Fan Club značky Tubertini

Vše o značce. Zkušenosti s pruty, navijáky a ostatní věci....
Autor diskuse: Tacud11 - Profil , 17.3.2018 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: ENDYS Profil

NTacud11 - Profil | Pá 30.3.2018 14:53:02

Tak vlasec uz je taky pripravený 👍

    NTacud11 - Profil | Čt 29.3.2018 20:38:22

    hraji >> ja si je nechávám vázat za lahev vina 👍. Musi na ne brat jinak za sebe neručím 😂😂😂😂

      Nhraji - Profil | Čt 29.3.2018 20:06:50

      Tacud11 >> šikula, teď aby na ně i braly

        NTacud11 - Profil | Čt 29.3.2018 17:26:59

        Navázáno je 😀😂😀

          NJá ll - Profil | Po 26.3.2018 19:13:07

          Holky nedaj pokoj jedna 66+ z dneška.

            Nhraji - Profil | Po 26.3.2018 17:50:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Ladináč >> vložím sem nějaké fotky. Jde o děličku komplet 13 metrů, k ní jsou tři další topsety cca 5 metrů a dvoudílný kalíškovací topset. Všechno je v tubusech. Topsety jsou opatřeny amortiéry. Pokud tě něco zajímá, ptej se.

              Nchřenovák - Profil | Ne 25.3.2018 22:09:41

              Ladináč >> to bude vykoštovak na ouklejky 🤗🤗🤗

                NLadináč - Profil | Ne 25.3.2018 22:06:37

                hraji >> jj.dik

                  NTacud11 - Profil | Ne 25.3.2018 21:15:44

                  Ladináč >> Tak uz se domluvte sami 👍

                    Nhraji - Profil | Ne 25.3.2018 18:13:30

                    Ladináč >> ano, jinak bych to sem nepsal. žádný díl není zlomený, žádný není opravovaný. Zítra ti ji klidně nafotím. Ty topsety jsou myslím 4

                      NLadináč - Profil | Ne 25.3.2018 17:52:03

                      hraji >> a mas to na prodej jirko?

                        Nhraji - Profil | Ne 25.3.2018 17:17:26

                        Tacud11 >> já mám děličku Tubertini, starší kousek kaprová Evola, jsou k ní topsety i kalíškovací.

                          NTacud11 - Profil | Ne 25.3.2018 17:14:48

                          Nemáte někdo děličku Tubertini 13m? Shanim pro Vláďu

                            NE.T. - Profil | Ne 25.3.2018 12:35:12

                            Já ll >> Pěkná práce 👍

                              NTacud11 - Profil | So 24.3.2018 21:05:20

                              Já ll >> Pěkný 👍 taky bych si chtěl letos nějaké na feeder chytit

                                NJá ll - Profil | So 24.3.2018 20:56:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Tacud11 - >> Bylo před ateliérem rušno, všechny se tlačily a chtěly se vyfotit s kvalitním nářadím :o))

                                  NTacud11 - Profil | So 24.3.2018 19:53:37

                                  Ladináč >> Kdyz jsem ti ji nabizel tak si nechtel!!! Chces tu Tubertini jak jsem ti nabizel pred tim teda?

                                    Nchřenovák - Profil | So 24.3.2018 19:51:44

                                    Ladináč >> Není pro tebe moc krátká? 😂😂

                                      NLadináč - Profil | So 24.3.2018 19:50:29

                                      Tacud11 >> davide.neprodava nekdo deldu 13m?

                                        NTacud11 - Profil | So 24.3.2018 19:41:45

                                        Esox >> To mam z loňska ale cenu nevim presne 1600-1800 myslim. Stabilni je a i dost dlouhe