Fan Club značky Tubertini

Vše o značce. Zkušenosti s pruty, navijáky a ostatní věci....
Autor diskuse: Tacud11 - Profil , 17.3.2018 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: ENDYS Profil

NJozef K. - Profil | Čt 26.4.2018 19:06:04

Zdar!
Nechcel by niekto navi a bednu? Pada mi na to doma prach :D
Vid Bazar

    NTacud11 - Profil | St 25.4.2018 20:55:18

    Nevim zkus ho 😂

      Nchřenovák - Profil | St 25.4.2018 20:37:06

      Co tenhle vlasec?

        NPidess - Profil | St 25.4.2018 18:19:15

        Tacud11 >> díky

          NTacud11 - Profil | St 25.4.2018 17:52:51

          Pidess >> mrkni na katalog od Tubertini a pak kontaktuj Pavel Velebný (apavisa) ten ti pak zajisti co potrebujes! http://www.jopamb.cz/tubertinitubertini/

            NPidess - Profil | St 25.4.2018 17:26:07

            Tacud11 >> byl by prosím nějaký odkaz na feedery od Tubertini? díky a hezký den

              NLadináč - Profil | Út 24.4.2018 12:38:08

              Tacud11 >> to je furt v lepsi pulce...

                NTacud11 - Profil | Út 24.4.2018 12:36:03

                Ladináč >> so 3 ne 6 celkově nevím nejsou výsledky

                  NLadináč - Profil | Út 24.4.2018 11:41:27

                  Tacud11 >> jak jsi dopadl v ned.?a celkem

                    Nčernásmrt - Profil | Út 24.4.2018 11:10:55

                    Tacud11 >> Mě právě na drobnější rybu sedí pruty 10ft nejlépe pokud není třeba chytat daleko.

                      NTacud11 - Profil | Út 24.4.2018 11:01:21

                      Ladináč >> Výsledky zatím nejsou doufám že se Petr brzy hodí na web.

                        NTacud11 - Profil | Út 24.4.2018 11:00:38

                        jak41 >> nemas zac. kdyby si něco potřeboval dej vedet!

                          NTacud11 - Profil | Út 24.4.2018 10:59:55

                          černásmrt >> ve 10ft ne ale 11ft jak už psal Martin je verze M/L a to je taky super proutek. Měl moc kratsi pruty nesedí.

                            NLadináč - Profil | Út 24.4.2018 8:58:38

                            Tacud11 >> kde jsou davide vysledky?

                              Njak41 - Profil | Út 24.4.2018 2:11:26

                              Tacud11 >> Díky za ten držák a na ty proutky se rád podívám 😀

                                NPidess - Profil | Po 23.4.2018 22:22:00

                                Tacud11 >> to vůbec není hrozný, je to pecka, já mám mimo jiné Trabucco a to je daleko větší maškaráda ))), láká mě zakoupit nějaký feeder od Tubertini, zatím vlastním boloňku a jsem max spokojen ))

                                  Nčernásmrt - Profil | Po 23.4.2018 22:20:50

                                  Tacud11 >> Nemáš/neznáš ten prut v 10ft?

                                    NTacud11 - Profil | Po 23.4.2018 22:17:53

                                    Pidess >> mě osobně to taky nevadí ale je spousta lidi co rika ze je to hrozný. 😀

                                      NPidess - Profil | Po 23.4.2018 22:13:08

                                      Tacud11 >> ta žlutá je právě parádní, kombinace vosa se mi libí!))

                                        NTacud11 - Profil | Po 23.4.2018 22:01:18

                                        Martin M. >> hodně mě překvapil. Žádná žvejka krásný blank. Jsem zvedavej na ty nový antrax ale ten je sakra žlutej 😀😀