Klub fanoušků SPRO+Döme Gábor

Diskuze pro fanoušky značky Spro+Döme Gábora-Zkušenosti,rady,tipy,pokec,atd.
Autor diskuse: Bambi.SpP - Profil , 21.10.2017 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: numen Profil

Nfheavy - Profil | Út 11.2.2020 20:07:11

kubah >> oboji jak catana tak red arc je pro mně stejně nepoužitelný,nemohl nych se na to u vody dívat sorry ledacos přejdu ale i ve vkusu mam svy hranice

    Nfheavy - Profil | Út 11.2.2020 20:04:24

    kubah >> o jakym vykonu mluvíš ? To je jak u tech připrclejch zauberu vemeš 4000ku a přemejšliš jestli ti neprodali 2500ku? Vykon zacina trochu jinde,ja ktetej chytam převážně heavy feeder tak je to pro mně slaby a maly tak na light nebo medium ale ne na ptavidelny chytano na proudu s krmelci kde začinam na 60g a končim u 150g ,během sezony vesměs 80-125g košíky.

      Nkubah - Profil | Út 11.2.2020 19:58:38

      fheavy >> Catána se s červenou opičila asi 10 let pro Spročku

        Nfheavy - Profil | Út 11.2.2020 19:57:56

        xDanielS >> červeny prvky jako má daiwa to beru,ale cely červeny to mně nějak do sestavy nezapada,asi jako catana forever u.x.a. i když je to shimo 😁

          Nkubah - Profil | Út 11.2.2020 19:56:41

          fheavy >> výkonem za sebou nechal Šímo stejně, jako Ferrari Audi :-P

            Nfheavy - Profil | Út 11.2.2020 19:55:13

            kubah >> jo ale tak u Ferrari a ne u navijáku1🤣🤣

              NxDanielS - Profil | Út 11.2.2020 19:54:24

              fheavy >> červená?

                Nfheavy - Profil | Út 11.2.2020 19:54:06

                kubah >> u mné je to jasny no.1 shimo potom dlouho nic a nasleduje něco málo od Daiwy a na závěr nedostižny rumpály slammery)))

                  Nkubah - Profil | Út 11.2.2020 19:51:54

                  fheavy >> červená ? - agresivní, sebevědomá ........

                  https://www.mrk.cz/Data/Pics/2013/95/859703_f0494.j​pg

                  V reálu moc pěkná barva

                    Nfheavy - Profil | Út 11.2.2020 19:51:27

                    xDanielS >> no že bych měl shimana a daiwy rumpaly to asi ne,
                    Jinak ja jsem nikdy neřekl že red arc je/byl/špatnej navijak,akorát ta barva neni zrovna pro chlapy to musi uznat každe normalni chlap.

                      Nkubah - Profil | Út 11.2.2020 19:49:53

                      fheavy >> Tak...

                      Red Arc byl odvozen od Zauberu, třeba Black Arc odvozen od Applause, Passion od Ecusimy...

                      Blacky mám od roku 2010, spolehlivé strojky.

                        Nfheavy - Profil | Út 11.2.2020 19:48:11

                        xDanielS >> tak ja ti věřim,ale myslim že v dřívějšich dobach byli navijáky spro od ryobi,nebo ne?

                          Nkubah - Profil | Út 11.2.2020 19:47:30

                          xDanielS >> souhlas, ten naviják překonával ve své době současné Šíma o parník .....

                            NxDanielS - Profil | Út 11.2.2020 19:46:49

                            fheavy >> BTW, si zvyklý na rumpály po dřevorubce. Zrovna Red Arc byl a je asi nejoblíbenějším navijákem u SPRO

                              Nkubah - Profil | Út 11.2.2020 19:46:10

                              Jen aby nedošlo k mýlce, ty Strategy se mi zamlouvají - ale musím udržovat Jardu bystrého, co už není v práci :-))))))))

                                NxDanielS - Profil | Út 11.2.2020 19:44:54

                                fheavy >> Určitě ne Karle, minimálně už proto, že Ryobi je japonská značka. Historie je jednoduchá. SPRO, potažmo Gamakatsu, mělo značku Ryobi kupovat, nakonec z toho sešlo a vznikla z toho spolupráce. Dnes už to tak není, SPRO má vlastní vývoj i výrobu navi.

                                  Nfheavy - Profil | Út 11.2.2020 19:40:14

                                  kubah >> však jsme v diskuzi spro ale stejně je prapůvod u ryobi nechce se mně pátrat v minulosti ale určitě bych našel origo někde v číně pod značkou ryobi.

                                    Nkubah - Profil | Út 11.2.2020 19:36:17

                                    fheavy >> taky je to pro Spro, no :-P

                                      Nfheavy - Profil | Út 11.2.2020 19:33:37

                                      kubah >> třeba tohle mně přijde bez urážky jak navijak pro bukvice)

                                        Nkubah - Profil | Út 11.2.2020 19:31:22

                                        fheavy >> cívka není madlo :-)