Klub fanoušků SPRO+Döme Gábor

Diskuze pro fanoušky značky Spro+Döme Gábora-Zkušenosti,rady,tipy,pokec,atd.
Autor diskuse: Bambi.SpP - Profil , 21.10.2017 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: numen Profil

Nkubah - Profil | Út 11.2.2020 20:38:56

nerf >> proboha, 40g se dá tahat na všem.

40g používám na Black Arcu, Zauberech úplně bežně.

Zaubery mám běžně na heavy prutech 390cm, ty navijáky mají sílu......

To už je vážně nějaká úchylka na mrku.

https://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=39376

    Nfheavy - Profil | Út 11.2.2020 20:38:50

    Dědek >> tys mně řekl že je malej oproti jinym 4000 a to je fakt,klička je uměrna velikosti takže menší a to je cely nebo kecam?

      NKondrakar - Profil | Út 11.2.2020 20:36:41

      fheavy >> Souhlas, ta barva je otřesná.

        Nnerf - Profil | Út 11.2.2020 20:35:35

        Dědek >> Hihihi. Stalo se mi to samý, když jsem si přišel do krámu pro Grand Arca 10400 (celkem nedávno...). Nicméně je to krásnej navi, se skvělým chodem a brzdou, ale nebudu ho ničit s košíky přes 40g. Light feeder, vláčka, plavačka. A ty černozlaté zaubery, co má Kuba, jsou o něco větší.

          NDědek - Profil | Út 11.2.2020 20:35:28

          fheavy >> Mě třeba ta barva tolik nevadí,mě od něj odradila ta krátká klička. Připadal mi jako sražený... Však on je i black, nejen red...

            Nfheavy - Profil | Út 11.2.2020 20:32:32

            Dědek >> ja když mně kdysi znamej v Brně na vystavě nabízel red arca tak jsem se jenom otřepal a řekl jsem mu že nesu buzna)))
            Edit:tim nechcu nikoho urazit ani zpochybnovat kvality toho navijaku jen muj subjektivni pohled.

              Nfheavy - Profil | Út 11.2.2020 20:29:35

              kubah >> v té době jsem byl na rybach a ne na mrku,a ty shimana jsem měl už tehdy.ryobi mně tehdy
              Nepřišlo na mysl,jednou jsem ho doma měl
              Arcticu 5000,druhej den šla z domu zpátky do Dobrušky k Adlerovi ,!!!)

                Nfheavy - Profil | Út 11.2.2020 20:26:11

                Dědek >> ty Jarine kápni božskou ja vím cos říkal ty Plzeňáku🤘

                  Nkubah - Profil | Út 11.2.2020 20:25:48

                  Dědek >> já mám za sebou desítky vzporu na mrku i chytej, kde jsem byl zastáncem Spro Arcu proti Shimanistum..

                  ;-)

                  A v té době Karel ještě nic nevěděl ;-))

                    NDědek - Profil | Út 11.2.2020 20:25:47

                    fheavy >> Málem mě omylo, myslel jsem, že mi poslali dvoutisícovky :-))
                    Ale jsem za ně rád a pokud bych chtěl navi na plavačku, šáhnu po nich, s tou plytkou cívkou. Za mě moc dobré navi...

                      Nkubah - Profil | Út 11.2.2020 20:24:15

                      fheavy >> zase opět jsi mimo...

                      Musíš porovnávat cenove srovnatelné...

                      Red byl levnější než Technium a přitom lepší.

                      Navíc nevím, proč bych měl na Sazave používat mořský kolikrát jako je Slammer

                      Rarenium je daleko novější a dražší.

                        Nkubah - Profil | Út 11.2.2020 20:22:54

                        Knedla12 >> a právě je to jinak Shimano je Sparta, Daiwa je Slavie...

                        A Ryobi je ta průměrná Plzeň ;-)

                          NDědek - Profil | Út 11.2.2020 20:22:07

                          jeden3 >> Ládiku, jsou to strašné paka, ale mám je rád :-))

                            NKnedla12 - Profil | Út 11.2.2020 20:20:54

                            jeden3 >> a pak jim to vyfoukne nějaká průměrná Plzeň :D
                            Já to mám rád, taková typická MRKovská rozprava, bez toho by to nešlo :))

                              Nfheavy - Profil | Út 11.2.2020 20:19:35

                              Dědek >> Dédku ted na rovinu jak se ti zdali ty zaubery když si je prvně vidél? Ja říkam připrcly ,a nelži )))

                                Njeden3 - Profil | Út 11.2.2020 20:19:18

                                Dědek >> to je jak fanousci sparty a slavie :-)

                                  Nfheavy - Profil | Út 11.2.2020 20:17:58

                                  kubah >> já neurážím,to že je malej nebo připrclej,/bez urážky/je fakt kterej ti potvrdí každej kdo předtim neměl ryobi v tehle velikosti.no a 60g je strop.
                                  80g košík +futro pravidelňě nee,všechby zátěže co jsem psal byli myšleny bez krmeni

                                    NDědek - Profil | Út 11.2.2020 20:15:33

                                    už jste zase v sobě??? :-)

                                      Nfheavy - Profil | Út 11.2.2020 20:14:13

                                      kubah >> nevim kolik staval starej red arc ale muj statej rarach fa 4000 si s ním vytře pr... 2x dokola)) ale asi ted porovnávám nižší středni s vyšší středni takže ne zcela objektivni myslim?))

                                        Nkubah - Profil | Út 11.2.2020 20:09:39

                                        fheavy >> a proč hned urážíš a ukazuješ na jedinečnost Tvého stylu ?

                                        Mimochodem, těch 60g není pro Zaubera ani žádný Arc zátěž ....