Klub fanoušků SPRO+Döme Gábor

Diskuze pro fanoušky značky Spro+Döme Gábora-Zkušenosti,rady,tipy,pokec,atd.
Autor diskuse: Bambi.SpP - Profil , 21.10.2017 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: numen Profil

NDědek - Profil | Čt 19.12.2019 19:09:05

numen >> Kdo nemá rád feeder, nemá rád lidi :-))

    Nnumen - Profil | Čt 19.12.2019 19:02:41

    fheavy >> já taky jen neříkám že chodím na feeder. Ale třeba jdu na dravce...

      Nnumen - Profil | Čt 19.12.2019 19:01:55

      Colasrumem >> ono z vody nehodí š daleko ničím. Kdysi dávno jsme jezdili na rozkoš,to se rám ještě mohlo brodit. Hodně lidí nabrodilo a hodilo. Nějaký Jiří hejč házel že břehu o dost dal, než oni z vody. Učil mě házet, já byl 15 letý a on mi to často nahazoval. Když jsem se s ním o tom bavil, tak říkal, brodí ten kdo neumí házet. Věci co jsem se za pár let rybaření s ním naučil, využívám dodnes.

        NColasrumem - Profil | Čt 19.12.2019 17:25:29

        numen >> ale ne z vody, navic budou delsi, což je pod stromy zase špatně.

          Nfheavy - Profil | Čt 19.12.2019 14:51:30

          Colasrumem >> jo můj prut jde do akce ale až je na něm ryba))))

            Nfheavy - Profil | Čt 19.12.2019 14:50:30

            numen >> ja už chodím krom sumcu na všechno s feederem.

              Nnumen - Profil | Čt 19.12.2019 13:28:06

              Colasrumem >> o tom nahazování se dá polemizovat. Jsou feedery s kterými hodíš jak s kaprakama. Né li dál. Feeder je pořád prut, pokud k němu dáš indikátor a další věci tak jde použít na kaprarinu. Jen to není feeder lov, kapro lov s feederem. Nemusíš mít na vše zvlášť prut. Já i vlačim s feederem 🙈

                NDědek - Profil | Čt 19.12.2019 11:38:51

                Colasrumem >> :-))
                To bude probíráno ještě léta letoucí :-)

                  NColasrumem - Profil | Čt 19.12.2019 11:23:32

                  Dědek >> Ale to jen pro ty co to ještě nechápou nebo chytají na letišti, kde lze použí prakticky cokoliv, protože nejsou omezeni prostorem při práci s pruty . Já se nesměju Karlovi, směju se jen názoru o krásné akci feederu jako důvodu jeho nevhodného použití:o))))

                    NDědek - Profil | Čt 19.12.2019 10:56:25

                    Colasrumem >> No vidíš, Karlovi se směješ a sám to tady píšeš asi po padesáté :-)))

                      NColasrumem - Profil | Čt 19.12.2019 8:03:18

                      Dědek >> Tak to každopádně. Já nedokážu celý víkend být soustředěný na špičky, i když je každý záběr jízda. Mě tam jsou ty špičky úplně k ničemu. V noci je to taky skvěle vidět a to nemluvím o velké praktičnosti měkkých špiček pod stromy. Chování 3 dílného prutu ve srovnaní s dvoudílem je taky krása. Z 90% nahazujeme z vody po pás nabrodění, kde bych s feederem, díky měkké horní části, nahazoval špatně. Takže nevidím sebemenší důvod pro pokračovaní s takovým náčiním na několikadenní výpravy.😉 Když jdu na chvilku, tak feeder mam, pro jiný případ než několikahodinový lov nemá využití.

                        NDědek - Profil | Čt 19.12.2019 0:37:42

                        Colasrumem >> Zato ten tvůj přechod na kapřáky, ten se taky vyvedl :-O

                          NColasrumem - Profil | Čt 19.12.2019 0:34:16

                          kubah >> 😂😂😂

                            NColasrumem - Profil | Čt 19.12.2019 0:33:58

                            fheavy >> aa prechod z akce nasady od lopaty na akci nasady na hrabe. Ta uz trochu pruzi.😂😂

                              Nfheavy - Profil | St 18.12.2019 21:22:20

                              kubah >> jj)ja ma jeste Nexave BX 240 ale toho asi neee)

                                Nkubah - Profil | St 18.12.2019 21:19:54

                                fheavy >> mám dvě Trabucco Sygnum MRX Bomby 3m :-)

                                  Npetko38 - Profil | St 18.12.2019 21:17:36

                                  ja to dam na solith 3.6 tu 5500 mal som tam volakedy lcs od gabora a toto je mensie

                                    Nfheavy - Profil | St 18.12.2019 21:02:57

                                    kubah >> mam doma vengeance 270ku 2x u vody ,nechceš?))

                                      Nkubah - Profil | St 18.12.2019 18:26:08

                                      fheavy >> :-)

                                        Nfheavy - Profil | St 18.12.2019 18:23:50

                                        kubah >> ja už ted zjemnuju ,chystam 330/120g )))