Klub fanoušků SPRO+Döme Gábor

Diskuze pro fanoušky značky Spro+Döme Gábora-Zkušenosti,rady,tipy,pokec,atd.
Autor diskuse: Bambi.SpP - Profil , 21.10.2017 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: numen Profil

Njeden3 - Profil | So 8.2.2020 16:20:25

fheavy >> tenhle navijak v rucer neni spatne..ale nikdy me neoslovil jak vypada

    Nfheavy - Profil | So 8.2.2020 16:14:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    jeden3 >> no jeden tip bych mělpar kluku s kaprofeederu ho použiva a zatim jsou snim spokojeni,měl jsem ho pouze v ruce a zda se ok,z realu někdo kdo ho ma třeba kolega pidižvik ?!
    cena je taky rozumna . https://www.rybarskepotrebymilan.cz/e-shop/udice/na​vijaky/predni-brzda/strategy-gtr-s-5500-detail

      Nfheavy - Profil | So 8.2.2020 15:53:32

      jeden3 >> ono je to těžky,taky jsem začinal kaprofeeder na řece se slammerama,maji sice hrubši chod a kapku horši navin ale vydrži dost ,bohužel neznam navijak kterej je stejně dobrej jakonapř. ten bull a stoji polovic, jo z trabanta protě ferrari udělat nejde a ten kdo si mysli něco jinyho tak lže jenom sam sobě aby si to obhajil sam před sebou o ničem jinym to neni.
      ovšem na druhou stranu pokud to člověku vyhovuje pro jeho zpusob použiti tak to neni nic špatnyho.
      jak jsem psal použivam oboji a nevadi mně to,

        NDědek - Profil | So 8.2.2020 15:40:41

        jeden3 >> Jj, nejsou levné... Pokud se ti Slammery nelíbí, tak já poradit neumím. Házet na řece 100-200 g olova, či krmítka a stahovat je z dálky a v proudu zpět, to chce prostě stroj, co to vydrží...

          Njeden3 - Profil | So 8.2.2020 15:31:16

          Dědek >> ty bulls jsou sice krasne- o tom zadna
          ale prece jen uz je to o neco drazsi,nez chci investovat

            Nfheavy - Profil | So 8.2.2020 15:16:41

            Dědek >> ja su spokojen s obojim,i když mam bully tak slammery použivam taky,jak kdy akde,neřešim to mam z čeho vybirat)

              NDědek - Profil | So 8.2.2020 15:07:30

              fheavy >> Kdybych neměl čtyři Slammery, tak bych si pár Bullsů pořídil. Tak nám to s Karčou na řeku musí stačit... A po zkrácení brzdy na cívkách Slammerů, jsem s nimi naprosto spokojený...

                Nfheavy - Profil | So 8.2.2020 14:53:53

                Dědek >> i tak seto da řict,těžko radit něco co v životě neviděl.ale ten bull je prostě dobrej,slammer je o něčem jinym neni pro každyho,ale za ty love co stoji nic lepšiho neni.

                  NDědek - Profil | So 8.2.2020 14:46:22

                  fheavy >> Já bych mu ještě doporučil Penn Slammer 460, nebo 560, ale ten se každému nelíbí...

                  https://www.fish-ing.cz/navijak-penn-slammer-460.ht​ml?

                    Njeden3 - Profil | So 8.2.2020 14:44:22

                    numen >> tak vahu u kaprofeedru neresim....nepredpokladam nahoz kazdou minutu ,jako kdyz clovek chyta cudle :-)

                      Nfheavy - Profil | So 8.2.2020 14:37:46

                      jeden3 >> bulls eye mam druhou sezonu vaha a velikost jak u ultegry 5500 Ci4 ale vykon /sila/ je podstatně větši,za mně top na heavy feeder a je i o něco lepši než daiwa castizm 25qda a ty mam taky takže mužu porovnat,netvrdim že neexistuje lepši ale v tehle velikosti jich moc nebude
                      s navijaky od Spro to porovnavat moc nejde .

                        NDědek - Profil | So 8.2.2020 14:17:36

                        numen >> vím,proto jsem to psal :-)

                          Njeden3 - Profil | So 8.2.2020 14:17:09

                          Dědek >> pokud to ma "silna" streva,rychly prevod nevadi :-)
                          co je to za navijak ten Shimano Bulls eye 5500?? nikde jsem to na eshopu nenasel?

                            Nnumen - Profil | So 8.2.2020 14:12:26

                            Dědek >> naopak já mám rychlejší raději.

                              Nnumen - Profil | So 8.2.2020 14:10:33

                              jeden3 >> asi by to šlo,ikdyž ta váha není pro každého. Převod je naopak dobrý, ale neznám ho. Jediné co tak se mi nezdá ta cena..

                                NDědek - Profil | So 8.2.2020 13:47:38

                                kubah >> nebuzeruj mě furt, napsal jsem přece ty jen tři, v uvozovkách :-)

                                  Nkubah - Profil | So 8.2.2020 13:46:35

                                  Dědek >> pokud budou ložiska vhodne umístěna - bohate postačí

                                    NDědek - Profil | So 8.2.2020 13:44:39

                                    jeden3 >> Láďo, to jsem zvědavý na odpověď...
                                    Má to "jen" tři ložiska a celkem rychlý převod, na který ale Zdeněk nehraje :-)))
                                    Bídou netrpíš, kup si Shimano Bulls eye 5500 a já ti budu přenádherně závidět :-O

                                      Njeden3 - Profil | So 8.2.2020 13:34:39

                                      numen >> ahoj..vim ze to neni cresta..ale co by jsi rikal tomuhle navijaku na silny,ohozovy feedr s tezkou zatezi na reku??
                                      https://www.tropicliberec.cz/navijak-daiwa-crosscas​t-surf-45-scw-qd/?

                                      tedy dal bych prednost te cerne variante