Preston - vše kolem této značky.

Zdravím kolegy a kolegyně rybáři,zde můžete vkládat vše kolem značky Preston.
Autor diskuse: P.Semrád - Profil , 27.9.2017 feeder - náčiní, doplňky

NMKulicka - Profil | Čt 26.2.2026 11:07:40

sachlj >>Záleží, co je to plast. Některé se v podstatě nedají rozumně lepit. Nicméně vzhledem k tomu, že je to zrovna úchyt, který je poměrně namáhaný, tak bych to určitě reklamoval.

    Nsachlj - Profil | Čt 26.2.2026 10:52:08

    Pindˇa >> to bylo jen na zkoušku jak to rychloupínání funguje. Do předu i do zadu mám i jiné rohatinky.

      Nsachlj - Profil | Čt 26.2.2026 10:51:09

      Mám doma několik lepidel ale asi nejlepší se mi zdá LOCTITE Super Atack Power Gel. Tak se ptám zkušenějších zda je to vhodné lepidlo a nebo použít jiné, vhodnější.

        NPindˇa - Profil | Čt 26.2.2026 10:42:25

        sachlj >> Tou přední rohatinkou jsi si tu celkovou parádu zabil

          Nsachlj - Profil | Čt 26.2.2026 10:32:30

          Zdravím. Opožděné vánoce. Co zamrzí je prasklý úchyt na dvojitém platu. Reklamovat to nebudu. Kouknu co mám doma za lepidla a slepím to k sobě.

            Nbart.bm - Profil | St 25.2.2026 13:32:09

            visage >> Jako nechtělo se mi věřit že je to on,ale fakt je to on. Na to snad není ani medikace 🙄

              Nvisage - Profil | St 25.2.2026 12:34:48

              bart.bm >> lebo Jurasoft :-)))))))))))))))

                Nbart.bm - Profil | St 25.2.2026 12:31:45

                sachlj >> kup si to a uvidíš. Pro někoho kravina a pro jiného užitečná věc. Proč se ptáš jak malé dítě furt dokola,když si to stejně uděláš podle sebe?

                  Nsachlj - Profil | St 25.2.2026 12:01:39

                  https://www.youtube.com/watch?v=mAbXCewYH3w

                  kravina nebo užitečná věc?

                    Nbart.bm - Profil | Út 24.2.2026 13:38:15

                    burget >> tak to už je neprodejné 👍 to by trhalo srdce dat z domu

                      Nsachlj - Profil | Út 24.2.2026 12:51:36

                      burget >> pamatuji si jak jsem dal do ledničky k vajíčkům krabičku s hnojáky v takové té klasické zelené krabičce co měl děrované víčko. A jak pak ráno manželka nadávala jak s tím zasmrádla celá lednice. A jak jsem napříště je přesypal do jiné krabičky bez dírek a zastrčil ji pěkně dozadu a tam na mě čekala skoro týden a nic se nestalo. Letos jsem koupil takový hrnek na valentýna. Přišlo to v polystyrenovém boxu právě na hrnek. Hnedle jsem ho zabavil protože tam se deci hnojáků v dóze vleze tak akorát. A můžu je skladovat i na balkoně protože ten polystyren to uchrání před mrazem i vedrem.

                        Nburget - Profil | Út 24.2.2026 12:04:26

                        sachlj >> jdeš na to moc filozoficky......nekaž mi iluzi, že žížalám nebo červům dopřeju "komfort" než je píchnu na háček👍 nezapomeň, že náš krásný koníček je trápit ryby....

                          Nburget - Profil | Út 24.2.2026 12:00:51

                          bart.bm >> tak tvoje navijáky přebiju......mám kaprové pruty od sportexu, co nebyly u vody cca 15 let.....také depozit..😁

                            Nsachlj - Profil | Út 24.2.2026 11:59:35

                            burget >> jen otázka pro znalé. Kolik vzduchu potřebuje na den v uzavřeném prostoru půl litru masných červů? A kolik vzduchu na 24 hodin 30 hnojáků? Já odpovím. Prd. Tj štamprdla vzduchu. Z allegra se dají objednat masňáci i hnojáci a příjde to v zavařeném pytlíku bez jediné dírky. A když si to nechám doručit do boxu tak to tam mnohdy je přes noc a nebo celej den než jedu z práce. A nevypadají, že by lapali po vzduchu. To vím protože jsem tak loni objednával kalifornské žížaly do kompostéru.

                              Nburget - Profil | Út 24.2.2026 11:56:13

                              sachlj >> to je na živou, aby měli co dýchat.

                                Nsachlj - Profil | Út 24.2.2026 11:46:44

                                burget >> ta krabička je na co dobrá? já na temu nakoupil takových několik jen jsou barevné..snad i růžová tam je...

                                  Nbart.bm - Profil | Út 24.2.2026 11:36:51

                                  burget >> Každý máme nějakou úchylku 😁 mám doma navijáky co nebyly u vody už 5let a ani je k že vodě neplánuju vzít 😁 jak říkám,jsou v depozitu 🤷 a o kýblech raději nemluvit 😁

                                    Nburget - Profil | Út 24.2.2026 11:21:27

                                    Ahoj, drobnosti na sezonu. Ty krabičky od Prestonu mě zlikvidují, možná jich mám víc jak závodníci. Je to taková moje úchylka, na konci sezóny pak zjistím, že danou krabičku jsem vůbec neměl u vody.....👌

                                      Nsachlj - Profil | Út 24.2.2026 10:42:27

                                      Hjusa >> právě zakoupeno. Díky za tip. Tady je to video co mě přesvědčilo. https://www.youtube.com/watch?v=kEK0LBb1UMY

                                        Nsachlj - Profil | Út 24.2.2026 10:07:19

                                        Zdravím. https://www.youtube.com/shorts/DcDMiykw13g
                                        plánujete někdo tohle pořídit? Až se to tedy v kontinentální Evropě objeví.