Klub fanoušků SPRO+Döme Gábor

Diskuze pro fanoušky značky Spro+Döme Gábora-Zkušenosti,rady,tipy,pokec,atd.
Autor diskuse: Bambi.SpP - Profil , 21.10.2017 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: numen Profil

NDědek - Profil | Čt 23.1.2020 19:28:31

xDanielS >> V klidu, venku mrzne a doma nehoří :-)

    NxDanielS - Profil | Čt 23.1.2020 19:10:17

    Dědek >> Já nakonec musel domů. Doladíme příští týden s kafem :-D V po jedu, ale odpo musím z5, tak bych se zastavil.

      NDědek - Profil | Čt 23.1.2020 18:55:25

      xDanielS >> To ti finta :-)
      Každopádně co máme, stačí více než dost. Kdybych chtěl kůpit, musím prodat. Teda říkala Karča :-))

        NxDanielS - Profil | Čt 23.1.2020 18:46:13

        Dědek >> To je maskování přece, jen aby se neřeklo? On má jenom dva.... :-D

          NDědek - Profil | Čt 23.1.2020 18:42:03

          xDanielS >> Jistě že, však je to podle tvé karty úplně jasné a zřetelné :-))

            NxDanielS - Profil | Čt 23.1.2020 18:40:49

            Dědek >> Správně! Já mám taky jenom jeden pár prutů :-D

              NDědek - Profil | Čt 23.1.2020 18:40:12

              xDanielS >> Jako hrob předsedo, jako hrob :-)))

                NxDanielS - Profil | Čt 23.1.2020 18:39:18

                Dědek >> Nic jim neříkej! Všechno zapři! :-D :-D :-D Budeš odsouzen za sběratelství!

                  NDědek - Profil | Čt 23.1.2020 18:38:42

                  numen >> Na konci sezóny pruty otřu, vysuším a dám do obalu. Přes rok ty nejčastěji používané, jsou se spodní a vrchní krytkou a nasazeným navi ve futrálu. Je fakt, že loni a předloni, byla většina prutů po celý rok uschována v obalech :-(.
                  Letos jim provětráme pérka, musí si zasloužit, že jsou v našem vlastnictví :-)

                    Nnumen - Profil | Čt 23.1.2020 18:34:39

                    Dědek >> obdivuji že to máš v obalu. Já to mám naházene všude... Ale hezká sbírka.

                      Nnumen - Profil | Čt 23.1.2020 18:33:41

                      MKulicka >> oni malí pruty, ve sladu, ve stojanech. I tady co jsem fotil.

                        Nnumen - Profil | Čt 23.1.2020 18:32:32

                        RomanS >> jj verze metod. V ruce se zdál být malinko tužší. Ale při zkoušení jde do paraboly. Já mám rád klasiku. Portymu se líbil, na to že to je metod tak zajímavý prut.

                          NDědek - Profil | Čt 23.1.2020 16:55:32

                          Navrc >> Já 5 párů od 270/40 g, do 420/200g a Karča také 5 podobných párů feederů. Jsme tady na zadním chvostu řady sběratelů :-))

                            NNavrc - Profil | Čt 23.1.2020 16:48:09

                            Dědek >> Dědku, ty jsi taky sběratel? 🤔😀😀😀

                              NDědek - Profil | Čt 23.1.2020 14:51:30

                              MKulicka >> Že zrovna Ty, píšeš posměšky:-)))

                                Ndraveček - Profil | Čt 23.1.2020 12:17:40

                                petko38 >> tak to si vem balík 🤔

                                  Npetko38 - Profil | Čt 23.1.2020 9:21:33

                                  ja idem do Prahy už konečne tento rok na výstavu kuk a doplnit všetko som rozpredal

                                    NMKulicka - Profil | Čt 23.1.2020 7:45:50

                                    Dědek >> Ta fotka vypadá skoro stejně jako ta níže z obchodu od Numena:)

                                      NDědek - Profil | St 22.1.2020 22:07:57

                                      kubah >> bral 300/130 g...

                                        Nkubah - Profil | St 22.1.2020 22:06:47

                                        Dědek >> už se v tom ztrácím, no :-)