Preston - vše kolem této značky.

Zdravím kolegy a kolegyně rybáři,zde můžete vkládat vše kolem značky Preston.
Autor diskuse: P.Semrád - Profil , 27.9.2017 feeder - náčiní, doplňky

Nsachlj - Profil | Út 24.2.2026 7:24:21

Hjusa >> díky, vím o tom...

    Nhechtmrk - Profil | Út 24.2.2026 0:16:18

    bart.bm >> né, prosím né, tohle do lesa neposílejte, já houbařím rád, tak se bojím, co by nastalo😂

      NHjusa - Profil | Po 23.2.2026 20:10:03

      sachlj >> https://www.chytil.cz/camping/offbox-double-decker-side-tray-large/
      U chytila to máš i se slevovými kódem

        Nhaas - Profil | Po 23.2.2026 13:20:22

        bart.bm >> 🤣🤣👍👍zapomněl jsi na hodinky z navigaci ale možná má apku záchranka 🤣🤷

          Nvicx - Profil | Po 23.2.2026 11:09:24

          sachlj >> mal si si spraviť rešerš pred kúpou. Ak ti na mrku. A pláta vyrába XY firiem v rovnakej kvalite a inej cene.
          Napr Poliaci vyrábajú v Poľsku, to máš EÚ. Cena za stoličku s platom na nohy za cenu tvojej bez pláta, atď, atď...

            Nsachlj - Profil | Po 23.2.2026 10:42:32

            Tak jsem to přehodnotil a vezmu to dvojité větší plato . Třeba tenhle prodejce https://www.fishmax.cz/preston-odkladaci-plato-offbox-double-decker-side-tray-large/ to vrchní vydrželo v testu i 5 kilo váhy a nesložilo se. Ta cena pak odpovídá tomu co to umí.

              Nbart.bm - Profil | Po 23.2.2026 8:11:12

              sachlj >> tak si založ vlastní značku,zadej si u výrobce parametry,kvalitu a prodávej to za svou, přiměřenou cenu. Nechceš platit,tak nekupuj. Nic jiného v tom není. Prvně něco chceš, pak to kritizuješ. Tak se vyser na ryby,chod do lesa na houby a je. Ale i tam by byl problém jednou s košíkem,pak s nožem,gumáky a ve finále,že les není les vhodný pro houby.

                NPindˇa - Profil | Po 23.2.2026 7:53:07

                sachlj >> Když jsi si koupil opičku, musíš mít i na banány

                  NCarlito - Profil | Po 23.2.2026 7:47:34

                  sachlj >> No a pak ta firma, co ti na zakazku vyrobi tvoje sirky, nabidne vybrobni postup cinsky firme xy. Ty si pak muzes vybrat ze dvou uplne stejnech krabicek sirek.
                  A protoze rybar je od pradavna blazen, tak si vybere anglicky sirky, i kdyz za minimalne polovicni prachy by mohl mit cinsky sirky. Takhle to je vlastne se vsim

                    Nsachlj - Profil | Po 23.2.2026 7:34:30

                    Nicméně když vyberu tohoto prodejce kde si můžu vyfiltrovat "preston" jako značku : https://www.parys.cz/kresla-rybarska-c305/preston-innovations/
                    Tak se koukněte na křeslo, plavačkovou bednu a pak třeba plata k nim. Ty ceny jsou úplně vedle. Nicméně jsem dostal odpověď od jednoho prodejce, že platformy ke křeslu budou v ČR k dispozici v druhé půlce března.

                      Nsachlj - Profil | Po 23.2.2026 7:09:53

                      hank >> Zdravím. On je ale rozdíl když je to firma co "padělá" výrobky jiných firem a pak firma co ti na zakázku vyrobí v Číně to co by v EU už nešlo kvůli omezením zelených trdel. To je třeba sklo, plasty, chemie.....a když si to tam necháš vyrobit to si i pohlídáš jak to vyrobí. To je jako kožešiny a kůže vydělávané v Africe ze kterých pak v Itálii šijí boty a bijí se v prsa že je to výroba EU.

