Fan Club značky Tubertini

Vše o značce. Zkušenosti s pruty, navijáky a ostatní věci....
Autor diskuse: Tacud11 - Profil , 17.3.2018 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: ENDYS Profil

NPidess - Profil | Čt 19.4.2018 17:40:57

Pavouk‌ >> taky mám "šestku" )))

    NPavouk‌ - Profil | Čt 19.4.2018 17:01:35

    wanman >> mám stejnej proutek, 5 a 6 metrů, nádherná akce prutu

      NTacud11 - Profil | Čt 19.4.2018 14:37:43

      wanman >> Copak si vodil??? :-))))

        Nwanman - Profil | Čt 19.4.2018 14:29:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        jedna ze včerejší lovačky

          Nskroby - Profil | Út 17.4.2018 19:11:35

          chřenovák >> já budu nejspíš řídit :(

            Nchřenovák - Profil | Út 17.4.2018 19:10:20

            skroby >> tak se potkáme a dáme pivo. Pojedeme tam vlakem z Braníka 🤗

              NTacud11 - Profil | Út 17.4.2018 18:40:02

              Ok! My jedeme v patek

                Nskroby - Profil | Út 17.4.2018 18:33:52

                chřenovák >> my jedeme taky na v sobotu, pokud budou holky zdravé :)

                  NTacud11 - Profil | Út 17.4.2018 13:55:37

                  chřenovák >> V sobotu jde pár známých taky na Říp :-D

                    Nchřenovák - Profil | Út 17.4.2018 13:50:17

                    Tacud11 >> nejedu. V sobotu kopec Říp a v neděli někam na Labe 😂😂

                      Nchřenovák - Profil | Út 17.4.2018 13:46:33

                      jijin >> poříd si nové ruce 😂😂😂

                        NTacud11 - Profil | Út 17.4.2018 13:31:13

                        Kdo jede na Přebor????? :-))))

                          Njijin - Profil | So 14.4.2018 19:16:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          hraji >> děkuji za doporučení boloňky. Koupil jsem si LEVEL DOMINATOR v 5m a maká skvěle. Dneska na gulášovkách se mi na ni pověsil kapr 50+ a musel jsem obdivovat její akci. Kapr se sice vyřízl , ale všichni okolo sledovali nádhernou akci prutu

                            Napavisa - Profil | St 11.4.2018 8:35:02

                            Tacud11 >> raději mi to pošli ještě do mobilu...:-))

                              NTacud11 - Profil | St 11.4.2018 8:17:53

                              apavisa >> U mě víš co máš dovést :-))))

                                Napavisa - Profil | St 11.4.2018 8:15:08

                                Ahoj všichni..kdyby někdo něco chtěl dovézt na přebor čech,tak dejte vědět..háčky,vlasce atd budu mít s sebou..

                                  NTacud11 - Profil | Po 9.4.2018 19:46:57

                                  kykyn1 >> kolik za něj chceš Peto?

                                    Nkykyn1 - Profil | Po 9.4.2018 19:40:22

                                    Nema někdo zájem o transportní systém k bedna tubertini mam ho na prodej

                                      NTacud11 - Profil | Po 9.4.2018 18:06:38

                                      kary.com >> jasne. Malinky na pevnaska nebo anglika super 😀

                                        Nkary.com - Profil | Po 9.4.2018 15:58:51

                                        Tacud11 >> Už jsi v Loučkách byl?