Klub fanoušků SPRO+Döme Gábor

Diskuze pro fanoušky značky Spro+Döme Gábora-Zkušenosti,rady,tipy,pokec,atd.
Autor diskuse: Bambi.SpP - Profil , 21.10.2017 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: numen Profil

kubah - Profil | Po 23.12.2019 14:21:24

fheavy >> a co když mám pruty stejné 3 ? :-D

    MKulicka - Profil | Po 23.12.2019 13:49:40

    Dědek >> ...ale někdo i plavačku:) Já jsem tím tedy taky lehce postižený a občas se musím trochu přesvědčovat abych chytal na dva různé pruty

      fheavy - Profil | Po 23.12.2019 13:29:15

      Colasrumem >> pruty v paru jsou k prdu pro tebe ale znam dost lidi kteří je v paru maji,nakonec z realu znam vic tech parovejch než takovejch jako seš ty,takže tvuj nazor ,kde je psany že nemužeš chytat s dvouma stejnejma prutama jak řikaš jeden na koule a druhej treba červa,ona ta ryba většinou nevi že maš stejny nebo jiny pruty ?? ))oboji je spravně ,žadnej mustr na to neni a nikdy nebude ,to je to stejny jako jdyž budu psat že dva rozdilny pruty jsou naprd,to samo v opačnym gardu,nech si to svoje pro sebe a my zase to svoje a oboji budem vpoho,ty nepřesvedčiš nas a my tebe ,tzv.mrtvej bod neboli patova situace nic vic...)

        Colasrumem - Profil | Po 23.12.2019 13:01:13

        Dědek >> feedery v páru jsou k prdu, ale ještě tu někdo taky prodává dva. Nikdy jsem nepoužil dva stejné. Vždycky mám jeden pro aktivní lov když jdu k vodě na chvilku a druhý zazdím na tupouna:o))

          Dědek - Profil | Po 23.12.2019 0:16:17

          Plžík >> vsichni ne :-)

            Plžík - Profil | Ne 22.12.2019 12:46:49

            Dědek >> Všichni nekupují pruty v páru. Já třeba nemám dva stejné pruty.

              Dědek - Profil | Ne 22.12.2019 10:09:12

              Colasrumem >> protoze mas jen jeden. Mit dva, uz je mas tady u nas dvakrat davno prodane

                Colasrumem - Profil | Pá 20.12.2019 1:15:18

                numen >> tam nejde o dalku, ale o to nahodit s pva. Ze brehu to pro stromy nelze. Proto to brodeni. S feederem bych to pokazde vymachal ve vode. Ja nehanim feeder jako takovy, ale na moje reviry je nepouzitelny nehlede na daleko lepsi chovani dvoudil. kapraku proti tlustemu tridilnemu feederu. Bertika uz tady inzeruju druhy mesic a nikdo ho nechce. Ono to s temi tezkymi feedery hodne opadlo a zbyli jen skalni fanousci.

                  Dědek - Profil | Čt 19.12.2019 19:34:06

                  fheavy >> minimálně pořádnou přes hřbet :-)))

                    fheavy - Profil | Čt 19.12.2019 19:29:00

                    Dědek >> i když su někde týden tak použiju pipaky běžně ale policajta jsem na feeder nikdy nedal a ani nedám,to mně přijde jako naprosta degradace tohohle stylu,představ si dát do vidle tournamenta a pověsit mezi očka policajta to by mně ten prut asi dal přes hubu )))

                      kubah - Profil | Čt 19.12.2019 19:24:53

                      Dědek >> Ty jo, já vlastně moje feedery chytám už šestou sezonu beze změny- Competitiony od Prestonu, ty pruty mi neskutečně sedly...

                      Označení Medium, za mne spíše Medium-Heavy - Sázavu plně vystačí. Okolní rybníky, Slapy taktéž ...

                      A na nich Zaubery, ty pátou sezonu :-)

                      Doufám, že dlouho ještě měnit nebudu :-)

                        kubah - Profil | Čt 19.12.2019 19:23:30

                        Dědek >> přesně tak, píšu za sebe.

                          Dědek - Profil | Čt 19.12.2019 19:20:35

                          kubah >> já na delší vycházky ani rovně ty feedery nedávám. Prostě je dám do stojanu s pípákama jak je mám běžně a vyřízeno.
                          Jinak každého věc, jak každému vyhovuje.

                            Dědek - Profil | Čt 19.12.2019 19:18:49

                            kubah >> tak dej vědět, jestli zůstanou volné a za kolik...

                              kubah - Profil | Čt 19.12.2019 19:17:22

                              Dědek >> 390/150, kdy nevím - zatím si je má přijet prohlídnout jeden MRKmen...

                                kubah - Profil | Čt 19.12.2019 19:16:18

                                Dědek >> zkusil jsem, za sebe nesouhlasím..

                                  Dědek - Profil | Čt 19.12.2019 19:16:09

                                  kubah >> které Windcasty a kdy prodáváš?

                                    Dědek - Profil | Čt 19.12.2019 19:15:37

                                    kubah >> na delší vycházky dám feeder rovně do stojan do pípáku, pověsím policajta a jsem tam, kde ty...

                                      Dědek - Profil | Čt 19.12.2019 19:14:24

                                      kubah >> o kom je řeč?

                                        kubah - Profil | Čt 19.12.2019 19:12:12

                                        Dědek >> on nepíše že ho nemá rád... Já s ním v tomto souhlasím - feeder je super, ale na delší vycházky na kapry prodám oba Windcasty a koupím kapráky.