Klub fanoušků SPRO+Döme Gábor

Diskuze pro fanoušky značky Spro+Döme Gábora-Zkušenosti,rady,tipy,pokec,atd.
Autor diskuse: Bambi.SpP - Profil , 21.10.2017 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: numen Profil

NDědek - Profil | St 29.1.2020 21:42:05

Daty >> nemá rozdělený ten vrch, ale děkuji.

    NZM70 - Profil | St 29.1.2020 21:41:35

    Dědek >> Tak to mně těší :-)))

      NDědek - Profil | St 29.1.2020 21:39:27

      ZM70 >> tak ten je boží, udělal si mi radost. Děkuji :-)

        NDědek - Profil | St 29.1.2020 21:33:44

        sakra, ten kýbl se mi líbí. Nevíte, jestli ještě někdo neprodává něco takového?

        http://www.haldorado-shop.cz/bizuteria-a-doplnky/pl​astove-kufriky-boxy/by-doeme-team-feeder-vedro-s-ta​cko-hranate-10-l

          NColasrumem - Profil | St 29.1.2020 21:07:31

          kubah >> no vidíš a já na 20kg pytel neviděl záběr. I Decathlon fungoval a tohle ne. Asi to bude dost územní záležitost, ale tady u nás jsem na to neměl ani potah. Krvavý huňáček a G2 super, švestka ani prd. Ale už dva roky chytám na dvě příchuti od jedné značky a super výsledky, takže nebyl důvod to testovat znovu.

            NDědek - Profil | St 29.1.2020 19:30:35

            kubah >> připouštím, že patří mezi velmi chytací koule... Chytá na to moc lidí...

            Kdyby byla na ně akce, tak bych asi v 16 mm neodolal :-)

              Nkubah - Profil | St 29.1.2020 19:25:21

              Dědek >> pikantní švestka je tutová nástraha, jedna z nej.

              Na tu nedám dopustit.

                NDědek - Profil | St 29.1.2020 19:15:29

                kubah >> nepotřebuji nic vlastně celý svůj život, problém je v tom, že moc chci :-)))

                No, já zase Mik a Nik opravdu nemusím. Jde o to,že ty víš prd, co je v řiti měkkého :-)))

                  Nkubah - Profil | St 29.1.2020 18:56:45

                  Dědek >> proboha, zrovna Ty - co bys kupoval, máš toho jak dva menší obchody dohromady :-))

                  Já jedu, potřebuji háčky a různou bižuterii, pak něco u Mikbaits a Nikla. Bude alespoň vše na jednom místě.

                  A zrovna stánek Cresta i Daiwa ani nepotřebuji navštívit :-)

                    Nnerf - Profil | St 29.1.2020 18:52:37

                    Dědek >> Já jsem natolik pevný v kramflecích, že radši taky zůstanu doma a budu v klidu :-)) ale fakt, vloni to byly asi čtyři pruty, tři navijáky, křeslo a dva bágly, takže letos už jen vlasce a krmčo :-)

                      NDědek - Profil | St 29.1.2020 18:19:06

                      nerf >> Jen jeď, aspoň poznáš, nakolik jsi si pevný v kramflecích :-))
                      Já nejedu,protože by mě tam dva stánky zcela zničily. A to SPRO -CRESTA a stánek s novými feedery Daiwa N´zon. Zůstanu doma a jsem zcela v klidu :-)))

                        Nnerf - Profil | St 29.1.2020 17:17:41

                        Dědek >> Šak jo. Vždyť ono to ode mě bylo takový chápající pousmání. Kdybych šel udělat ordnung do sklepa, tak bych zjistil, že tam taky na pár let mám... ;-)) a to mě nemine, chci se tím trochu probrat, abych zjistil jestli má cenu chodit na FF s cílem dokoupit nějaké nezbytnosti z hlediska návnad a nástrah (prutově a navijákově jsem momentálně satisfakován :-)) anebo jestli radši zůstanu doma a objednám jen pár krabiček přes web.

                          NDědek - Profil | St 29.1.2020 15:50:35

                          nerf >> Pavle, víš jak je to, "kdo se směje naposled... " :-))

                            Nnerf - Profil | St 29.1.2020 15:25:36

                            Dědek >> Hihihi.

                              NDědek - Profil | St 29.1.2020 15:13:54

                              numen >> vydržím. Poslední dva dny, při úklidu rybařiny, jsem utrpěl vnitřní silný otřes a z něj následný šok.

                                Nfheavy - Profil | St 29.1.2020 14:37:34

                                numen >> tak jasny na takovou prezentaci je potřeba řádná příprava 😉

                                  NKondrakar - Profil | St 29.1.2020 13:42:33

                                  numen >> Pic, už se na vás těším 😂

                                    NColasrumem - Profil | St 29.1.2020 13:39:40

                                    johny1 >> ahoj, ano je prodaný.