Shimano Stella 2500 FI

Ahoj...chci se zeptat zda ma nekdo zkusenost s timto navi? Kdyz jsem tu masinku videl tak jsem se zamiloval a proste ho chci.Jen je to opravdu vetsi investice a zajimaly by me vase zkusenosti? Predpokladam ze to nejaky ten rok vydrzi za ty prachy pokud se k tomu bude clovek chovat. Na Ebay se da sehnat uz za 13 tis.
Diky

https://www.tropicliberec.cz/navijak-shimano-stella-2500-fi/
Autor diskuse: Drymochares - Profil , 23.12.2017 dravci - náčiní, doplňky

NRytíř - Profil | So 23.12.2017 16:28:54

u x a >> nakažlivé to snad není....Marcel..

    Nu x a - Profil | So 23.12.2017 16:27:29

    Rytíř >> nejde vyléčit:-((

      NRytíř - Profil | So 23.12.2017 16:22:51

      u x a >> těžká nemoc:-)))

        NMartinbati - Profil | So 23.12.2017 16:05:34

        Drymochares >> hm, nejak sa nam to zamotava :D

          NDrymochares - Profil | So 23.12.2017 15:55:05

          Martinbati >>

          Já ale nechci prut 2,70 :-)

            NMartinbati - Profil | So 23.12.2017 15:45:45

            Drymochares >> uz jak chces, na 2,7 prut a nastrahy do 20g by som ja dal zo shimana velkost 4000

              Nbowman - Profil | So 23.12.2017 15:35:56

              u x a >> Prostě takovej univerzálek.Jeden navi na vláčku a jeden na kapř :-)Rozumné řešení.

                Nu x a - Profil | So 23.12.2017 15:34:20

                bowman >> ještě ne, musím postupně, ještě 6catan a 8reelů catana a budu výbavově ustálený, pak budu nakupovat oblečení catana,teď s kamarádem Karlem vyvíjíme prut catana s dvouma navijákama catana ..

                  Nbowman - Profil | So 23.12.2017 15:30:49

                  u x a >> Paráda.Jestlipak jsi objednal to oblečení Catana?? To bylo epesní :-)

                    Nu x a - Profil | So 23.12.2017 15:23:03

                    bowman >> já si udělal taky radost,koupil jsem si k vánocům tři pruty Catana a čtyři navijáky catana..

                      Nbowman - Profil | So 23.12.2017 15:14:56

                      Drymochares >> Já mám 4000SW a jsem spokojenej :-))

                        NRytíř - Profil | So 23.12.2017 15:14:21

                        Drymochares >> tak to potom jo.Žádný gumáky..

                          Nbowman - Profil | So 23.12.2017 15:14:00

                          Drymochares >> Dělat si radost je potřeba.Nenech se zviklat :o))

                            NDrymochares - Profil | So 23.12.2017 15:13:33

                            bowman >>

                            To ne, on měl na mysli člun. Měl jsem ze začátku dost blbý nápad si koupit 270 člun :D :D
                            Což se hodně rychle zavrhlo. Naštěstí mám kolem sebe lidi se kterýma jsem to dal vše dohromady a už jen počkat na novou sezonu. A ten proutek s navi si chci udělat radost, jak jsem psal, ten navi je fakt pěknej....

                              NDrymochares - Profil | So 23.12.2017 15:11:29

                              Rytíř >>

                              Člun, motor a vše okolo už je pořešené. A kámoš mi sehnal za dobrou cenu.
                              Ten navi s novým proutkem se do 20 také vejde, takže to zase nejsou takové extra investice a člověk si udělá radost.

                                Nbowman - Profil | So 23.12.2017 15:08:38

                                Drymochares >> Na 270cm prut bych vzal radéji 4000 velikost.

                                  NRytíř - Profil | So 23.12.2017 15:07:21

                                  Drymochares >> no čekaj tě velké investice příští rok.Reel,člun,motor,kotvení kilo bude asi málo:-)

                                    NRytíř - Profil | So 23.12.2017 15:06:03

                                    poldeci >> nojo no.Někdo to potřebuje slyšet,že koupil dobře.To je to samý jak tady furt slyším prut padá na huhu,nevyváženej atd..
                                    Já tohle nikdy neřešil,nezkoušel a ani nevšim.Prostě přijdu k vodě a chci chytat a ne si hrát sprutem na prstě jak se převáží:-))

                                      NDrymochares - Profil | So 23.12.2017 14:58:07

                                      Martinbati >>

                                      Ted mám 3000 od Daiwi a v pohodě. Ale je pravda že jsem chtěl koupit tu 2500

                                        Nsliver - Profil | So 23.12.2017 14:35:45

                                        Martinbati >> to máš jedno, stejně se dřív než to rozgigle, utopí bo bude chytat z 270 člunu.