Fan Club značky Tubertini

Vše o značce. Zkušenosti s pruty, navijáky a ostatní věci....
Autor diskuse: Tacud11 - Profil , 17.3.2018 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: ENDYS Profil

Esox - Profil | Čt 7.6.2018 13:22:51

Nějaký zajímavý 2díl feeder od Tubertini? díky

    Pavouk‌ - Profil | Út 5.6.2018 16:48:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    v nedeli se holka nadřela, ale super spolupráce :)

      Já ll - Profil | Út 5.6.2018 13:26:40

      Pidess >> viz hraji nemám s ní problém, natahuji ryby do podběráku a používám ho při lovu na anglána nejčastěji bílé ryby. Preferuji nezachytávání háčků.

        hraji - Profil | Po 4.6.2018 21:32:56

        Pidess >> také nedoporučuji používat na cejny, to je potom opravdu zážitek. Ale jiná bílá ryba je v pohodě.

          Pidess - Profil | Po 4.6.2018 21:30:07

          hraji >> a pak ještě jedno velké mínus a to je čištění, za boha jsem jí doma nemohl vydrbat, velká škoda, strašně se mi libí)))

            hraji - Profil | Po 4.6.2018 21:26:33

            Pidess >> určitě máš pravdu v tom, že to není podběráková hlava na nahánění ryb ve vodě. Na zvednutí zdolané ryby přivedené nad podběrák ovšem slouží dobře. Ta spodní velmi hustá část, do které se nemotají háčky ani olůvka, ale opravdu klade dost velký odpor, to je pravda.

              Pidess - Profil | Po 4.6.2018 21:22:33

              Já ll >> zdravím, mám dotaz, koupil jsem tuto podběrákovou hlavu a přijde mi strašná, a to z důvodu obrovského odporu vody, když podebírám rybu, jaký na ní máte názor? díky ))

                Já ll - Profil | Po 4.6.2018 21:15:35

                Něco málo se o víkendu povedlo.

                  Junior2 - Profil | Pá 1.6.2018 12:20:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Maká to dobře.🎣🎣👌🔝

                    Tacud11 - Profil | St 30.5.2018 22:29:47

                    fheavy >> v pohode. 😀

                      fheavy - Profil | St 30.5.2018 22:09:09

                      Tacud11 >> jasny uz jsem to psal Elimu,pro vic lidi je to urcite objektivnejsi,pro jednoho za mne nee. moc civilizovany)))

                        Tacud11 - Profil | St 30.5.2018 21:55:52

                        fheavy >> Kdyz tak má odchytat 42 lidi zavod tak uplne optimalni trať. Pak se přechytaji i fořty a vsichni maji velkou šanci na uspech. Proto 👍😉

                          Eli - Profil | St 30.5.2018 21:54:34

                          fheavy >> díky. Doufám, že se brzy připojím k fanouškům značky... 😃

                            fheavy - Profil | St 30.5.2018 21:53:25

                            Eli >> gratuluju k mimču !
                            a co se tyka tech prirodnich useku reky tak tech je i u nas cim dal min,zrovna u Tynce je jeden z mala useku kde jsem kdysi chytal na labi,jinak to moc neznam.holt su zvyklej na neco jinyho,ale nic spatnyho tim nemyslim jak rikas i tam se da najit neco peknyho.

                              Eli - Profil | St 30.5.2018 21:46:19

                              hraji >> malý je super, díky. Akorát mám tento týden otcovskou dovolenou, tak s ním jsem téměř pořád, mimo dvou ranních vycházek k vodě... 😂

                                hraji - Profil | St 30.5.2018 21:44:20

                                Eli >> tak to je krásné, mít doma 14 denní miminko. Hlavně ať je malé v pořádku a ty se brzo dostaneš k vodě.

                                  Eli - Profil | St 30.5.2018 21:43:16

                                  hraji >> už 14 dní doma šišlám na mimčo, tak mě vyjadřovací schopnosti nejsou úplně v kondici...😂

                                    hraji - Profil | St 30.5.2018 21:41:13

                                    Eli >> asi jsem ti nesprávně porozuměl.

                                      Eli - Profil | St 30.5.2018 21:39:09

                                      hraji >> možná jsem se špatně vyjádřil, mě se ten úsek líbí, i přes to, že je zregulovaný, i když přírodní by byl určitě hezčí...

                                        hraji - Profil | St 30.5.2018 21:34:35

                                        Eli >> proč ten úsek řeky není hezký? Protože je regulovaný? Naši řeku nechal zregulovat císař František, ještě před rokem 1900, a pořád je stejně zregulovaná a pořád je krásná. Pokud nejsou břehy z betonu, rostou tam vodní rostliny a žijí tam ryby, pořád je to hezká voda, ne?