Fan Club značky Tubertini

Vše o značce. Zkušenosti s pruty, navijáky a ostatní věci....
Autor diskuse: Tacud11 - Profil , 17.3.2018 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: ENDYS Profil

NMartin M. - Profil | Po 23.4.2018 21:48:31

Tacud11 >> ty pruty jsou skvely, mam je v 3,3m L/M, navic velmi decentni design.

    NTacud11 - Profil | Po 23.4.2018 21:43:17

    Tak Přebor Čech na Záplavách je za námi 😂. Krásná voda která tě přinutí přemýšlet nad taktikou lovu rychlého chytání ryb ale hlavně těch větších 😀. Já jsem si mohl konečně vyzkoušet nové feedery Reflex light 360cm které šlapaly na jedničku. Zdolávačka, házení i citlivost špiček byla super!!!

      Njanzo - Profil | So 21.4.2018 10:36:50

      Willow >> Dobre, diky.

        NWillow - Profil | So 21.4.2018 7:35:33

        janzo >> Asi jo.Ten Navy blue je na feeder dobrej .

          Njanzo - Profil | Pá 20.4.2018 23:25:36

          Willow >> OK, vdaka. Takze ten feeder uz asi skoncil.

            NTacud11 - Profil | Pá 20.4.2018 21:22:48

            Ladináč >> trabukaci me nezajimaji 😂

              NLadináč - Profil | Pá 20.4.2018 20:40:43

              Tacud11 >> pekny cervici...zitra napis,jal to slo...a jak to slo trabuccačum

                NTacud11 - Profil | Pá 20.4.2018 18:41:29

                Ziva je pripravena

                  NTacud11 - Profil | Pá 20.4.2018 17:53:47

                  jak41 >> znam neboj😂

                    Njanzo - Profil | Pá 20.4.2018 14:12:08

                    Ahojte, používal som vlasec Tubertini Feeder. Vyzerá, že ho asi prestali vyrábať. Neviete niekto či je to naozaj tak a ten vlasec sa už nevyrába? Ďakujem

                      Njak41 - Profil | Pá 20.4.2018 8:12:00

                      Tacud11 >> Pecka. Milana s Lenkou znáš viď? Vedi o tom, tak to snad klapne.

                        NTacud11 - Profil | Čt 19.4.2018 21:51:38

                        jak41 >> uz je v tasce :-)

                          Njak41 - Profil | Čt 19.4.2018 21:03:49

                          Tacud11 >> Vezmi mi prosím ten držák, Milan, nebo Lenka si to pro mne vezmou, děkuju 😀

                            Nwanman - Profil | Čt 19.4.2018 20:20:04

                            dnes po ploticích ,cejnech a podoustvičkách najeli na krmení říční kapříci do 60 cm ,lapil jsem 4 a dva se semnou ani nebavili ,prostě dnes řeka čarovala.......

                              NTacud11 - Profil | Čt 19.4.2018 19:47:03

                              Ladináč >> doufam ze se poštěstí.... za 14dni je GP Neratovice. Tam je to super! Pojed?

                                NLadináč - Profil | Čt 19.4.2018 19:42:58

                                Tacud11 >> tak drtim palce...at se to povede.....uz se taky tesim az s vama nekde oprasim feedery....

                                  NTacud11 - Profil | Čt 19.4.2018 18:30:41

                                  Ladináč >> jj mam i hajaní 😂

                                    NLadináč - Profil | Čt 19.4.2018 17:59:08

                                    Tacud11 >> pujcil jsi karu?

                                      NTacud11 - Profil | Čt 19.4.2018 17:41:28

                                      Na Přebor je sbaleno 😂