Preston - vše kolem této značky.

Zdravím kolegy a kolegyně rybáři,zde můžete vkládat vše kolem značky Preston.
Autor diskuse: P.Semrád - Profil , 27.9.2017 feeder - náčiní, doplňky

NFlicek - Profil | Pá 20.2.2026 19:09:39

burget >> Nevim jake ocka Inspire ma,ale predpokladam,ze taky minima.Mi se po cca ctyrech mesicich uplne ztratil ten cerny povlak z ocek az se skoro vsechny uplne vylestili.Uz to me celkem nasralo,ale rekl jsem si,ze uvidim co se bude dit dale.No a casem se uz zacly delat v ockach zarezy a to ve vsech,krom spicek(tam je v ockach keramika).Chytal jsem pouze vlasec 0,22 cerne technium,snuru nikdy.Takze ocka za jednu sezonu k.o.Byly jeste v zaruce,tak jsem je dal na reklamaci a tu v zakone lhute nestihli vyresit,tak jsem sbalil prachy a sel do neceho jineho.Kdyby se to stalo u jednoho prutu a na jedninym ocku,tak si reknu ze asi nejaky kaz,ale bylo to dvou prutech a na vsech ockach.

    Nburget - Profil | Pá 20.2.2026 18:15:49

    Flicek >> Ahoj a co se "přesně" stalo? Samozřejmě po sezoně je to nepříjemné, ale zase v záruce? Druhá věc moje Inspire v jiné cenové kategorii, ale i tak dát cca dvojku na rok nic moc. Očka byl jeden s důvodů, proč jsem vybral Inspire, přišli mi hodně podobný jako u Supera X.

      NFlicek - Profil | Pá 20.2.2026 17:41:15

      Je mozne ze s tou Superou X to budu asi ja🫣

        NMrtweyUbrus - Profil | Pá 20.2.2026 13:12:06

        burget >> No je tu kolega se Superou X a za jednu sezonu prořezané, ale nebudu strašit 🤐

          Nburget - Profil | Pá 20.2.2026 13:05:46

          MrtweyUbrus >> no to mě nestraš. 😒

            NMrtweyUbrus - Profil | Pá 20.2.2026 12:57:53

            burget >> S těma super očkama bych ještě počkal..

              Nburget - Profil | Pá 20.2.2026 12:54:00

              Ahoj, tak tak jsem objednal nový prut Inspire 3,2m 30g a pouzdro na pruty Supera X 2 rod 175 cm.
              Trošku jsem byl v obavách, když polstrovaný pouzdru přišlo v krabici.... Rozhodoval jsem se mezi levnější variantou Competition 175 a Supera X 175. Za mě lepší volba Supera X. Postranní kapsy na tuby se špicemi, vidličky, kapsa na podběrákovou tyč, možná i deštník.
              A teď to hlavní a to Inspire 3,2m 30g. Samozřejmě jsem s ním ještě nebyl u vody, ale ten proutek je za mě super. Zpracování, očka, rukojeť, fakt povedený feeder a cena za mě taky super.

                Nsimůnek3010 - Profil | Pá 13.2.2026 23:05:20

                Dobrý den,
                mohl bych se zeptat jak jste s těmito levnějšími navijáky od Prestonu jako je právě Invictus nebo Inertia spokojeni. Dívám se na ně od Vánoc jen nevím zda by v této cenové nešlo vymyslet něco lepšího. Děkuji

                  Nbart.bm - Profil | Pá 13.2.2026 5:46:57

                  Martin M. >> mám tři Intensity,nestarám se o ně a furt šlapou.

                    NMartin M. - Profil | Pá 13.2.2026 2:28:43

                    tady jsem vyfotil vnitrek brzdy Preston Invictus - prestoze je to nejlevnejsi od teto znacky, tak brzda se mi zda nejlepsi, podle mne to je konstrukce jako ma Ryobi Zauber.

                      NMrtweyUbrus - Profil | Ne 18.1.2026 18:33:42

                      Nechcete někdo nepoužitý oblek celsius? Verze 2025, XL, když tak SZ.

                        NBatmanisko - Profil | Út 6.1.2026 11:03:04

                        Zdravím, prosím o radu.Kde sehnat 1oz špičky na udici Preston monster x 9ft. Nebo pokud má někdo doma navíc, rád koupím

                          NHynek.N - Profil | Út 6.1.2026 9:10:50

                          Deejv >> Ahoj
                          Na Sarfixu mají 0,5 a 1,0 oz.

                            NBery. - Profil | Ne 4.1.2026 22:05:16

                            Deejv >> mel jsem Ascensiony,Superu Sl i starou Superu a spicky mezi nima bezne menil. Ale vim ze ze Supery X mi tam lehce nesla,mikrony,ale nebylo to ono.
                            Radsi bych to sel zkusit.

                              NDeejv - Profil | Ne 4.1.2026 21:32:52

                              Ahoj, než zajedu do krámu, zkusím to tady. Potřeboval bych dokoupit náhradní špičky na Preston supera SL, ale už jsem je nikde nenašel...Dají se ještě někde sehnat? Popřípadě pasují na tento starší model špičky z novších modelů? třeba supera X a podobně? Diky

                                NLada66 - Profil | So 27.12.2025 7:54:59

                                Bear >> To byla jen reakce na to, že prodáváš rok použitou věc, za cenu, za kterou se da koupit nová. Nic vic, nic míň. A ať se daří prodej. 🙋

                                  NBear - Profil | Pá 26.12.2025 20:54:57

                                  Lada66 >> Nevšiml jsem si, že bych ti něco nutil nebo se dokonce ptal, jak to praktikuješ:-)

                                    NLada66 - Profil | Pá 26.12.2025 20:31:17

                                    Bear >> Každý druhý nebo třetí🤭 na bazaru píše: jednou, dvakrát u vody, stav nového, atd. Já bych třeba nikdy nekoupil použitou věc za více než 50 - 60% novýho. 🤷
                                    Lada

                                      Nmarva2005 - Profil | Pá 26.12.2025 19:09:17

                                      Bear >> 3200,-už je hratelná cena a dobrý základ pro jednání:-)))