Shimano Stella 2500 FI

Ahoj...chci se zeptat zda ma nekdo zkusenost s timto navi? Kdyz jsem tu masinku videl tak jsem se zamiloval a proste ho chci.Jen je to opravdu vetsi investice a zajimaly by me vase zkusenosti? Predpokladam ze to nejaky ten rok vydrzi za ty prachy pokud se k tomu bude clovek chovat. Na Ebay se da sehnat uz za 13 tis.
Diky

https://www.tropicliberec.cz/navijak-shimano-stella-2500-fi/
Autor diskuse: Drymochares - Profil , 23.12.2017 dravci - náčiní, doplňky

Nbowman - Profil | Ne 24.12.2017 17:41:05

Big Mike >> O tom nepochybuji.Tedy pokud jí nepřejedeš autem :-))

    NBig Mike - Profil | Ne 24.12.2017 17:16:35

    Mám 4000 prvním rokem a zatím naprostá spokojenost. Já odrovnávám jakékoliv navijáky jak na pásu, ani ne zacházením, ale spíš zlou karmou a Stella je první naviják, co bez ztráty kytičky přežil 1. sezónu! Doufám, že jich bez problému bude aspoň ještě 4-5!:)

      Nvokounek - Profil | Ne 24.12.2017 16:39:59

      kaňka >> ahoj 4000 som mal v ruke a telo je trošku väčšie ako 2500..

        Nj.sladkay - Profil | Ne 24.12.2017 14:55:33

        kaňka >> 4000 stela je stejne lahsia nez 3000 red arc:))

          Nkaňka - Profil | Ne 24.12.2017 14:00:17

          abcdddd >> Mrkl sem na EU Shimano a už to chápu , oni dělají 3000 s tělem jak 2500 ale i 4000 podle parametrů . V tomto jejich značení aby se prase vyznalo ☺️
          http://fish.shimano-eu.com/content/eu/en/Home/produ​cts0/reels/spinning/stella-fi.html

            Nkaňka - Profil | Ne 24.12.2017 13:48:18

            abcdddd >> Dušan v čem je tam rozdíl ? Podle váhy je to stejné tělo jak 2500 , dělají to tak u všech navy ale možná se pletu 😉
            Ta brzda je tam dle mě blbě psaná , nebylo by to poprvé co něco špatně popsali . Viz. váhy některých navi .

              Nwhitehunter - Profil | Ne 24.12.2017 13:10:33

              abcdddd >> tak ony jsou ty stelly dělaný docela dobře, takže i 2500 něco vydrží, ale já osobně radši navijáky trochu předimenzovávám, abych je neuhnal... Stejně to skoro nic neváží, tak je lepší vzít větší velikost... Jednu 2500 mám taky a používám jí, jak píšeš, na pstruhy. 2000vku mám na plavačku.

                Nabcdddd - Profil | Ne 24.12.2017 12:39:17

                whitehunter >> ja osobne by som bral 4000, ale neda si povedat, 3000 mam tiez, je to uplne postacujuci navi na to co chce, 2500 je na pstruhy

                http://fish.shimano.com/content/sac-fish/en/home/pr​oducts/fishing-reels/spinning/stella.html

                Tu mas parametre, 3000 je uplne inde ako 2500

                  Nu x a - Profil | Ne 24.12.2017 12:25:25

                  whitehunter >> podle mě to taky tak je a co velikost 2000?

                    Nwhitehunter - Profil | Ne 24.12.2017 12:20:00

                    abcdddd >> 2500 a 3000 mají stejný tělo, ne? Jen cívka je jiná. FIčkovou sice nemám, ale stell pár jinejch mám a většinou to tak je... 2500 a 3000 taková medium light vláčka, 4000 spíš už medium / medium heavy. Ale na klasickou heavy vláčku velikost 4000, podle mě, moc není (pokud má nějakou dobu vydržet)

                      Nabcdddd - Profil | Ne 24.12.2017 12:13:28

                      Drymochares >> v tom pripade si vezmi 3000, ta 2500 je zbytocne mala

                        Nu x a - Profil | Ne 24.12.2017 11:08:45

                        P!F asi pořád jezdí v trabantu když mu nezáleží na designu, je vidět že na slovensku jsou na tom trochu jinak,design a povrchová úprava výrobku je to hlavní co dnes prodává!Catana forever!!

                          Njaka - Profil | Ne 24.12.2017 10:57:51

                          abcdddd >> To není tak úplně pravda u všech modelů.

                            Nj.sladkay - Profil | Ne 24.12.2017 10:14:35

                            Drymochares >> zavreto mozes sam

                              NDrymochares - Profil | Ne 24.12.2017 10:00:39

                              abcdddd >>
                              Hk.okouny

                              Ale klidne to tu uz muzou admin. zavrit nebo smazat.
                              Vse vyreseno,nekterym diky za rady a mejte se ;-)

                                Nabcdddd - Profil | Ne 24.12.2017 9:26:18

                                Drymochares >> co s tym chces chytat?

                                  NDrymochares - Profil | Ne 24.12.2017 9:22:45

                                  abcdddd >>

                                  Nechci 4000.... kdyz tak tu 3000

                                    Nabcdddd - Profil | Ne 24.12.2017 8:26:07

                                    Drymochares >> 3000 Daiwa a 2500 Shimano je kua rozdiel. 3000 Daiwa je velka ako 4000 Shimo, dobre ti radia, ber 4000

                                      Nabcdddd - Profil | Ne 24.12.2017 8:24:40

                                      Kks, pomprvom poldeciho prispevku sa to tu mohlo zavriet, svata pravda Vilo :)))

                                        Nj.sladkay - Profil | Ne 24.12.2017 7:38:38

                                        P!F >> to je ako ked chcel c3 na jerky aj zubacovy vertikal. Proste nieje taky kojnšmeker, hlavne ze sa to toci:))