Shimano Stella 2500 FI

Ahoj...chci se zeptat zda ma nekdo zkusenost s timto navi? Kdyz jsem tu masinku videl tak jsem se zamiloval a proste ho chci.Jen je to opravdu vetsi investice a zajimaly by me vase zkusenosti? Predpokladam ze to nejaky ten rok vydrzi za ty prachy pokud se k tomu bude clovek chovat. Na Ebay se da sehnat uz za 13 tis.
Diky

https://www.tropicliberec.cz/navijak-shimano-stella-2500-fi/
Autor diskuse: Drymochares - Profil , 23.12.2017 dravci - náčiní, doplňky

Nel.ou - Profil | St 27.12.2017 16:26:15

murphyy >> Dřív když jsi dal podobné prachy za naviják, tak šlapal jak hodinky 30 let. Dnes no nevím... Je třeba točit tovar :)

    Nmurphyy - Profil | St 27.12.2017 16:14:24

    el.ou >> ono to je asi tak
    stella>najvyssia trieda>najdrahsia + samozrejme nejake ficury naviac, ale nie asi az tak velmi dolezite..
    (samozrejme co sa tyka kapr navi, tak stale uprednostnim aero technium oproti ultegre/ci novemu PA)

    twin power> na urovni stelly> stella cca 2x drahsia

    potom tu mame sustain>stradic> obidva maju stejny princip zdvihu (bez micro module gear)
    potom su nzsie triedy ako technium, kde zas nieco ubrali..potom su triedy ako exage atd. kde uz je technologia prevodu na zdvih cievky zmenena na klasicke otocne kolo

    cize ak porovnavat, tak

    stella/TP

    stradic/sustain/technium

    exage/sahara/sedona

      Nmurphyy - Profil | St 27.12.2017 16:05:08

      u x a >> a VANa mas?

        Nu x a - Profil | St 27.12.2017 15:58:28

        murphyy >> ne a nikdy ji mít nenudu,..

          Nel.ou - Profil | St 27.12.2017 15:50:37

          Drymochares - >> Aniž se chci hádat na Mrku :) Kolega pár Stell má. Jednu po pár vycházkách reklamoval z důvodu vyšších vůlí na klice. Reklamaci mu neuznali! Když tak mu čmrkni, nick ti posílám do sz.

            Nmurphyy - Profil | St 27.12.2017 15:10:52

            u x a >> stellu mas?

              Nu x a - Profil | St 27.12.2017 15:05:25

              milanpindryc >> a stella je pro rybáře co chytají ryby min.2roky:-)

                Nmurphyy - Profil | St 27.12.2017 14:34:26

                milanpindryc >> jaaj sorac, to je dokonca u ofiko CZ shimano stranky, ako si spominal, ach jo .. :)

                EU eng verzia:
                The highly anticipated Vanquish sets a new standard in the lightweight front drag spinning segment.

                CZ verzia:
                Univerzální, víceúčelový a spolehlivý naviják se dokonale hodí pro začátečníky a příležitostné rybáře.

                  Nmurphyy - Profil | St 27.12.2017 14:03:23

                  milanpindryc >> necitaj CZ weby co predavaju ten navijak..,nestoji to za nic :D

                    Nmilanpindryc - Profil | St 27.12.2017 13:57:30

                    u x a >> ze stranek shimano: "VANQUISH FA - Univerzální, víceúčelový a spolehlivý naviják se dokonale hodí pro začátečníky a příležitostné rybáře." To me pobavilo

                      Nmurphyy - Profil | St 27.12.2017 13:55:58

                      milanpindryc >> tak to mi je teda, studi :)
                      mas na vyber mnoho inych kvalitnych navi od shimana z materialu ci4+, to uz nebude studit? :D
                      a zeby stella studila viac ako napr sustain ci4+, no neviem..ak uz nahodou navi studi, tak na tu chvilu co chytam v zime si dam prsty pred navijak a tak chytam ci?.. :D

                        Nmilanpindryc - Profil | St 27.12.2017 13:47:15

                        murphyy >> jako je pekna... skoda ze nedelaj nejakej kvalitni navi s nozickou z toho plastu ci4+. V zime ten kov silene studi do ruky.

                          Nmurphyy - Profil | St 27.12.2017 13:21:48

                          nova stella 2018
                          nic take nove v porovnani so skokmi ake boli v predch. generaciach, urcite je tam zdvih cez micro module gears, plus mozno nejake detaily, ale nic asi take zasadne.
                          len stale cakam kedy zrobia poriadny klasicky baitrunner so zadnou brzdou (napr ci4 a pod), tam nejak vyvoj nevidim

                            Nmurphyy - Profil | St 27.12.2017 13:15:48

                            u x a >> z catany na vanquishe, to je dost skok nemyslis? aj ked musim uznat ze catana je super navijak.. :D

                              Njaka - Profil | St 27.12.2017 12:37:14

                              u x a >> Myslím toho vaniše... Na catanu bych ti nešahal!

                                Nu x a - Profil | St 27.12.2017 10:03:32

                                jaka >> catana za ty peníze chodí luxusně!

                                  Njaka - Profil | St 27.12.2017 9:45:34

                                  u x a >> Taky chod tomu odpovídá...

                                    Nu x a - Profil | Út 26.12.2017 23:50:26

                                    Greengo >> já si stelu nikdy nekoupím,já jedu už jen catany a když už tak radeji vanquishe je levnější a lehčí...

                                      NGreengo - Profil | Út 26.12.2017 17:01:46

                                      Nevím co chceš přesně slyšet... Je to naviják za 13-15k, shimano stella....
                                      K tomu žádnou recenzi nepotřebuješ, tak přestaň shánět rozumy na mrdu a upaluj pro něj, než ty prachy utratíš za blbosti, litovat nebudeš ;)

                                        NBig Mike - Profil | Ne 24.12.2017 18:09:53

                                        bowman >> depa, odcházejí prostým točením kličkou:))