Fox Horizon X 3.5lb 12ft

Dobré ráno přeji.
Budu kupovat nové pruty.
Doposud jsem měl nižší třídu foxe a to warrior s50 v 3.0lb.
Zvažoval jsem koupi stejného typu, ale s křivkou 3.5lb. Důvod je prostý : odhozová vzdálenost. S 3.0lb jsem se dostal na 130-140m, dle měřáku na prut. Jen s olovem (90-100) jsme tím hodili i nějakých 155.
Ale k věci. Pokud už bych kupoval pruty, tak jsem ochoten investovat více. Zaujaly mě tedy horizony X z roku 2015. Máte někdo nějaké zkušenosti a těmito pruty, které byste mi mohli předat?
Děkuji
Autor diskuse: birisek - Profil , 10.1.2018 kaprařina - náčiní, doplňky

Martinbati - Profil | Pá 30.6.2023 9:09:22

Zdar borci
Mam na predaj 2x horizon X 12ft 3,5lb duplon, pridam k tomu i treti kus ktory je poskodeny v spoji.

    Addy - Profil | Pá 30.6.2023 9:05:21

    Ak by mal niekto záujem mám na predaj 2x Fox horizon x cork 2.75lb nemám pre nich využitie a sú v úplne novom stave ..
    Ponuky do správ

      Leffi - Profil | Ne 18.10.2020 8:10:53

      Zdar chlapi 😀, já taky sháním jeden kus Fox horizon x 12ft 3,5lb s dělenou rukojetí, popřípadě jsem ochotný koupit i dva kusy a ten jeden bych si už prodal.

        Fitko - Profil | So 17.10.2020 21:14:33

        Zdar chlapy , když by ste měl někdo v plánu prodávat fox horizon x nejlépe 3,5lb v korku, tak mi dejte vědět

          Dulf - Profil | Čt 27.8.2020 23:10:28

          Zdar.Koupim 1x Fox Horizon 12ft,3,5lbs nejlépe v korku,ale není podmínkou.Pekny stav.Cenu respektují.

            Bambi.SpP - Profil | Čt 30.4.2020 14:49:13

            Ti co mi psali na pruty jsou to 3,5 lb ve full duplonu stav nových mám ceskej zarucak a cena 9000kc.Nejlepe osobni předání

              Bambi.SpP - Profil | Čt 30.4.2020 14:43:37

              Pro milovníky těchto prutů pár fotek z přestavby,velký díky patří Radimovi Vytřasovi

                Colasrumem - Profil | Čt 30.4.2020 14:09:30

                Bambi.SpP >> to budeš prodávat ty tvoje voňavky? Není to škoda? Kolikrát byly na rybách 5x?

                  Aligino - Profil | Čt 30.4.2020 12:16:13

                  Bambi.SpP >> napište mi podrobnosti do emailu ales.louma@seznam.cz kouknu na to děkuji

                    Bambi.SpP - Profil | Čt 30.4.2020 11:47:55

                    Aligino >> Můžu nabídnout

                      Aligino - Profil | Čt 30.4.2020 10:25:30

                      Ahojte všichni kdyby jste měl někdo zájem prodat Horizon x 3.5 lb měl bych zájem ozvěte se na ales.louma@seznam.cz

                        ciciN - Profil | Ne 29.3.2020 20:19:24

                        Neválí se doma někomu náhodou volný horní díl 12ft 3,5lb? Odkoupím ;)

                          drvoštěp - Profil | Pá 13.3.2020 8:30:20

                          Wyatt >> Musíš kliknout na Píňasovo nick a odeslat dotaz. Jinak se nedozví že mu píšeš. Teda pokud zrovna nebude číst diskusi.

                            Bobin83 - Profil | Čt 12.3.2020 20:43:45

                            Kdyby se chtěl někdo zbavit 1ks Fox horizon X 10 ft 3Lb v duplonu, rád koupím!

