Klub fanoušků SPRO+Döme Gábor

Diskuze pro fanoušky značky Spro+Döme Gábora-Zkušenosti,rady,tipy,pokec,atd.
Autor diskuse: Bambi.SpP - Profil , 21.10.2017 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: numen Profil

Nvaereckoff - Profil | Ne 10.11.2019 21:28:01

C.M >> pardooooon..... Jsem se upsal, Selektor :) dekuju ti za připomínku :)

    NMKulicka - Profil | Ne 10.11.2019 20:12:48

    fheavy >> Rád bych si ho někde ošmatal:) Asi budu muset počkat až budu mít cestu do Vídně na letiště, Nordfishing je kousek odtud. Jinak dělenou rukojeť taky nemusím, v tom se shodneme

      NMKulicka - Profil | Ne 10.11.2019 20:11:20

      fheavy >> jj to je přesný

        Nfheavy - Profil | Ne 10.11.2019 19:47:16

        MKulicka >> ten ms range se zda jako dost dobra varianta ,vypada že ma i vetsi K očka krom te děleně rukojeti/však znaš muj vkus / vše ok.

          Nfheavy - Profil | Ne 10.11.2019 19:42:07

          MKulicka >> jo ten je celkem fajn neni to žadnej topor,akorat mohl mit jestě jednu o chlup jemnejsi špičku,jinak slušnej proutek.

            NMKulicka - Profil | Ne 10.11.2019 19:17:22

            jeden3 >> Jinak pokud bych teď zvažoval podobný feeder, tak bych se chtěl podívat i na MS Range (tohle, nebo nějaká jejich nižší řada).
            https://www.nordfishing77.at/ms-range-prime-x-feede​r-420cm-220g-neu-2019-10247
            Minimálně papírově a dle fotek/videí vypadá zajímavě (ruce jsem měl od nich nějakou nižší řadu a menší gramáž a za ty peníze překvapivě dobře zpracované) Ono těch xxheavy prutů ve 420 cm na trhu zas tak moc není - alespoň mě to tak přijde.

              NMKulicka - Profil | Ne 10.11.2019 19:11:09

              fheavy >> jj, ta váha už je celkem dost. Berti 420/200 (to je ta poslední verze) váží 344g a ke konci prodeje šel koupit za pěkný peníz

                Nfheavy - Profil | Ne 10.11.2019 19:05:33

                jeden3 >> ta Manta váží 456g což je už v rukach docela citit,tak težkej neni ani starsi Spro Berti Bovens 420/230g ??
                a co mam ja starši model Sportex XH 420/240g tak ma 395g možna že řekneš jako ostatni že u prutu ktery eži ve vidlich to neřešiš ale tam už je znat každa vaha navic hlavně když začnou brat ryby a časteji přehazuješ to řikam z realu ten solith nevim ale myslim že bude jako všechny Spročka malinko těžši než Topky v tehle kategorii .

                  NKachna - Profil | Ne 10.11.2019 18:39:22

                  jeden3 >> taky jsem měl jasnou volbu

                  ...a teď jsem už v prd... Čím více se upřesňuji v délce a gramáži, tím více se mi zvětšuje výběr :-)

                    NDědek - Profil | Ne 10.11.2019 17:47:56

                    jeden3 >> já myslím, že to je jasná volba :-))

                      Njeden3 - Profil | Ne 10.11.2019 17:32:43

                      ja mel jasnou volbu s feedrem na Labe..chtel jsem toho solith 4,2m 250g.... ted jsme mel v ruce tu madarskou mantu xxh 4,20m 200g a jsem hodne na vazkach,co nakonec pres zimu koupit

                        NC.M - Profil | So 9.11.2019 17:45:09

                        vaereckoff >> jakýho precíka máš ve 3m/90g?

                          Nvaereckoff - Profil | So 9.11.2019 10:55:21

                          Kachna >> mám ve třimetru 90g a paráda... Jde o to jak daleko se s ním chceš dostat... Dává korumacky Krmitka 45g plus futro úplně na pohodu... Ve 3,3 to může supr proutek

                            NKachna - Profil | So 9.11.2019 9:09:07

                            vaereckoff >> Ale jaký typ? Jejich více. Pokukuji po nich, také po Matrix ultra, Korumu a také samozřejmě po Gáborech.

                              Nvaereckoff - Profil | Pá 8.11.2019 22:34:14

                              Kachna >> co třeba trabucco Precision? Na method super proutek, parabola, sviznej, silnej, odpustí pár chyb při zdolávání

                                NxDanielS - Profil | Pá 8.11.2019 22:30:37

                                Ro@ch >> Hoj, 320tku jsem už měl u vody, přes víkend udělám nějakou fotku a nepíšu to.

                                  NRo@ch - Profil | Pá 8.11.2019 21:50:54

                                  xDanielS >> zdravím, mohl bych poprosit o nějaké detaily ohledně tohoto prutu?
                                  Vybírám light feeder, lov se směsí, červy, bonduelkou,...Mým favoritem je zatím SPRO CRESTA Identity 11" do 30gr. Můžete už říct jaký je mezi ním a verzí Superior rozdíl? Očka, síla blanku, akce,.... Pokud by byla nějaká fotka, určitě by pomohla Moc díky

                                    NxDanielS - Profil | Po 4.11.2019 22:13:19

                                    Již brzy...

                                      Nnovel - Profil | Po 14.10.2019 19:44:56

                                      Zdravíčko přátelé SPRO. Vyhlédl jsem si tento obal na pruty
                                      https://www.carpfood.cz/obal-na-pruty-c-tec-zipped-​rod-bag-p14253-6560
                                      a nikde nenacházím potřebné informace.
                                      Má nějaké vyztužení? Má polstrování? Jaké jsou rozměry kapes?
                                      Vlastní někdo tento obal? Nějakou fotečku navíc bych uvítal.
                                      Děkuji převelice :)

                                        NDědek - Profil | Út 1.10.2019 18:08:54

                                        Jak velký je rozdíl v průměru cívky u STRATEGY GTR-S 4500 a 5500?