Klub fanoušků SPRO+Döme Gábor

Diskuze pro fanoušky značky Spro+Döme Gábora-Zkušenosti,rady,tipy,pokec,atd.
Autor diskuse: Bambi.SpP - Profil , 21.10.2017 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: numen Profil

Nfheavy - Profil | Út 11.2.2020 19:19:45

kubah >> proč ne světlé? To je jako kdybych se zeptal proč ma někdo na černým ryobi střibrnou cívku??))

    Nkubah - Profil | Út 11.2.2020 18:59:58

    fheavy >> to už mohlo být s majáčkem a vodotryskem :-))))))

      Nkubah - Profil | Út 11.2.2020 18:51:00

      fheavy >> a klidně proboha dřevo -ale proč světlé ?

        Nfheavy - Profil | Út 11.2.2020 18:50:11

        Dědek >> jo dřevo je dřevo ti mladši jsou už plastova generace))

          Nnerf - Profil | Út 11.2.2020 17:43:08

          Mno jo :)

            Nkubah - Profil | Út 11.2.2020 17:39:10

            Dědek >> madlo je příšerný !!

            Pět šest osm !

              NDědek - Profil | Út 11.2.2020 17:35:05

              ZM70 >> počkej, až se dorazí Kubah... jedna, dvě, tři... :-)))

                NZM70 - Profil | Út 11.2.2020 17:28:08

                Dědek >> Vypadají opravdu moooc pěkně :-)))

                  NZM70 - Profil | Út 11.2.2020 17:27:36

                  milans14 >> Pořídil jsem je na základě zde uveřejněných informací a recenzí, tak doufám, že budu spokojený.

                    Nmilans14 - Profil | Út 11.2.2020 17:23:27

                    ZM70 >> Mám je od Loňska a Luxus.

                      NDědek - Profil | Út 11.2.2020 17:15:06

                      ZM70 >> Přenádherné, a to dřevěné madlo je luxus. Gratuluji, také je kupuji:-))

                        NDědek - Profil | Út 11.2.2020 17:14:02

                        nerf >> Lepší jsem v ruce neměl, myslím z těch nezpevněných.

                          Nnerf - Profil | Út 11.2.2020 16:36:37

                          Dědek >>Áno, áno, již má svého kupce ;)
                          Ta kvalita použitých materiálů je až neuvěřitelná..

                            NZM70 - Profil | Út 11.2.2020 16:33:06

                            Právě přišly super motadla na kaprofeeder :-))))

                              NDědek - Profil | Út 11.2.2020 16:24:51

                              nerf >> Je parádní, taky ho mám. Jsem slyšel, že už je prodaný :-)

                                Nkubah - Profil | Út 11.2.2020 14:28:29

                                Dědek >> taky nechápu ;-)

                                  NDědek - Profil | Út 11.2.2020 9:10:32

                                  tomo >> jak to jako myslíš? :-)

                                    Ntomo - Profil | Po 10.2.2020 23:04:43

                                    xDanielS >> pokial viem oba maju prevod rovnaky. Zlaty je len vraj s úpravou proti soli a 2 lotiska naviac.

                                      Ntomo - Profil | Po 10.2.2020 23:01:00

                                      numen >> dnes som vymenil povodny za xciernozlaty a uz je moja dusa kľudná 😀. Navinut silon a sup sup ma piraneee

                                        Nnerf - Profil | Po 10.2.2020 22:55:34

                                        Než dám na bazar - prodám Obal na pruty Strategy Grade Guardian Rod Holdall 10ft. Dvakrát u vody. Více SZ.