Klub fanoušků SPRO+Döme Gábor

Diskuze pro fanoušky značky Spro+Döme Gábora-Zkušenosti,rady,tipy,pokec,atd.
Autor diskuse: Bambi.SpP - Profil , 21.10.2017 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: numen Profil

Njohny1 - Profil | St 29.1.2020 13:36:09

Colasrumem >> Zdarec,ten bertik je uz prodany? Kolega z prace si chce koupit neco v podobne gramazi.

    Nnumen - Profil | St 29.1.2020 13:27:00

    Dědek >> neboj ty to nevydržíš.

      Nnumen - Profil | St 29.1.2020 13:26:32

      fheavy >> neboj tulamorka je schovaná. Aby na videu nebyla vidět 😂😂

        Nfheavy - Profil | Út 28.1.2020 21:20:38

        Porty >>Ahoj kluci, pěkně tam oba sedite jak u předkrmu ,škoda že do te Prahy nejezdim)

          NDědek - Profil | Út 28.1.2020 20:10:08

          Porty >> Ještě ty se mi posmívej :-).

          Jak se ti jeví ten BlackThorn 360/100g method? Kolega se na něj ptá, uvažuje, že by si koupil nějakou jemnější 360ku...

            NPorty - Profil | Út 28.1.2020 20:07:01

            Dědek >> To nevadí, Ty to beztak vše nakoupíš a objednáš i bez toho😉

              NDědek - Profil | Út 28.1.2020 14:31:34

              Porty >> Pěkné. Ještě že tam nejedu, asi bych to nepřežil :-))

                NPorty - Profil | Út 28.1.2020 13:27:05

                  NFerneták - Profil | Po 27.1.2020 19:28:37

                  No když to propočtu s počtem vycházek tak to nejni tak hrozný :))

                    NColasrumem - Profil | Po 27.1.2020 19:16:56

                    Ferneták >> Cenu nevím, ale určitě ti přibližnou řekne. Ty máš celkově tu práci se špičkama slabší:o)))

                      NFerneták - Profil | Po 27.1.2020 19:15:10

                      Colasrumem >> JJ,,,,Díky za tip,,,,,,vyplatí se to?? Zase aby to nestálo jako ten tvuj Bertík??

                        NColasrumem - Profil | Po 27.1.2020 19:06:37

                        Ferneták >> Zkus to dát k Luďkovi do Sellfish

                          NFerneták - Profil | Po 27.1.2020 19:00:52

                          Colasrumem >> čistej lom,,,,,,,nahodil jsem a když jsem chtěl stáhnout a přehodit špička upadla jako ustřelená

                            NFerneták - Profil | Po 27.1.2020 18:59:24

                            Colasrumem >> Ale děkuji za nabídku

                              NColasrumem - Profil | Po 27.1.2020 18:57:48

                              Ferneták >> je ten díl hodně rozbitej? Nebo by šel dát alespon trn?

                                NFerneták - Profil | Po 27.1.2020 18:56:12

                                Colasrumem >> Mám dva do páru tak bych rád měl komplet. Jako maminka a tatínek v jedné ložnici vís?? Na Bertíka musím zapomenout,,,,Dělal jsem pořádek a mám 10prutů a jen dvě ruce :))

                                  NFerneták - Profil | Po 27.1.2020 18:54:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Tvl to je fofer,,,,,,,to bylo rychlé :)))

                                    NFerneták - Profil | Po 27.1.2020 18:53:34

                                    No tak až si to přečte Colasrumem to bude keců,,,,,asi to raději smažu za ty kecy od něj to snad ani nestojí :))))))
                                    Zdravím Jaroslave

                                      NColasrumem - Profil | Po 27.1.2020 18:51:53

                                      Ferneták >> Liborku, hoď ho do popelnice a přijď si pro Bertíka za 16kilíček. Mamince nahlas náhlé výdaje, dej jí hubana za ouško a pohoda jazz.

                                        NFerneták - Profil | Po 27.1.2020 18:49:13

                                        Dobrý večer pánové
                                        Mám dotaz,,,,,,Sháním 1díl prutu Spro Gábor 360 Team Feeder 360XH 40-130g. Uklepl jsem ho při přepravě,,,,,,Nějaký nápad nebo nabídka?? Děkuji