Klub fanoušků SPRO+Döme Gábor

Diskuze pro fanoušky značky Spro+Döme Gábora-Zkušenosti,rady,tipy,pokec,atd.
Autor diskuse: Bambi.SpP - Profil , 21.10.2017 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: numen Profil

ráky - Profil | Pá 15.11.2019 7:08:33

Po roce používání na kaprodromu,jak vlasec tak prut super..Je to 3,30-medium

    Ro@ch - Profil | Čt 14.11.2019 21:58:29

    xDanielS >> zdravím, moc díky za info a fotky. Můžeš hodit ještě nějaké info o té 330 cm? Jaké krmítka a vlasce používáš, vzdálenost, na jakých vodách,... Pro představu. Díky

      Hoolis - Profil | Út 12.11.2019 16:51:52

      xDanielS >> zvládnou dost. 100 g větší krmítko s futrem pohoda

        xDanielS - Profil | Út 12.11.2019 7:45:54

        Hoolis >> Ty 415tky jsou moc dobrý.

          fheavy - Profil | Út 12.11.2019 7:06:25

          Hoolis >> jo vpoho každej to máme nejak)

            xDanielS - Profil | Út 12.11.2019 6:59:24

            MKulicka >> Je. I BlackThorne.

              numen - Profil | Po 11.11.2019 22:34:23

              jeden3 >> já ti nevím MS range neni špatný prut, má ho kega. Ten druhý neznám, ale váha mazec i na mě.
              Já bych si vzal river 200gr,250 je již dost. Ale za ty penízky hodně slušný pruty.

                Hoolis - Profil | Po 11.11.2019 21:48:01

                fheavy >> normálně to nejde... Ale já jsem si řekl, že mně to prostě stačí a hotovo 😁😁 Byl jsem s nima nejvíce na řece, na stojáku method už také mají za sebou 🙂 Všude kam chodím, tak nejsem omezen prostorem (možná se mně občas dává prut trošku hůře za hlavu, ale neřeším to víš jak). Co by opravdu nešlo, tak chytání na nějaké hodně malé říčce, kde je spousta větví kolem tebe a nejde se tam vejít, to je pravda...

                  fheavy - Profil | Po 11.11.2019 20:43:08

                  MKulicka >> ja o tom BB vim mohl jsem ho mit dřiv než byl v bazaru ale na co bych mel 4 XXH ?? asi na houno /s odpustenim/dyt s tim Bertem akorat krmim tam kde hažu se sportakama,s jinym prutem tam nenakrmim,tos nakonec videl jak sjem to zkousel s tim spodakem ,nehodil jsem s nim to co s Bertikem a když už tak jednou z 10ti,z Bertem 9x z 10ti ..
                  Edit:to s tim použitim maš pravdu ,ale ja jsem jen tvrdil že z žadnym feederem nejde chytat všude a všechno ,nic vic.

                    MKulicka - Profil | Po 11.11.2019 20:31:21

                    fheavy >> ten BB 420/230 jsem tuhle ještě na nějakém eshopu zahlédl. Ale to co máš ty, to není alternativa k těm Identity - to je pro úplně jiné použití. Nebo minimálně jiného uživatele:))

                      fheavy - Profil | Po 11.11.2019 20:29:54

                      Hoolis >>jsou to vyborny pruty ale určitě nejdou použit všude a na vše jako žadny feeder,takovy neexistujou,kdyby jo tak už je mam ))

                        MKulicka - Profil | Po 11.11.2019 20:28:45

                        Hoolis >> Já už jeden mám:) - tu 3,50/40. Nákup dalších prutů už si naštěstí nemůžu moc zdůvodnit, bych musel napřed něco prodat:) Ale ty 4,15/125 jsou moc pěkné, okukoval jsem je na FF.

                          fheavy - Profil | Po 11.11.2019 20:27:29

                          jeden3 >> no ja v tehle kategorii mam 3 pruty,2 sportaky 420/200 a 240g už to bude pomalu 8nebo snad už skoro 10let nevim přesně,a třeti mam Spro BB 420/230g ,ten pouzivam na krmeni s raketou a zaroven jako založni,takovy pruty už dnes nikde neseženu takže dokud je nezlamu apod. tak je budu mit.

                            Hoolis - Profil | Po 11.11.2019 20:23:38

                            MKulicka >> neváhej a kup, já dostal ke 30ce Identity 4.15 m 125 g společně s Advantory 6000 a je to mňamka. Používám všude a na vše.

                              MKulicka - Profil | Po 11.11.2019 20:21:07

                              xDanielS >> Ta řada Identity už je pěkně zahuštěná:)

                                jeden3 - Profil | Po 11.11.2019 20:19:02

                                fheavy >> ne ze jsou spatne.... to vubec,ale mam uz tolik prutu,ze to uz je opravdu moc..
                                tak, od lonska,kdyz chci koupit nejaky novy,musim starsi prodat :-)

                                  fheavy - Profil | Po 11.11.2019 19:50:03

                                  jeden3 >> jen se zeptam ty Rivery se ti zdaji špatny?? nekteři znamy je maji dodnes a chytaji s nema na Dyji a nejen tam ,jsou snimi spokojeni,jedina vada co vim a stala se i mně u BB je prasklej šroubovaci vršek sedla ,je sice funkcni ale oddělil se čast se zavitem od toho vrchu,kolegovi se to stalo i u riveru,

                                    C.M - Profil | Po 11.11.2019 15:25:57

                                    vaereckoff >> jsem se lekl, že mi soudruzi taloši něco zatajili :-)

                                      jeden3 - Profil | Po 11.11.2019 4:39:15

                                      fheavy >> jiste,pokud clovek zacne z vetsi dalky tahat treba cejna za cejnem ci nasadaky,pak je to citit
                                      pokud ovsem pro lehci odhoz nasadim vetsi navijak-pak uz tech 50g rozdilu vahy procentuelne z celkove vahy bude podstatne mensi rozdil
                                      jak rikam,jsem na vazkach...minimalne pockam,az se dostanu ke klukum do Klatov nabo na FF,abych mel porovnani pocitu v realnem case z obou prutu
                                      PS: a take musim prodat do te doby moje stare cresty river..protoze jinak se mi to tu neprijemne hromadi :-)

                                        xDanielS - Profil | Ne 10.11.2019 21:28:05

                                        Ro@ch >> Hoj, takže:
                                        Nejdále je 320 Superior, prostřední 330 a nejblíže je 365tka.
                                        Hlavní změna se udála v blanku. 320 Superior oproti klasické 330 je měkčí v páteři, prut více a dál pracuje, ale parabolickým bych jej stále nenazval. Házel jsem 40tku krmítko na cca 50m úplně bez problémů a přesně. Další změnou je černý vršek heftu oproti korkové směsi u klasiky, přibylo očko na háček. První očko je kovově stříbrné, 330tka má stejně velké, ale černé, 365tka už zase stříbrné. 330tka má pevnější páteř, bude ještě přesnější na větší vzdálenosti, s 320tkou si více užiješ rybu.