jsou super. Pokud se nikdo neozyva zkus se obratit na Milu Dvořáka ten je bude mit skladem. Www.splavkyitalia.cz. Tim ze znacku chytam ale neprodavam nemuzu se ti zarucit za dokonceny obchod 😏😏😏

                  NJarda Bořek Stavitel - Profil | Ne 10.6.2018 10:56:05

                  Tacud11 >> A mimochodem... sám sobě se divím, že jsem se do tohoto kšeftu vůbec nechal natáhnout. Myslel jsem si, že když tu funguje dobře pan Dvořák, že háčky nebudou problém. Byl jsem ale odkázán na koupelny z MB. Komunikace s koupelnami od úplného začátku když né přímo strašná, tak rozhodně nešťastná. Pána neznám, měl jsem pocit, že snad ani nerozumí psanému českému jazyku. Projevím zájem, něco chci, druhá strana mi potvrdí, že to jde, ale překvapivě ani slovo o ceně, já teda závazně objednám (o ceně opět nic).... a čekám a čekám....
                  Kdybych se spolehl sám na sebe, háčky dávno mám a nemám hloupej pocit, že se tu nějáký neschopný nýmand (kterému třeba jde busines s koupelnama) přiživuje na lidech a svým jednáním, škodí sympatické značce.

                    NJarda Bořek Stavitel - Profil | Ne 10.6.2018 10:47:09

                    Tacud11 >>Mám objednáno (a potvrzeno) 15balíčků serie 229 ve dvou velikostech. Ono je to ve finále jedno, neposeru se, ale drazdi me tu ta tvoje nikdy nekončící reklama na tohoto člověka, který např s panem Dvořákem nesnese srovnání, at uz jsou důvody jakékoliv. A zdá se, ze nejsem sám.

                      NLASTSCOUT - Profil | Ne 10.6.2018 10:09:14

                      Jarda Bořek Stavitel >> Potvrzuji, psal jsem na uvedený kontakt několik dotazů ohledně prutů Tubertini, odpovědi jsem se nedočkal.

                        NTacud11 - Profil | Ne 10.6.2018 9:30:05

                        Jarda Bořek Stavitel >> Tak s tim ti nepomuzu. Je to blbý že tak dlouho čekáš. Jaký hačky to jsou?

                          NJarda Bořek Stavitel - Profil | Ne 10.6.2018 7:47:45

                          Tacud11 >> Objednat nebo doobjednat sice může, to je ale ve finále tak úplně všechno, k čemu se dopracuje.
                          Čekám na hloupé háčky snad od začátku března, slíbeny byly koncem dubna, komunikace na nule... Krystalická radost z takového obchodu.
                          To rozdělení zastoupení na feeder a plavku v ČR je jak noc a den. (Za mě.)

                            NTacud11 - Profil | So 9.6.2018 19:01:07

                            Feederař >> Exces mam 360/80 i 100g kolega z team na nej vytahl peknyho kaprika. Na zimni lov 80g vyuzijes v pohode ta nejjemnejsi spicka je super na jemne chytani. U Pavla Velebneho http://www.jopamb.cz/tubertinitubertini/. Si muzes cokoliv objednat nebo doobjednat 👍

                              NFeederař - Profil | So 9.6.2018 14:20:15

                              Zdravím, nemáte někdo zkušenosti s tímto prutem: PRUT TUBERTINI EXCES FEEDER MEDIUM LIGHT 12FT/3,6M - 80G. Zdali se dá použít na zimní lov a jak je to s dostupností špiček? Děkuji.

                                Nchřenovák - Profil | Pá 8.6.2018 14:07:39

                                jak41 >> Už zase nepracují 😂

                                  Njak41 - Profil | Pá 8.6.2018 10:27:57

                                  Tacud11 >> Pracujou, ale jen občas a dopoledne...😀

                                    NTacud11 - Profil | Pá 8.6.2018 9:28:04

                                    apavisa >> Konečně Italové pracují :-))))))))))))))))

                                      Napavisa - Profil | Pá 8.6.2018 6:38:46

                                      Ahoj,čerstvá zpráva je,že Atrax by mohl být k dispozici ke konci června v ČR společně s R18.
                                      Myslím si,že se vyplatí počkat.

                                        NTacud11 - Profil | Čt 7.6.2018 20:02:40

                                        Esox >> určitě Reflex 330 a 360 nebo az konecne dorazi novy model Antrax