Klub fanoušků SPRO+Döme Gábor

Diskuze pro fanoušky značky Spro+Döme Gábora-Zkušenosti,rady,tipy,pokec,atd.
Autor diskuse: Bambi.SpP - Profil , 21.10.2017 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: numen Profil

Njeden3 - Profil | Út 24.12.2019 18:11:14

Dědek >> clovece,tak jezisek rozhodl za me :-) nasel jsme pod stromkem tu mantu xxh 420cm 200g..... tak ted jen mudruju,jaky navijak na dlouhe nahozy :-(

    NPorty - Profil | Út 24.12.2019 5:56:51

    Hezké svátky a vše nejlepší nejen na prutech v roce 2020😊

      Nfheavy - Profil | Po 23.12.2019 21:13:07

      kubah >> vím a znám,jeden takovej pár mám sice heavy ale pro mne ty nej. a Sportaky to nejsou))

        Nkubah - Profil | Po 23.12.2019 21:07:20

        fheavy >> i klidně dva MH jde chytat najednou a odlišně...

        Ten prut snese boilie / či rybku, a na druhém červy či housku ..........

          Nfheavy - Profil | Po 23.12.2019 20:19:41

          Colasrumem >> já se 70g feederem skoro nechodím,jen zima a brzký jaro,takže se v sezóně můžu válet stejně jako ty anebo jeden používám aktivněji,s tourn. jde chytat i jemně ))

            NColasrumem - Profil | Po 23.12.2019 19:56:54

            fheavy >> to je jednoduchy :-), stejne jako si neumim predstavit 70g feeder s 2x 24mm kouli, si neumim predstavit 2 bíláky na 14tce hacku 150g bertika :-) :-), proto ty rozdilne pruty. Jeden aktivni na bilou rybu nebo nasadaky a druhy pokus u slusnou rybu. Prijde mi to logicke. U kapraku mam pochopitelne dva stejny. S tema se jedu valet k vode jako to prase. Tam se moc o nejake aktivite mluvit neda. Vzdycky mluvim jen za sebe a ne za ostatni.

              Nfheavy - Profil | Po 23.12.2019 18:17:32

              kubah >> jasně každej to mame postaveny podle sebe ,

                Nkubah - Profil | Po 23.12.2019 18:03:20

                fheavy >> Sázavu mi pokryjí dostatečně, ovšem větší řeku netuším :-)

                Pro moje potřeby super.

                  Nfheavy - Profil | Po 23.12.2019 17:58:00

                  kubah >> mam to podobně ,jen trochu větši tonáž,ale pocity stejny )

                    Nkubah - Profil | Po 23.12.2019 17:27:48

                    fheavy >> jako - je to "jen prut" - ale už jen to rozbalení, jak mi hned padli do ruky...

                    Výborné říční feedery - dlouhá rukojeť, větší očka i na špičce, skvělá akce...........

                      Nfheavy - Profil | Po 23.12.2019 17:05:24

                      kubah >> jo to je duležity.

                        Nkubah - Profil | Po 23.12.2019 15:57:18

                        Jinak za mne jedu stejné dva pruty při lovu - pokud tedy nekombinuji styly chytání

                          Nkubah - Profil | Po 23.12.2019 15:56:45

                          fheavy >> měl jsem si jich koupi více, hrozně mi ty pruty sedly...

                          To nový Monster už ne.

                            Nkubah - Profil | Po 23.12.2019 15:56:17

                            MKulicka >> jiná barva i blanku - ale rozložením oček, akcí je úplně stejný :-)

                              NDědek - Profil | Po 23.12.2019 14:50:11

                              MKulicka >> mel, uz nemam :-)))

                                NMKulicka - Profil | Po 23.12.2019 14:49:57

                                kubah >> jiná barva obalu, to se nepočítá:))

                                  NMKulicka - Profil | Po 23.12.2019 14:49:03

                                  Dědek >> ..ale měl jsi ne? Nebo si to pletu?

                                    NDědek - Profil | Po 23.12.2019 14:36:17

                                    MKulicka >> tak plavacku v párech nemam

                                      NDědek - Profil | Po 23.12.2019 14:35:15

                                      kubah >> Tak jsi ten největší uchyl ze všech největších úchylů :-)))

                                        Nfheavy - Profil | Po 23.12.2019 14:30:13

                                        kubah >> tak maš jeden založni /co kdyby neco/anebo na soukromak kde mužeš na 3 ne??))ja to nehrotim taky jsem letos na srazu chytal na 2 sportaky a jednu Daiwu,/protože nemam 3 sportaky XH)))jako založni XH mam Bertika 420/230g ale toho mam hlavně na spomba .