Klub fanoušků SPRO+Döme Gábor

Diskuze pro fanoušky značky Spro+Döme Gábora-Zkušenosti,rady,tipy,pokec,atd.
Autor diskuse: Bambi.SpP - Profil , 21.10.2017 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: numen Profil

Ntomo - Profil | Po 10.2.2020 22:38:13

kubah >> dpc, ty s dedkom ste vsade
😀

    Nfheavy - Profil | Ne 9.2.2020 15:06:00

    Dědek >> radsí ti ani nebudu řikat za kolik puvodně,byl to na Tankači 2018.
    no nic už je to pryč))

      NDědek - Profil | Ne 9.2.2020 14:42:04

      fheavy >> Tenkrát jsem ani nevěděl, že je prodával :-)

        Njeden3 - Profil | Ne 9.2.2020 10:03:00

        numen >> no v kazderrm pripade si chci od stanku odnest teleskopickou podberakovou tyc
        ostatni uvidim na miste

          Npetko38 - Profil | Ne 9.2.2020 9:16:26

          Tak darmo kvalita je kvalita už abi bola tá výstava

            Nnumen - Profil | Ne 9.2.2020 9:06:54

            kubah >> 😂😂😂😂😂ԅ​14;😉

              Nnumen - Profil | So 8.2.2020 20:35:17

              kubah >> si tě podám 😂😂😎

                Nfheavy - Profil | So 8.2.2020 20:34:43

                Dědek >> měls vzit tehdy klacky od Rendy)))

                  NDědek - Profil | So 8.2.2020 20:32:45

                  xDanielS >> Já moc dobře vím, proč nejedu na FF :-)))

                    Nfheavy - Profil | So 8.2.2020 20:32:28

                    Dědek >> ja mam štěsti že mam pruty ktery se hodi jak na method tak na všechno ostatni 390/150g a s tou nejjemnějši špičkou se da i stou 18kou taky" stejna vaha "jako ta blackthorny a o 30cm delši,ovšem cenově jsou ty Danovi Blackthorny daleko přijatelnějši,ještě štěsti že ty daiwy mam jinak bych začal přemyšlet o tomhle,to je ta vyhoda když máš něco takovyho,)))neni to za co nahradit,a když tak velice těžko a draze))

                      Nkubah - Profil | So 8.2.2020 20:29:19

                      numen >> bla, bla - v pátek u stánku Zdendo :-) si je prohlídneme spolu

                        NDědek - Profil | So 8.2.2020 20:24:18

                        fheavy >> jo, o tom jsem mu psal, ale je tvrdohlavý jak buldok :-)

                          NDědek - Profil | So 8.2.2020 20:23:01

                          xDanielS >> Já se neptám kvůli sobě.

                          Radim :

                          https://www.mrk.cz/clen.php3?id=29019

                          Uvažuje o něčem takovém a bude na FF, tak mu tam prosím tě něco prodej. Má Windcasty 390/150g a furt má pocit, že nic dalšího nepotřebuje :-)))))))))))))))))))))

                            Nfheavy - Profil | So 8.2.2020 20:21:07

                            xDanielS >> to neni ani u tournamentu zapřeny a doposud jsem s tim neměl problem ani při chytani se zatězi 120g+ , na Sportakach jsem si to nechal sice udělat ale puvodně tam myslim taky nebyli a to je trochu jinej level v odhozu jak viš sam a taky nebyl problem ,

                              NxDanielS - Profil | So 8.2.2020 20:15:20

                              Dědek >> Však ty máš jemný methody, ne? BT v 60G, ne? Buď rád, že nejdeš na FF, tohle bys musel mít 😀😀😀

                                NxDanielS - Profil | So 8.2.2020 20:13:22

                                fheavy >> Očka jsou moc pěkný. Jediné, co bych vytknul, je, že první očko na špičce není zapřené.

                                  Nnumen - Profil | So 8.2.2020 20:13:11

                                  Dědek >> žádný metod není na jemné chytání, metod je stavěný na jiný způsob chytání.

                                    Nfheavy - Profil | So 8.2.2020 20:10:50

                                    xDanielS >> naučily se davat pěkny a větši očka dle odhozovky,začinaji se mně i líbit .