Klub fanoušků SPRO+Döme Gábor

Diskuze pro fanoušky značky Spro+Döme Gábora-Zkušenosti,rady,tipy,pokec,atd.
Autor diskuse: Bambi.SpP - Profil , 21.10.2017 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: numen Profil

Nnumen - Profil | Pá 31.1.2020 18:04:55

Porty >> já vím že ty jsi jejich zastánce. Létají krásně, lépe než staré, ale jdou hůře z vody. Já zůstanu u starých,nebo s boční zátěži. Hodím je dost daleko. Asi dal než potřebuji, zatím. Nové budou jen v záloze.

    NPorty - Profil | Pá 31.1.2020 17:55:49

    numen >> je to možný no. Já myslel že mluví o nových speed feederech :)

      Nnumen - Profil | Pá 31.1.2020 17:54:02

      Ale co jsem nečekal je tohle. To znamená že se solithem 100 gr hazim 200 🙈 používám 160 gr krmítka

        Nnumen - Profil | Pá 31.1.2020 17:52:54

        Porty >> tohle krmítko je jiné. Kolega myslel podle mne tohle. Tak jsem ho zvážil. Ono hodně záleží co použije za krmení. Tohle je s hlínou těžší. Záleží kolik tam dáš vody atd.

          NPorty - Profil | Pá 31.1.2020 11:00:10

          johny1 >> oboje velikost L

            Nfheavy - Profil | Čt 30.1.2020 21:48:37

            kubah >> moje top na delši vypravy řeka i stojak jaro a podzim 16mm leto 20mm,
            nestalo se mně např. na řece při 3 a vice denni vypravě že bych nechytl aspon jednoho 70+,

              Nnumen - Profil | Čt 30.1.2020 10:56:56

              johny1 >> jj tak nějak to počítám taky. Ikdyž já to vyzkouším vždy na živo. Abych věděl optimální zátěž. Pak nej co hodí.

                Njohny1 - Profil | Čt 30.1.2020 10:06:39

                numen >> Tedy počítat s tím, že do těch krmítek na dálku nedám víc jak 15 g krmení... To znamená, že optimální váhu krmítka na nához švihem do plna můžu mít v rozmezí od 50 až 70 g.... OK, dík, budu se tím řídit při nákupu krmítek...

                  Nnumen - Profil | Čt 30.1.2020 9:06:12

                  johny1 >> moc krmení se tam váhově nevejde. Velká 50 má kolem 60gr is krmením.

                    Nnumen - Profil | Čt 30.1.2020 8:44:46

                    Kondrakar >> já taky. Výstava je pro mě velkej rybářskej sraz.

                      Nnumen - Profil | Čt 30.1.2020 8:44:05

                      Dědek >> vždyť to vypadá jako koš na odpadky 😲

                        Nnumen - Profil | Čt 30.1.2020 8:39:14

                        kubah >> já si říkám že již nic nepotřebuji. Přes zimu zjistím že pár drobností. Na výstavě to obejdu a průšvih 😲🙈🙈🙈

                          Njohny1 - Profil | Čt 30.1.2020 8:01:38

                          Zdar borci, potřebuji radu ohledně gramáže Speed cresta krmítek (plstový košík se spodní zátěží) na větší vzdálenost na pruty Daiwa castizm do 120 g v délce 390 cm... Kolik krmení na gramy se vejde do jednotlivých košíků, tak aby byla maximální odhozová zátěž košíku i s krmením mezi 70 - 80 g, což považuji za optimální zátěž na nához .... Díky

                            NKondrakar - Profil | St 29.1.2020 23:16:03

                            Dědek >> Srandisto 😂 to určitě není jedinej a hlavní důvod k jeho pořízení 🤔

                              NDědek - Profil | St 29.1.2020 23:00:28

                              Kondrakar >> Když ho má draveček... :-)

                                NDědek - Profil | St 29.1.2020 22:59:45

                                quietJT >> Já bych ty internety všechny zakázala :-))

                                  NKondrakar - Profil | St 29.1.2020 22:36:05

                                  Dědek >> Na co ho chceš? 😂

                                    NquietJT - Profil | St 29.1.2020 22:06:57

                                    Dědek >> nezapomen prihodit neco k tomu...Jarousi, ty by sis mel zakazat internet :D

                                      NDědek - Profil | St 29.1.2020 21:44:56

                                      draveček >> Karča mi ho schválila, tak se bude nakupovat :-))

                                        Ndraveček - Profil | St 29.1.2020 21:43:34

                                        Dědek >> ten Starbaits mam už par let a je opradu vyborny, mam ho rad👍