Klub fanoušků SPRO+Döme Gábor

Diskuze pro fanoušky značky Spro+Döme Gábora-Zkušenosti,rady,tipy,pokec,atd.
Autor diskuse: Bambi.SpP - Profil , 21.10.2017 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: numen Profil

NColasrumem - Profil | Po 27.1.2020 11:30:55

Kdyby chtel nekdo Bertika 390cm 150g za 1600kč tak sz.

    NDědek - Profil | Pá 24.1.2020 19:14:23

    numen >> Já to věděl, jsi vychcaný jak mraky :-))

      Nnumen - Profil | Pá 24.1.2020 17:56:56

      Dědek >> počítá se manželka. První feeder v životě mi koupila manželka k vánocům. Kettner heavy 390. Mám dodnes 😉
      Občas se bráním slovy, vždyť si to zavinila ty, že chytám feeder 😂

        NKachna - Profil | Pá 24.1.2020 17:15:51

        Neznáte někdo C-TEC Tradition Carp 3m/2lb? Nebude to žvejka? Koukám po něčem na šoulačku či lehkou položenou.

          NDědek - Profil | Pá 24.1.2020 16:13:14

          numen >> Martin myslel, který prut si koupil jako první :-)

            Nnumen - Profil | Pá 24.1.2020 15:38:24

            Hoolis >> první cresta byla Big bream a carp. Aspoň si to myslím. Solith přišel později

              NHoolis - Profil | Pá 24.1.2020 15:23:53

              numen >> nj, mám v povaze, že všechno hned uklízím, vyhazuji, třídím, prodávám a dělám to tak, aby bylo vše nejjednodušší. První od Cresty byly "jedničkové" Solithy 80g 3.6m 🙂 To bylo asi nejuniverzálnější, co jsem kdy měl

                Nnumen - Profil | Pá 24.1.2020 15:01:37

                Hoolis >> to já mám schované i pruty jako XT Byron, První feeder kettner, inspiration spro, Big bream a kapr 330. První bertik, druhý bertik. Atd

                  NHoolis - Profil | Pá 24.1.2020 12:58:55

                  numen >> Já jsem také OK. Ví že hodně šetřím a hospodařím dobře, tak nikdy není problém. A většinou i hodně věcí prodám mimo. Nejraději bych měl 1 pár prutů na vše, takže nebojí se u mě rozhazování. Teď jsem usoudil po dost letech, že dva páry jsou akorát. Jeden řeka a druhý method na stojáky 🙂 Teď jsou v merku ony známé BT methody 🙂

                    Nnumen - Profil | Pá 24.1.2020 10:05:38

                    petko38 >> můj 330 snyper. Super i na lehčí kaprařinu.

                      Npetko38 - Profil | Čt 23.1.2020 23:45:16

                      Cresta Blackthorne Pro C-Feeder Method moj favorit podla toho čo som počul

                        NDědek - Profil | Čt 23.1.2020 21:52:22

                        numen >> díky moc :-)

                          Nnumen - Profil | Čt 23.1.2020 21:49:37

                          Dědek >> není problém. Se ještě domluvíme.

                            NDědek - Profil | Čt 23.1.2020 21:43:14

                            numen >> nějakou krmítkovku, kuku konzervu, a malé peletky určitě vezmu. Kdyby si mohl zase kukuřici a řepku, bylo by fajn, ať to nevezu přes celou republiku, napíšu i Vladimírovi.

                              Nnumen - Profil | Čt 23.1.2020 21:36:50

                              Já mám tolerantní manželku, ta mi řekla že jestli chci něco koupit tak se musím něčeho zbavit. Má to logiku 😂😂 dám neco dětem, mohu něco pořídit. To je fér

                                Nnumen - Profil | Čt 23.1.2020 21:34:34

                                Dědek >> k nám ser na klasické krmení, stačí obyčejné. Krm jako já 😉 u nás to funguje.

                                  NDědek - Profil | Čt 23.1.2020 20:17:34

                                  MKulicka >> Ani ne. Karča bere své Daiwy, a já vezmu buď Solithy, nebo MS 390ky. K tomu přibalím něco jemňounkého na ostré a jednu plavačku... Ta voda tam teče opravdu pomalu a není potřeba tam tahat nějaké silné pruty...
                                  A neštípej:-))

                                    NMKulicka - Profil | Čt 23.1.2020 20:13:08

                                    Dědek >> Jak tak koukám, tak asi bude horší vybrat jaké pruty sebou:)

                                      NDědek - Profil | Čt 23.1.2020 19:58:24

                                      MKulicka >> Vím, proto to píšu. :-)) Potom se musíme domluvit co vezmeme sebou na dovolenou na krmení pro ryby a krmení pro nás. Než se otočíme, srpen tluče na vrata...

                                      Je fakt, že je tam kousek slušný Kaufland, kde sedá nakoupit vše. Rybářská prodejna je tam taky, ale nebyl jsem v ní...

                                        NMKulicka - Profil | Čt 23.1.2020 19:55:04

                                        Dědek >> Právě proto - jsem na tom podobně, tak popichuju:))