Fan Club značky Tubertini

Vše o značce. Zkušenosti s pruty, navijáky a ostatní věci....
Autor diskuse: Tacud11 - Profil , 17.3.2018 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: ENDYS Profil

NEli - Profil | St 30.5.2018 21:30:46

fheavy >> neregulovaných úseků je pomálu a tak si člověk musí najít něco pěkného i na tom, co ve skutečnosti pěkné není. Také bych rád chytal jen na přírodních neregulovaných řekách...

    Nfheavy - Profil | St 30.5.2018 21:23:50

    Tacud11 >> promin ale zeptam se mozna blbe .co je peknyho na rovnym regulovanym useku/ i kdyz jsou tam pekny lekiny/s vesmes holym brehem??

      NEli - Profil | St 30.5.2018 21:17:55

      Tacud11 >> to je pěkné... A ryby kousaly?

        NTacud11 - Profil | St 30.5.2018 21:06:56

        Eli >> Urcite bych tam nekdy zase jel hloubka 3,8 - 5m 👍

          NEli - Profil | St 30.5.2018 20:50:58

          Tacud11 >> to vypadá parádně...👍

            NJunior2 - Profil | Út 29.5.2018 16:05:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            I hezké woblery dělají u Tubertini.🔝👌😉

              NENDYS - Profil | Út 29.5.2018 15:53:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Týnec nad Labem 2.liga..1.kolo

                NTacud11 - Profil | Ne 27.5.2018 21:44:34

                Týnec nad Labem krásná voda 😀👍😀

                  NTacud11 - Profil | Po 21.5.2018 12:51:34

                  chřenovák >> jj znám ale chytám serii 2 red

                    Nchřenovák - Profil | Pá 18.5.2018 17:44:25

                    Háčky

                      NTacud11 - Profil | St 2.5.2018 7:39:01

                      Já ll >> To chytil Teamový kolega Ondra :-))

                        NJá ll - Profil | Út 1.5.2018 22:35:43

                        Tacud11 >> Pěkné gratuluji. Nesrovnatelně menší, ale také pěkná 68 cm.

                          NTacud11 - Profil | Út 1.5.2018 22:16:46

                          Jak je vidět tak Nová řada feeder Exces 360/100g zvládne i trochu větší rybky (90cm/18kg)

                            Nskroby - Profil | Po 30.4.2018 17:09:43

                            Tacud11 >> jo? Kde? 😂

                              NTacud11 - Profil | Po 30.4.2018 16:52:11

                              skroby >> ty si pták 😂. Kouknu na ty nový Garbolina!

                                Nskroby - Profil | Po 30.4.2018 9:57:32

                                Tacud11 >> já vím že to tak je, ale já se účastním jen GP 😂

                                  Nskroby - Profil | Ne 29.4.2018 22:17:17

                                  Tacud11 >> na GP jedu, na tubertini day ne 😀

                                    Njak41 - Profil | Ne 29.4.2018 18:48:40

                                    Tacud11 >> Všichni 😀😀😀

                                      NTacud11 - Profil | Ne 29.4.2018 16:49:35

                                      Kdo jede na GP Neratovice Tubertini day???