Klub fanoušků SPRO+Döme Gábor

Diskuze pro fanoušky značky Spro+Döme Gábora-Zkušenosti,rady,tipy,pokec,atd.
Autor diskuse: Bambi.SpP - Profil , 21.10.2017 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: numen Profil

numen - Profil | St 22.1.2020 20:52:34

Dnes návštěva v asi největším krámě s crestou.

    Wooody - Profil | Po 30.12.2019 16:07:03

    petko38 >>

    S Danem jsem prut už probíral :))). Sbírám ještě nějaké info,kdo ten prut má. Stejně to asi rozlousknu až na FF :)))

      petko38 - Profil | Po 30.12.2019 14:48:52

      napiš x daniels

        Wooody - Profil | Po 30.12.2019 13:57:54

        Ahoj,chytá tu někdo s BT 405/100? Byla by na něj dobrá volba naviják STRATEGY GTR-S 4500?

          petko38 - Profil | Ne 29.12.2019 10:51:37

          nema volakto na predaj gold arc 4000

            jeden3 - Profil | Pá 27.12.2019 21:30:15

            Dědek >> u nas to je vzdy 27.12. nebo pak az 15.1. :-(

              Dědek - Profil | Pá 27.12.2019 20:51:37

              jeden3 >> já tam jdu až čtvrtého...

                jeden3 - Profil | Pá 27.12.2019 20:50:22

                Dědek >> tak dnes jsem odevzdal starou povolenku a hned koupil novou :-)
                takze na sezonu jsem pripraven :-)

                  jeden3 - Profil | Čt 26.12.2019 11:00:27

                  Dědek >> to budu muset vyzkouset :-) ....protoze pak uz tu mam volne jen ty feedrove daiwy ale ty maji jen 40 civky :-( a nechcee se mi jeste kupovat dalsi navijaky

                    Dědek - Profil | St 25.12.2019 13:06:33

                    jeden3 >> nebude velká vzhled k vzdálenosti navijaku k prvnimu ocku a velikosti prvniho ocka?

                      jeden3 - Profil | St 25.12.2019 12:59:09

                      numen >> tak na cudlicky chodim neujradeji blbnout s plavacakem..a nebo mam ty mekke feedry-rikam jim zvejkacky od cresty :-)

                        jeden3 - Profil | St 25.12.2019 12:58:07

                        Dědek >> ty 5500 mam nastalo na tech crestach BTH ......na mantu dam ultegru 14000 co moc nevyuzivam

                          fheavy - Profil | St 25.12.2019 12:31:12

                          Colasrumem >> proto je mám ,tam kde potřebuju byt univerzalnějši jsou top at uz na plotice nebo na 15kg kapra, prostě mazlíci))

                            Colasrumem - Profil | St 25.12.2019 10:51:57

                            fheavy >> ty Turnamenty zase maji blank jine tridy. To nejsou klasicky polena jako Bertik.

                              Dědek - Profil | St 25.12.2019 10:39:38

                              jeden3 >> ty Ultegry budou asi to prave... Mam je na 420/200 BB taky velikost 5500...

                                numen - Profil | St 25.12.2019 9:31:11

                                jeden3 >> jako kaprofeeder dobrý, ale již je to takový tezkotonážní. Předimenzovano., mel jsem ho v ruce. Čekal jsem, že bude jemnější. Ale ty chodíš hodně na kapry, na to bude dobrý.

                                  jeden3 - Profil | Út 24.12.2019 23:46:10

                                  Dědek >> vypada fakt opravdu hezky..pekne zpracovany,na Labe nebo velke stojaky myslim bude super..samozrejme je to na vetsi cilove ryby...vsechny spicky k prutu uhlikove....o neco vetsi ocka by mela umoznit delsi odhozy a z jara by je nemelo tak snadno ucpavat chmiri..
                                  jezisek se trefil :-)
                                  nevim...asi na to dam ty velke ultegry co mam,protoze krome ibcc kdy je mam jako zalohu na prutech na odhoz zbytek roku zahaleji a zbyytecne na tom i starne vybornyy odhozovy vlasec

                                    fheavy - Profil | Út 24.12.2019 21:17:51

                                    petko38 >> at ti dobře slouži.

                                      petko38 - Profil | Út 24.12.2019 20:25:49

                                      Tak som dostal od ježiška

                                        Dědek - Profil | Út 24.12.2019 19:06:32

                                        jeden3 >> a je to :-). Neco s velkou civkou. Jak se ti libi?