                              Wyatt - Profil | Po 3.2.2020 22:11:57

                              Píňas - Ahoj, mas jeste ty Xka na prodej, prosim?

                                Inspektor - Profil | Pá 17.1.2020 17:23:28

                                mrazík.pata >> S tím bych souhlasil, já používám olova 80g, větší zátěž se obávám používat.

                                  mrazík.pata - Profil | Pá 17.1.2020 15:53:25

                                  Inspektor >> To bych odhadl tak na 80-90 g, Ale u vody jsem to neměl

                                    Inspektor - Profil | Pá 17.1.2020 14:44:20

                                    Ano, myslím plným švihem, jde mi o to, abych prut nepřetěžoval.

                                      mrazík.pata - Profil | Pá 17.1.2020 14:31:40

                                      Inspektor >> co myslíš pojmem "maximální zátěž"? Jako na plný švih na maximální délku hodů? Protože jinak na ten prut dám klidně 250 g olovo a nahodím, když mám cit v ruce, ale na plný švih to moc nebude, protože když jsem ho měl v ruce obchodě, tak ta 3 lb byla dost měkká žvýkačka. Oproti tomu starší Horizon X i ve 3 lb měl tužší páteř a dalo se solidně házet i s ním

                                        Bobin83 - Profil | Pá 17.1.2020 12:36:33

                                        myslím, že tu edici bez laku moc lidí mít nebude, ale třeba se pletu!

                                          Inspektor - Profil | Pá 17.1.2020 8:03:19

                                          Vzhledem k tomu, že diskuze ustává, dovoluji si položit dotaz pro majitele prutu Fox Horizon X4 (limitovaná edice bez laku) na jejich zkušenost s ideální a maximální zátěží u tohoto prutu s parametry 12 ft a 3 lb. Předem děkuji za odpovědi.

                                            Píňas - Profil | Út 14.1.2020 17:32:13

                                            Kelly 78 >> nemám,jsou v duplonu a jsou to 3lb

                                              Bobin83 - Profil | Út 14.1.2020 12:02:57

                                              Kelly 78 >> Ja je chtěl taky v korku právě, ale už jsem je nesehnal!😕

                                                Kelly 78 - Profil | Út 14.1.2020 10:44:27

                                                Píňas >> Čau máš je v korku. A za kolik půjdou do světa. Dík Honza

                                                  Šela123 - Profil | Út 14.1.2020 9:23:37

                                                  Tak tak... mám už pár let staré X v 3lb a 3,5lb a dle mého jedny z nej prutů vůbec. Na FF jsem koukal na ty nové X3,X4,X5 a vůbec se mi nelíbí ten lak a ani x4,x5 mě nepřišli v něčem lepší ba naopak.
                                                  Jsou dle mého nesmrtelné pruty a doufám že my vydrží desetiletí...

                                                    Kolouš - Profil | Po 13.1.2020 21:05:00

                                                    Pruty X3,X4,X5 jsem videl jen v obchodech...X5 vypada fajn, ale to podle me ciste hazeci special. X3 a X4 v ruce nic moc.... Jsem ale majitelem FOXu Horizon X 2,75lb a 3,5lb... pro me absolutne supr pruty o kterych toho bylo napsano na slohove prace... za me velke doporuceni :-)

                                                      Leorim - Profil | Po 13.1.2020 20:40:20

                                                      Taky jsem je původně chtěl koupit X4 , nakonec jsem se rozhodl pro Sportex FBC 3lb 12,5ft

                                                        Bobin83 - Profil | Po 13.1.2020 20:32:40

                                                        Madax >> sranda! 😉

                                                          Madax - Profil | Po 13.1.2020 20:02:09

                                                          Bobin83 >> když myslíš 😃

                                                            Bobin83 - Profil | Po 13.1.2020 17:54:13

                                                            Madax >> to je možné, protože si neměl klasické xka😁

                                                              Madax - Profil | Po 13.1.2020 17:11:28

                                                              Mám X4 3,5 libry v korku a za mě po sezóně velká spokojenost