Fan Club značky Tubertini | MRK.cz

Fan Club značky Tubertini

Vše o značce. Zkušenosti s pruty, navijáky a ostatní věci....
Autor diskuse: Tacud11 - Profil , 17.3.2018 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: ENDYS Profil

NTacud11 - Profil | Ne 8.4.2018 21:19:40

Já ll >> Tak trošku jsem si udelal vylet :-))) sedačka super. Sice ryba moc nespolupracovala protože bylo -1,5 ale rybniček se mi moc libil. Kdyz to vyjde pojedu i loučky ty jsou super 👍

    NJá ll - Profil | Ne 8.4.2018 20:52:02

    Tacud11 >> Ahoj, koukal jsem, že si se potuloval v mém regionu bohužel jsem v sobotu do Chranišova nemohl, abych okouknul ležení, teda myslím sedačku :o))

      NTacud11 - Profil | Ne 8.4.2018 20:41:17

      Já ll >> To jsou pořádné ryby 👍 gratulace!!!

        NJá ll - Profil | Ne 8.4.2018 20:33:28

        Na pořádné nářadí pořádné ryby :o)))

          NTacud11 - Profil | Út 3.4.2018 21:04:09

          Ladináč >> Tak mi pis sms!!! 😂😂😂😂

            NLadináč - Profil | Út 3.4.2018 20:55:47

            Tacud11 >> tak dej davide vzdycky vedet....potrebuju to vsechno mit pripravene...

              NTacud11 - Profil | Út 3.4.2018 15:09:58

              Ladináč >> Ted jsem jel pres do Týnce n Labem

                NLadináč - Profil | Út 3.4.2018 11:47:30

                Tacud11 >> uz jedes do prahy?'-)

                  NTacud11 - Profil | Po 2.4.2018 19:01:23

                  Kdyby si někdo chtěl udělat radost na bazaru je nova bedna Yellow full na prodej 👍

                    NTacud11 - Profil | Pá 30.3.2018 19:16:32

                    hraji >> Díky za kompliment

                      NTacud11 - Profil | Pá 30.3.2018 19:15:56

                      chřenovák >> ja myslim ze ano. Jinak matchku na www.splavkyitalia.cz

                        NTacud11 - Profil | Pá 30.3.2018 19:05:59

                        Ladináč >> jasny 😂

                          Nhraji - Profil | Pá 30.3.2018 15:34:43

                          Tacud11 >> vidím, že to máš moc hezky vyladěné. Tak přeji zítra mnoho úspěchů

                            Nchřenovák - Profil | Pá 30.3.2018 15:33:01

                            Tacud11 >> mají ho i v BB?

                              NLadináč - Profil | Pá 30.3.2018 15:30:41

                              Tacud11 >> telce?

                                NTacud11 - Profil | Pá 30.3.2018 15:27:55

                                I Match zitra bude dobrý 😀🎣

                                  NLadináč - Profil | Pá 30.3.2018 15:26:26

                                  chřenovák >> to je on.david smotal z rexe nebo tapa:-)

                                    Nchřenovák - Profil | Pá 30.3.2018 15:15:36

                                    Tacud11 >> dřív jsem měl v,0,25 taky modrý vlasec od Silonu 😂😂😂

                                      Nhraji - Profil | Pá 30.3.2018 14:56:07

                                      Tacud11 >> dobře ho odmasti, potřebuje to, abys snadno potopil vlasec