Klub fanoušků SPRO+Döme Gábor

Diskuze pro fanoušky značky Spro+Döme Gábora-Zkušenosti,rady,tipy,pokec,atd.
Autor diskuse: Bambi.SpP - Profil , 21.10.2017 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: numen Profil

Nfheavy - Profil | Út 11.2.2020 21:20:04

kubah >> tak to je snad jasny jen že při náhozu když máš tak velkej košík tak za jedno ns to musíš mít prut a za druhy ta vaha se opírá i do navijáku ,sice jen chvilku ale někdy i často .

    NDědek - Profil | Út 11.2.2020 21:19:45

    fheavy >> Kájo, je to fakt velmi zábavné. Gábor je v tom třída. Škoda, že na jutubku, není feedermania s Jankovichem se slovenskými, nebo čr titulky...

      Nkubah - Profil | Út 11.2.2020 21:18:32

      nerf >> krmitko se tahá zpět plne? AHA :-))

        Nnerf - Profil | Út 11.2.2020 21:16:29

        fheavy >> Stejně tak jako síla proudu vody (průtok), velikost chytaných ryb........ atakdál. Jedná se pouze o můj subjektivní názor, upozorňuji - já bych zauber 40 na víc jak light feeder nedal. Pouze pro porovnání přikládám foto Spro GTRS 5500 a Spro Grand Arc 4000.

          Nkubah - Profil | Út 11.2.2020 21:13:26

          fheavy >> zpátky tahas prázdné, nebo Ty ne ?

          To pak děláš něco jinak ?

            Nfheavy - Profil | Út 11.2.2020 21:13:25

            Dědek >> někdy se taky dívám,to je aspoň řeka co?

              Nfheavy - Profil | Út 11.2.2020 21:12:14

              kubah >> 40g a 40g včetně futra může být hoodně velkej rozdil ?

                NDědek - Profil | Út 11.2.2020 21:11:33

                Dnes jsme se s Karčou dívali na několik dílů Gábora na Dunaji. Ten chlap je fakt borec. Málo která rybářská, feeder videa, jsou tak dívatelné...

                  Nfheavy - Profil | Út 11.2.2020 21:01:23

                  kubah >> vaha prutu 275g a navijak 440g ,jestli je to na heavy chytani moc tak potom to dělám asi špatně)
                  Vel. toho navi je 5500 !

                    Nfheavy - Profil | Út 11.2.2020 20:54:46

                    kubah >> no abys to upřesnil čemu říkáš ne kaprařsky feeder?
                    Nejčasteji používam heavy 390/150g tech 120g byla jen orientační hodnota.

                      Nfheavy - Profil | Út 11.2.2020 20:52:54

                      kubah >> nahazoval jsem s nim i stahoval zátěž takže vím že není špatnej a utahne 60g+futro,akorát se mně tahle zátěž lip stahuje a nahazuje s větším navijakem ten komfort je potom někde jinde,a to nemluvim o žádných xh prutech,ale běžny heavy okolo 120g odhozovky.

                        Nkubah - Profil | Út 11.2.2020 20:49:43

                        fheavy >> na "nekaprařský feeder" je velikost Šímo 5500 zbytečná, na rovinu.

                        Naopak naprosto zavažujícící, nahazuješ čatso a zbytečným těžkým krámem.

                          NDědek - Profil | Út 11.2.2020 20:47:05

                          kubah >> a jsem rád, že jsem dal na tvou a Štěpánovu radu...

                            Nfheavy - Profil | Út 11.2.2020 20:46:59

                            kubah >> malej navijak mala zátěž,velkej navijak velká zátěž ,
                            Záleží co kdo po považuje za tu malou zátěž?
                            Když to reknu dle pouziti
                            Winklepicker 1000-2500
                            Light 2500-4000
                            Medium 4000
                            Heavy 4012/daiwa/-25 daiwa nebo 5500shimano
                            Moje orientační tabulka vel.navi dle kategorii,samozřejmně se to může různě prolinat mezi kategoriemi dle individalnich požafavků .

                              NDědek - Profil | Út 11.2.2020 20:46:32

                              kubah >> Já proti němu fakt nemůžu říct ani popel, jsem z něj nadšený a náhr. cívka je oproti shimu ve stejné velikosti zadarmo...

                                Nkubah - Profil | Út 11.2.2020 20:44:39

                                Dědek >> není to obr - ale sílu má.

                                A na co bych měl proboha na Sázavě nějaký xx heavy krám těžkej ?

                                  NDědek - Profil | Út 11.2.2020 20:43:41

                                  kubah >> Já se zauberem krmítko 60 g plus futro pošlu na 80 m....

                                    Nkubah - Profil | Út 11.2.2020 20:43:07

                                    nerf >> dokonce tahám 50g i na Siriu, což je naviják za (před deseti lety) 1.200Kč.

                                      NDědek - Profil | Út 11.2.2020 20:42:46

                                      fheavy >> bavíme se o art, nebo ryobi?
                                      Ryobi bylo na první pohled maličké jak cyp. Ale jak píšu, naprostá spokojenost...

                                        NDědek - Profil | Út 11.2.2020 20:41:39

                                        nerf >> Já si pro ně šel do výdejny ráno, před odjezdem na sraz na Tovačov. Přinesl jsem ho do auta a hned otevřel krabici. Seděl jsem jako opařeny a Kurvy co ze mě lezly, se daly odvážet náklaďákem :-))). Až jsem si přečetl číslovku, tak jsem se uklidnil. Na srazu jsem s ním chytal celou dobu a naprostá spokojenost...