                        Nbart.bm - Profil | Po 23.2.2026 6:07:24

                        hank >> pro něj je to z UK. Čína je blud a konspirace. Tak jak,že je země kulatá 😁

                          Nhank - Profil | Po 23.2.2026 0:26:39

                          sachlj >> mam pro tebe špatnou zprávu ty preston křesla se vyrábí v čině jako skoro vše co používáme v rybařině.

                            NMKulicka - Profil | Ne 22.2.2026 19:44:04

                            sachlj >> Pokud má firma opakovaně vyprodané zboží, tak to většinou úplně nesvědčí o přestřelených cenách:) Jinak to křeslo lze koupit i za 6000, stejně tak lze i příslušenství dost často koupit lépe. Ano levné to není - třeba platforma mi taky přijde už dost. Ale konkrétně ta ramena jsou jak konstrukcí, tak zpracováním drobet jinde než drtivá většina podobných výrobků.

                              Nsachlj - Profil | Ne 22.2.2026 18:55:45

                              Zdravím. Koukal jsem do nějakého staršího katalogu a trochu nechápu. Nechápu tu cenovou politiku u Prestonu. Křeslo cena cca 7000,- dobře souhlas. Platforma pod nohy 3500,- už smysl takový nedává, není to samostatná věc co by se dala bez křesla použít. Ale pak třeba plata. To už ceny i přes 3000,- nedávají smysl. Za kus plechu. A pak další adaptéry a ramena. Ty jsou cenově taky přestřelené. Navíc to, že v kontinentální Evropě mají spoustu dílů vyprodaných také není zrovna ukázka dobré firmy. Jistě, už nejsou v EU a na cenu mají vliv obchodní politiky EU. Ty sem raději pustí shity z Číny ale kvalitu z UK zatíží nesmyslnou přirážkou. A taky to, že v Česku nemají zastoupení je taky dost tristní. Proč jsem i tomto uvažoval? Hledal jsem ucelenou nabídku doplňků na křeslo co by mi mělo přijít do příštího pátku. Tak jsme hledal co všechno se na to dá namontovat.

                                Nsachlj - Profil | So 21.2.2026 15:25:35

                                vicx >> to jo, tam to určitě, v plánu je ještě dokoupit plato. Vybral jsem kompatibilní dvě ale furt váhám : jestli tohle i s nohou https://www.parys.cz/mikado-plato-s-miskou-50x36-cm-p254590/ a nebo bez nohy : https://www.parys.cz/mivardi-odkladaci-plato-s-vanickou-p61415/
                                Obě mají možnost na hodu 36mm.

                                  Nvicx - Profil | So 21.2.2026 12:34:25

                                  sachlj >> ideálne k vode 🌊

                                    Nsachlj - Profil | So 21.2.2026 11:35:19

                                    Zdravím. Začalo to prutem z bazaru odsud. Pak včera na FF hafo krmítek a různých drobností, pak asi 12 kilo krmení na ryby a dnes křeslo preston a rameno k němu....kam to všechno povede?

                                      NFlicek - Profil | Pá 20.2.2026 20:05:33

                                      burget >> Jako sere mne to,protoze mi ty pruty fakt sedely a byl jsme s nima hodne spokojeny,ale co s da delat.Ja byt ted tebou,tak v momente,kdy bych zpozoroval,ze se mi zacinaji ocka pomalu lestit,tak necekam a okamzite posilam na reklamacku.Ale treba budes mit stesti.

                                        Nburget - Profil | Pá 20.2.2026 19:38:36

                                        Flicek >> Děkuji. Ano minima očka má i Inspira. Tak si budu "namlouvat", že jsi měl "kazovou" serii oček, nebo kluci a holky v shimanu něco špatně přidali do vlasce.....Jako top serie od Prestonu, jako je Supera X, takový problém s očkama. Uvidím a dám v průběhu sezony vědět.