Shimano Stella 2500 FI

Ahoj...chci se zeptat zda ma nekdo zkusenost s timto navi? Kdyz jsem tu masinku videl tak jsem se zamiloval a proste ho chci.Jen je to opravdu vetsi investice a zajimaly by me vase zkusenosti? Predpokladam ze to nejaky ten rok vydrzi za ty prachy pokud se k tomu bude clovek chovat. Na Ebay se da sehnat uz za 13 tis.
Diky

https://www.tropicliberec.cz/navijak-shimano-stella-2500-fi/
Autor diskuse: Drymochares - Profil , 23.12.2017 dravci - náčiní, doplňky

NTony.R - Profil | Ne 24.12.2017 5:43:19

Ahoj. Mám stellu f 4000,fa 4000 a novou fi 3000. Chytám s tím už 10 let,fi 2roky a šlape to jak hodinky. Mohu jen doporučit. A utáhne to i slušý rybky. Není se čeho bát. Snad jenom ceny a ceny náhradních cívek....

    NP!F - Profil | Ne 24.12.2017 0:38:25

    Tomayo >> ty si fakt zábavný. Porovnavas neporovnateľné. Ten nový tp je identický ako je twin čo sa predával pred 5 rokmi v jpn ako domestic model. Len mimochodom ho mám. Ale keď potocis cabom a stellou a nevidíš rozdiel, mal by si skúsiť silurusa, tým môžeš aj klince zabíjať a vydrží.

      NTomayo - Profil | So 23.12.2017 23:19:28

      ER-EM >> přesně tak....taky mám ty starší Rarenia ve 3000 2ks a jednu 1000 a super stroj za necelých 5 litrů a krásně lehoučký.......TP mám ve velikosti 4000 a jede. Ten nový TP mi příjde tělem, kličkou, atd totožný se Stellou

        NP!F - Profil | So 23.12.2017 23:05:06

        Drymochares >> akože nič v zlom, že ti Stella dizajnovo sedí, akurát neviem, či sa nad ňou chystáš onanovat alebo s ňou chytať. Všeobecne konkrétne tento model je najkritizovanejsia Stella za xx rokov čo ich robia. Na tú váhu gúm ti ten krpec nejak dlho radosť robiť nebude, to je na ostrieze.

          NRytíř - Profil | So 23.12.2017 23:04:39

          jaka >> to co na tom taháš si u tebe dokážu představit:-)

            Nbowman - Profil | So 23.12.2017 21:47:43

            Specialista >> Ty střeva možná tak bývaly ale teď je to určitě jinak.Hodně se to změnilo.

              Njaka - Profil | So 23.12.2017 21:47:13

              Mám a přikoupím ještě jeden. Tahám na tom řekl bych i víc, než by bylo asi vhodné, ale po dvou sezónách beze změny, chod super.

                Nbowman - Profil | So 23.12.2017 21:44:09

                Specialista >> Nevím jak teď ale bývalo to tak, že když jsi servisoval pravidelně u firemního servisu,tak se záruka prodlužovala o rok.

                  NSpecialista - Profil | So 23.12.2017 21:32:44

                  Oprava, byla to Stella fb. Ale nic to asi nemění..

                    NSpecialista - Profil | So 23.12.2017 21:19:36

                    Dotaz je na místě. Můj kamarád reklamoval stellu fa. Po pár vycházkách začala být hlučná. Zvuk jako když šustí rolnička X 4. Nebylo to od rolničky, ale dělal to rotor. Něco o sebe začalo drhnout..
                    Jinak by mě zajímalo, zda opisovalo Shimano od Ryobi či naopak. Nevím jak nynější modely, ale Stella fa a Zauber jsou uvnitř dost podobný..
                    Já bych tento navi klidně koupil, ale požaduji lepší záruku než nabízí zákon. Za vlajkovou loď a cenu, kterou to stojí, je to na místě.

                      Nbowman - Profil | So 23.12.2017 18:25:16

                      ER-EM >> Akorát to Sw 4000 je už váhově někde jinde.S tím je potřeba počítat.Cena ale hodně dobrá.

                        NMartinbati - Profil | So 23.12.2017 18:20:09

                        Mr.Stick >> daj prosim ta nejaky link

                          NER-EM - Profil | So 23.12.2017 18:18:17

                          Tento navi mám dvě sezóny a byl jsem asi první v ČR kdo ho reklamoval... po pár týdnech používání se mi z ničeho spouštěl zpětný chod..., který na něm není)) ...bez problémů mi ho vyměnili a poslali na rozbor, kde se stala chyba... od té doby na novém úplně bez problémů... mohu doporučit..., ač je to při této ceně trochu zavazující a člověk s ním nechce zacházet, aby s ním někde klepl a tak...
                          Mám toho vyzkoušeného hodně a např. nedám dopusti na starou řadu Rarenií, kde poměr cena- výkon-váha- výdrž byl super... jak 2500, tak 4000... Pokud by jsi netrval na 2500 a nízké váze, tak bych určitě doporučil, jak už tady padlo Twin Power v SW řadě mám vyzkoušeno a nedám na něj dopustit... navíc teď se dá koupit ve 4000 za cca 8500 Kč a myslím že to je dobrej kauf...

                            Nbowman - Profil | So 23.12.2017 18:08:39

                            Mr.Stick >> Ano je to o pocitech ale u těch levnějších i o štěstí na dobrý kus.Já myslím že když si někdo kupuje levnější navi,tak bych mu doporučil si jich koupit několik,aby je mohl točit a vydrží mu leta letoucí :-))

                              NMr.Stick - Profil | So 23.12.2017 18:06:52

                              Martinbati >> To stribrne Sko. Ne ten uplne nejnovejsi letosni.

                                NMr.Stick - Profil | So 23.12.2017 18:04:24

                                bowman >> Kdyz kouknes na datasheet Stelly a TP, je tam velka rada shodnych dilu. Materialy jsem, pravda, uplne nezkoumal, ale otazka je, zda je pri chytani dokazes rozlisit.

                                To, ze je to relativni, je fakt. Mam znameho, ktery ma snad 10 let stare Nexave-y. To je navijak za litr. Nechodi sice zrovna lehoucce, ale xkrat je mel u more, nikdy je necistil, nemazal a stejne toci. Cim dal vic zacinam prichazet na to, ze je to jen o pocitu z manipulace s tou danou veci.

                                  Nbowman - Profil | So 23.12.2017 17:46:51

                                  Mr.Stick >> To je všechno relativní.To samé lze říct i o Twinu a nižších řadách.Ty materiály tam prostě nejsou ale otázka je zda je potřebuješ.

                                    NMartinbati - Profil | So 23.12.2017 17:42:59

                                    Mr.Stick >> ktory teraz twin power?

                                      NDrymochares - Profil | So 23.12.2017 17:18:19

                                      Mr.Stick >>
                                      Dekuji za rozumnou odpoved. Prave....Ten Twin se mi vzhledove nelibi,kdezto ta Stella me vzhledove dostala :-)

                                        NMr.Stick - Profil | So 23.12.2017 17:12:33

                                        Mam 4000 i 2500 zhruba rok.

                                        Reel dizajnove povedeny, zarazka zpetneho chodu mi nijak neschazi. Nicmene...v podstate temer to same je Twin Power. Stella neni dvakrat lepsi, jen dvakrat drazsi. Pokud ale neresis prachy, chybu neudelas. S odpovidajici gramazi a odporem nastrah, je to motatko na dlouhe roky.