Klub fanoušků SPRO+Döme Gábor

Diskuze pro fanoušky značky Spro+Döme Gábora-Zkušenosti,rady,tipy,pokec,atd.
Autor diskuse: Bambi.SpP - Profil , 21.10.2017 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: numen Profil

NxDanielS - Profil | So 8.2.2020 20:09:12

Dědek >> Je to 100g. Plný 56g method krmítko pro něj nic neznamená. Záběr na jemné špičce vidíš, ale na jemné chytání bych si 100g nebral...

    NxDanielS - Profil | So 8.2.2020 20:07:15

    fheavy >> Tuším 18tka

      NDědek - Profil | So 8.2.2020 20:05:49

      xDanielS >> Je to proutek i na jemné chytání v chladné vodě?

        Nfheavy - Profil | So 8.2.2020 20:05:04

        xDanielS >> kmen ?

          NxDanielS - Profil | So 8.2.2020 20:01:03

          Dnes to byl triatlon. Příjezd k vodě, koupačka a lov. Nevyčůrám se tak týden, ale byla to pecka. Poprvé u vody s novými BlackThorne. Jsem totálně nadšený a ukrutně se těším na FF, ješté si musím osahat jemnější 330tky. 360tka je za mně excelentní univerzál. 50m s 56g krmelcem s prstem v nose, 70m bez špetky námahy, dál jsem bez šokovky nezkoušel. Prut parádně háže, krásně v náhozu pracuje. Ideální a krásný proutek, když nevíte, co přijde.

            Nnumen - Profil | So 8.2.2020 19:58:07

            kubah >> ty kecko. Malinký skoro neviditelný nápis, to madlo je krásný. Za mě krásný.

            Ta velká verze je opravdu velká. Mám předchůdce za powercaster. Na feeder je to již dost.

              Nfheavy - Profil | So 8.2.2020 19:48:22

              jeden3 >> no dalo by se zeptat kluku kteři ho maji a myslim že kamarad xDanielS s nim ma taky zkušenosti z realu a ten ho určitěš nešetři .

                Nfheavy - Profil | So 8.2.2020 19:46:38

                kubah >> neni koho z tebe zatim toho moc taky nevypadlo,myslim tip na navijak,ja jsem dal aspon stajovej dle nazvu diskuze)))

                  Njeden3 - Profil | So 8.2.2020 19:38:06

                  fheavy >> no to mas urcite pravdu treba v tom korku..to podepisi
                  ale kulate madlo u navijaku,kde predpokladam navijeni tezke zateze....dam prednost necemu sikovneji tvarovanemu i kdyby jen z plastu
                  jj take jsem mel plastaku mraky..ale postupne jsem to tak nejak rozdal lidem kolem...
                  vubec nejlepsi byly ty civky z nejakeho mekkeho plastu bez tvrdsi odhozove hrany :-) cloveku se trosku nepovedl nahoz a kmen se zarizl do civky :-)
                  ale co,taky se na to nakonec neco nachytalo,ne?

                    Nfheavy - Profil | So 8.2.2020 18:26:53

                    jeden3 >> tak nějakej druh plastu to určitě je,jo za 2500kč v tehle velikosti bohužel,a vimjak vypadaly plastaky před lety,nějakyho silstara bych ještě vyhrabal,ale to byla aspon za mych mladsich let moda se spodni brzdou.

                      Nkubah - Profil | So 8.2.2020 18:25:37

                      fheavy >> neruš

                        Nfheavy - Profil | So 8.2.2020 18:24:04

                        kubah >> dřevěne madlo je spiš u takovyho navijaku bonus navic,to je jen o vkusu mně se dřevěne libi vic jako plast,to stejny heft,když je možnost vyběru tak dam vždy přednost korku před duplonem i kdyby mně tady vykladal kdokoliv jak je to echt,prostě přirodni material .

                          NDědek - Profil | So 8.2.2020 18:11:55

                          kubah >> Počkej až dojedu. Ta omluva tě bude stát půl daňka :-))

                            NDědek - Profil | So 8.2.2020 18:11:18

                            fheavy >> Jak ho znám, pro něj by byla lepší ta větší verze :-)))

                            https://www.rybarskepotrebymilan.cz/e-shop/udice/na​vijaky/predni-brzda/strategy-gtr-x-7500-detail

                              Njeden3 - Profil | So 8.2.2020 16:50:11

                              kubah >> nam vyprasi kozichy :-)))

                                Nkubah - Profil | So 8.2.2020 16:34:15

                                jeden3 >> Jarda dorazí za tři, dva jedna ............. :-)))

                                  Njeden3 - Profil | So 8.2.2020 16:28:29

                                  kubah >> celkove vzhled mi prijde jako ty prvni plastove navijaky co se tu objevili na trhu pred par desitkama let

                                    Njeden3 - Profil | So 8.2.2020 16:27:39

                                    fheavy >> potrebujes velkou civku na odhoz a zaroven silny stroj,aby nesel do kopru po par tazeni tezkeho krmelce do reky
                                    na druhou stranu,nehazis kazdou minutu

                                      Nkubah - Profil | So 8.2.2020 16:26:10

                                      jeden3 >> to hrozně nevkusné madlo kličky že ?

                                        Njeden3 - Profil | So 8.2.2020 16:20:59

                                        Dědek >> pokud nic nevymyslim,skocim mozna do tica :-)