Klub fanoušků SPRO+Döme Gábor

Diskuze pro fanoušky značky Spro+Döme Gábora-Zkušenosti,rady,tipy,pokec,atd.
Autor diskuse: Bambi.SpP - Profil , 21.10.2017 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: numen Profil

NDědek - Profil | St 18.12.2019 14:19:40

numen >> Já mel xh jen na srazu. Je fakt, že to bylo letos s docházkou slabé...

    Nkubah - Profil | St 18.12.2019 13:54:56

    Colasrumem >> fheavy se ozve za 3, 2, 1 ... ;-)

      NColasrumem - Profil | St 18.12.2019 12:55:16

      numen >> to je to co tady říkám už pár let:o), že nepotřebuju poleno na to abych mohl jít na ryby kamkoliv.

        Nnumen - Profil | St 18.12.2019 10:04:06

        Dědek >> njn, ono ty ty pruty moc šetřiš a musíš mít vše předimenzovano 🤔 já přišel na to, že mi stačí 8 blackhorne 375 a odchytam i Labe.

          Nnumen - Profil | St 18.12.2019 9:59:30

          fheavy >> já beru vždy jeden jemnější, druhý na kapra je solith 100 gr. S tím hodím cokoliv. Klasické xh jsem letos pomalu nevzal do ruky..

            NDědek - Profil | Út 17.12.2019 21:13:17

            numen >> Já jsem začal feederem 360 cm Nexave od Shima. Dával jsem 0.15 a 0.19 mm kmen. Je fakt, že jsem násaďáky zvládal. Bylo to ale na otevřené volné vodě. Když jsem se k feederu díky linku s feederem na kapry vrátil a začal pořizovat výbavu, uvědomil jsem si, že jsem rád za rozmanitost feederu od ultra jemného, až po ten fakt xxheavy.
            Musím přiznat, že jsem dost zhrubl, oproti plavačce a prvnímu feederu, ale zase jsem získal pocit jistoty k cajku a vůbec výbavě. Ta střední až silnější, mi prostě vyhovuje více. Ten jemný a xxheavy využívám asi opravdu okrajově.
            Naštěstí mě závodění nechytlo, tož si můžu dovolit ten luxus velké rozmanitosti :-)))

              Nfheavy - Profil | Út 17.12.2019 21:10:49

              numen >> ja už celej podzim taky polevuju chytal jsem ted jen na heavy 390/150g ))) no a jeste se chystam zjemnit na 330/120g koncem tydne))navijaky ted taky zmensim na shima baity 4000 D, k medium feed. jsem se zatim nedostal,když brali ryby tak to nebylo potřeba a ted už pujdu asi jen s rybkama ?!)

                Nnumen - Profil | Út 17.12.2019 21:07:06

                Dědek >> kecko. Závodní feeder jsem musel začít měnit. Všechno se mění, je na čase se přizpůsobit. Ale neboj, já budu vždy trochu samorost. Ně vše se dá změnit.

                  NDědek - Profil | Út 17.12.2019 21:03:49

                  numen >> prostě žabař :-)))

                    Nnumen - Profil | Út 17.12.2019 20:58:45

                    fheavy >> snažím se nevymykat... Již jsem pokročil.. Začínám mít normální feedery, zmenšil jsem navijaky a u běžného feederu jsem i zjemnil a zmenšil krmítka 😉

                      Nfheavy - Profil | Po 16.12.2019 22:07:49

                      numen >> ty se taky vymykáš )))

                        Nnumen - Profil | Po 16.12.2019 22:01:21

                        nerf >> na dlouhém bertikovi mám za powercaster 7000 😉
                        5500 je úplně v klidu.

                          Nnerf - Profil | Po 16.12.2019 21:23:42

                          xDanielS >> Na dlouhánech ale, že jo? Na kraťasy mi to už přijde velký.

                            NxDanielS - Profil | Po 16.12.2019 21:20:45

                            gonokok >> Mám na extraheavy feedrech

                              Nnerf - Profil | Po 16.12.2019 21:12:46

                              gonokok >> Tak to fakt netušim, gonokoku...

                                Ngonokok - Profil | Po 16.12.2019 21:03:53

                                nerf >> madlo klucky sa da vymenit? na kaprak ok, ale na feeder sa mi nepozdava

                                  Nnerf - Profil | Po 16.12.2019 18:27:27

                                  Na žádost přidávám porovnání gtr-s 5500 a čtyřicítková daiwa ninja 4000A.

                                    Nnerf - Profil | Po 16.12.2019 17:05:41

                                    petko38 >> jestli je to pres 3,90 a 150g, tak jo, dal bych 5500. Ja je mam na kratkych kaprakach. Jeste je pristi rok testnu na kratke heavy, ale to uz asi bude moc robustni.

                                      Npetko38 - Profil | Po 16.12.2019 17:03:10

                                      heavy feder na sukromaky a dunaj tak asi 5500

                                        Nnerf - Profil | Po 16.12.2019 17:02:28

                                        petko38 >> na co to chces?