Klub fanoušků SPRO+Döme Gábor

Diskuze pro fanoušky značky Spro+Döme Gábora-Zkušenosti,rady,tipy,pokec,atd.
Autor diskuse: Bambi.SpP - Profil , 21.10.2017 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: numen Profil

NDědek - Profil | St 22.1.2020 22:06:00

kubah >> má Petříky :-)

    Nkubah - Profil | St 22.1.2020 22:04:11

    Kondrakar >> krátký feedery už máš ? :-)

      NKondrakar - Profil | St 22.1.2020 21:59:29

      Dědek >> Já už pro letošek mám vše, co jsem chtěl. Něco je ještě na cestě, ale letos už nic nekupuju. Krmení, nástrahy. Nic. Max háčky.

        NKondrakar - Profil | St 22.1.2020 21:46:43

        Dědek >> 😂😂😂

          NDědek - Profil | St 22.1.2020 21:45:51

          Kondrakar >> zakázal jsem si na jejich e-shop chodit :-)

            NRomanS - Profil | St 22.1.2020 21:44:37

            numen >> dojmy ze 100g,blackthorne? To je ta verze method ? 😊

              NDědek - Profil | St 22.1.2020 21:44:30

              numen >> jen feedery (21 kousků), plus dalších dvanáct prutů plavačky, štikáčů a teleskopů :-(

                NKondrakar - Profil | St 22.1.2020 21:42:47

                Dědek >> Ty to máš přes celou republiku 😂 ale furt to má eshop 😂

                  NKondrakar - Profil | St 22.1.2020 21:42:24

                  numen >> To mi povídej. Naštěstí tam nic nepotřebuji 😂

                    NDědek - Profil | St 22.1.2020 21:40:49

                    Kondrakar >> ještě že já to mám daleko a nemám ani cestu kolem :-))

                      Nnumen - Profil | St 22.1.2020 21:40:07

                      Dědek >> mám tam 4 pruty pro děti dva navijaky.

                        Nnumen - Profil | St 22.1.2020 21:39:29

                        Kondrakar >> to je průšvih 😂😂😂😂😂

                          NKondrakar - Profil | St 22.1.2020 21:36:05

                          numen >> Povídej mi o tom. Taky jsem tam byl 😂 dva pruty už se mnou odjely 😂 a mám to zhruba hodinu cesty

                            Nnumen - Profil | St 22.1.2020 21:31:02

                            Kondrakar >> jj Klatovy. Již se chystají na výstavu. Maj toho tam požehnaně

                              NKondrakar - Profil | St 22.1.2020 21:26:25

                              numen >> Kde to bylo? Klatovy?

                                NDědek - Profil | St 22.1.2020 21:10:29

                                numen >> ty se aspoň dokážeš něčeho zbavit, u mě to je, jako by to propadlo peklu :-)))

                                  Nnumen - Profil | St 22.1.2020 21:07:59

                                  Dědek >> já tam neměl jezdit 🤔🙈🙈 asi mi ještě nějaký chybí 😪

                                    NDědek - Profil | St 22.1.2020 20:59:44

                                    numen >> jo. Dělám generální úklid v rybařině a spočítal jsem všechny pruty a navi. Málem mě omylo...

                                      Nnumen - Profil | St 22.1.2020 20:58:11

                                      Porty si musel hned osahat blackhorne 360 100gr.

                                        Nnumen - Profil | St 22.1.2020 20:56:03

                                        Ještě že ten krám je tak daleko 🙈