Klub fanoušků SPRO+Döme Gábor

Diskuze pro fanoušky značky Spro+Döme Gábora-Zkušenosti,rady,tipy,pokec,atd.
Autor diskuse: Bambi.SpP - Profil , 21.10.2017 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: numen Profil

Npetko38 - Profil | Po 16.12.2019 17:01:45

ano preto sa neviem rozhodnut abi to nebolo male alebo velke

    Nnerf - Profil | Po 16.12.2019 16:59:20

    petko38 >> tam jsou boží. Za poslední dva měsíce jsem tam nechal asi desítku, skvěle se s tím chlapíkem jedná.

    Edit: jinak teda se mi zdá, že ta 4500 je celkově o něco menší, ne jen cívka..

      Npetko38 - Profil | Po 16.12.2019 16:54:57

      ano dnes som tam zavolal lebo chcem kupit tie masinky len velkost je otazna

        Nnerf - Profil | Po 16.12.2019 16:52:09

        petko38 >> to fotili u milana?

          Npetko38 - Profil | Po 16.12.2019 15:50:57

          stači však som ty to poslal ja cez mesenger a dakujem chlapcom z ochodu rybarstvo milan za ochotu ešte keby sem volakto hodil vyšku cievky

            NDědek - Profil | Po 16.12.2019 12:33:21

            xDanielS >> To je super, to jsem chtěl vidět. Díky.

              NxDanielS - Profil | Po 16.12.2019 12:02:24

              petko38 >> stačí?

                Nnerf - Profil | Ne 15.12.2019 19:12:33

                xDanielS >> Hm, tak to je blbý..

                  NxDanielS - Profil | Ne 15.12.2019 18:05:45

                  nerf >> Zkoušel jsem na FF, nedají...

                    Nnerf - Profil | Ne 15.12.2019 17:35:07

                    petko38 >> mě by zas zajímalo, jestli pasují 4500 cívky na 5500, jestli se dají prohazovat.

                      Npetko38 - Profil | Ne 15.12.2019 15:35:12

                      potrebujem porovnat aki je rozdiel velkostne medzi gtrs 5500 a 4500 ma volkto doma tieto navijaky

                        NAzeal - Profil | Út 3.12.2019 23:12:40

                        numen >> dakujem ešte raz za info

                          Nnumen - Profil | Út 3.12.2019 17:34:02

                          Azeal >> je ale neni to žádné ořezávátko, čisté xheavy

                            NAzeal - Profil | Út 3.12.2019 12:37:50

                            numen >> asi je gumovejsi ze ?

                              Nnumen - Profil | Út 3.12.2019 12:32:01

                              Azeal >> hlavně gabor v téhle gramáži má úplně jiné vlastnosti.

                                NAzeal - Profil | Út 3.12.2019 11:03:28

                                Uz mi to XDaniels vysvetli, ze dane pruty sa pre Gabora nevyrabali :)

                                  NAzeal - Profil | Út 3.12.2019 11:01:14

                                  Ahojte, troska som sa stratil v diskusii, tak by som si rad dal poradit :) Pozerma na Spro Berti Bovens 390xh. Je to dvojicka prutu Dome gabor Carpfighter alebo je to skor blizsie k predchadzajucej verzii master carp pro ?
                                  Dakujem

                                    NHouw1991 - Profil | Po 2.12.2019 8:40:09

                                    Hoolis >> Díky za info, kdyžtak se ozvu, Potřeboval by jsem vědět jak pruty pracují ale. Bohužel u nás v klatovech u milana tento konkrétní nemají v obchodě k vyzkoušení.

                                      NHoolis - Profil | Po 2.12.2019 1:23:53

                                      Houw1991 >> já je prodávám.. Když tak SZ 🙂

                                        NHouw1991 - Profil | Po 2.12.2019 0:44:16

                                        Zdravím, nemá zde někdo zkušenost s tímto konkrétním kouskem nejlépe ve verzi 3.6m 100g. Má spíše parabolickou akci ? Nikde jsem ho tady nedohledal. Předem díky za každou odpověď.
                                        https://www.fishcresta.eu/cresta/feeder-pruty/solit​h/cresta-solith-method-feeder.html