- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Shimano Stella 2500 FI
Diky
https://www.tropicliberec.cz/navijak-shimano-stella-2500-fi/
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
9x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nu x a - Profil | Čt 18.11.2021 23:13:45
Nmilanpindryc - Profil | Čt 18.11.2021 20:24:56
Nvokounek - Profil | Čt 18.11.2021 19:26:21
NRobinko15 - Profil | St 10.11.2021 22:46:46
Nsiluri - Profil | Pá 10.5.2019 13:01:19
Njaka - Profil | Pá 10.5.2019 12:11:13
NPeter94 - Profil | St 8.5.2019 20:10:02
Takto to maju riesene nove navi, ako stella,vanquish,twin power,stradic
Nmilanpindryc - Profil | Ne 14.4.2019 22:09:23
Ndoktor multiplikator - Profil | Ne 14.4.2019 17:51:06
Nsiluri - Profil | Ne 14.4.2019 14:19:02
Nmurphyy - Profil | Ne 14.4.2019 13:13:03
ja som mal to ze som navijak s prutom nechal cez vikendovu rybacku oprety o bivak pricom skoro vkuse prsalo
potom na dalsej rybacke pri navijani bolo pocut sicavy zvuk, zrejme vyplachlo vsetko mazivo ktore bolo v rolnicke/lozisku. (a vazne, vo vnutri rolnicky ani naznak po vazeline, valceky, podlozky vsetko suche)
kedze samotne lozisko sa neda vymenit (pokial viem)-je sucastou-spojene s rolnickou, tak som to vyriesil tak, ze som cely ten system loziska s rolnickou vymenil z ineho navijaka.
tie pripady pri stelle FI som zaregistroval aj na zahr. forach, kto to riesil ako zavadu/reklamaciu tak shimano vymenilo to lozisko/rolnicku za nove
nova stella FJ ze uz ma to utesnenie lepsie
NPiscicapus - Profil | Ne 14.4.2019 10:18:41
Zkrátka nic mu nepomůže - ani svěcený aceton a ani svěcené kvápnutí.
Ndoktor multiplikator - Profil | Ne 14.4.2019 9:42:16
NPiscicapus - Profil | Ne 14.4.2019 7:56:28
Ndoktor multiplikator - Profil | So 13.4.2019 14:49:07
NDzano - Profil | Pá 12.4.2019 19:32:50
Nu x a - Profil | Pá 12.4.2019 11:17:40
Nsiluri - Profil | Pá 12.4.2019 11:06:02
Nmurphyy - Profil | Čt 19.7.2018 20:58:54
preklapac je nastaveny tak, aby aj malou silou sa preklopil pre nahoz.
vsimli ste si mozno, ze ked tahate snuru/vlasec pred navijakom (tak ako ryba taha), tak preklapac sa mierne pootoci? ako keby sa isiel nadvihnut ale len mierne.
podla mna bolo snahou dosiahnut co najlahsie preklapanie, myslim ze u stelly 2018 to tak nie je, a ten drat preklapaca je posunuty blizsie dole k telu navi
NDědek - Profil | Čt 4.1.2018 22:08:51
Tak zítra v 16 hodin u Racka, nebo vyjdeme z baráku spolu?
NF16 - Profil | Čt 4.1.2018 21:53:57
NOrion24 - Profil | Čt 4.1.2018 20:03:48
Nu x a - Profil | Čt 4.1.2018 20:01:05
NOrion24 - Profil | Čt 4.1.2018 19:59:07
Nvokounek - Profil | Čt 4.1.2018 14:52:47
NOrion24 - Profil | St 3.1.2018 13:30:04
Nu x a - Profil | St 3.1.2018 13:24:18
Nsaxana - Profil | Út 2.1.2018 19:56:05
http://www.ceskatelevize.cz/porady/899538-nemocnice-na-kraji-mesta/281320540370003-zanet/
Nu x a - Profil | Út 2.1.2018 19:38:02
Nmurphyy - Profil | Út 2.1.2018 12:44:42
NOrion24 - Profil | Út 2.1.2018 12:39:12
Nmurphyy - Profil | Út 2.1.2018 12:38:07
Nmurphyy - Profil | Út 2.1.2018 12:37:23
Nkubas. - Profil | Út 2.1.2018 12:19:59
Nu x a - Profil | Út 2.1.2018 12:03:48
Nvokounek - Profil | Út 2.1.2018 10:11:08
Nmurphyy - Profil | Út 2.1.2018 3:07:38
uz som si aj myslel ze ludia sa nezmenia, ale teraz sledujem ze sa menia k lepsiemu a to stare su schopni zahodit
super :) nech sa dari s novymi stellami
Nu x a - Profil | Út 2.1.2018 3:01:13
Nmurphyy - Profil | Út 2.1.2018 2:55:45
tie stare mensie stradicy hoci mali vyssi prevod tak nejak to bolo v pohodke
mozno ze vymyslam uz, no len moj pocit..
potom napr stradic 4000 CI4+ FB co mam na feeder, tak ten sa mi zda uz brutal lahky, pojde zrejme na privlacovy prut..inak pecka, novy stradic pokrocil..
stellu tiez zvazujem no tento rok, ale ja by som ju asi velmi nevyuzil, ked vidim aky vykon ponukaju nove stradicy, a TP
moja volba zatial na teno rok je novy TP 5XD, no uvidime este
ty UXA len vlacis ze? stella podla mna bude rada :D
Nmurphyy - Profil | Út 2.1.2018 2:17:32
ale krasne si to urobil, mozno by stalo za to urobit taky prehlad od prvej stelly
NOrion24 - Profil | Pá 29.12.2017 22:41:22
Nwhitehunter - Profil | Čt 28.12.2017 21:28:51
Nbowman - Profil | Čt 28.12.2017 21:20:46
NMB - Profil | Čt 28.12.2017 19:24:51
měl jsem a mám i shimano navi mám zkušenost i se stellou ...tak proč nee?
protože píšu něco co ti nevoní.....tak nečuchej ...čti nereaguj...
nazdar
Kde to žije - dravci
ČtNÚhoří sezona 2012 10516
ČtNBurza na přívlačové nástrahy 33415
ČtNFotky ryb pouze na přívlač 107191
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...

















